Killswitch Engage

Rasprave o modernim metal pravcima (metalcore, deathcore, nu metal i sl.)

Moderators: Richpa, sotonche

Postby death2fire » Tue Mar 26, 2013 23:37

death2fire
Forum member

Postby Richpa » Wed Mar 27, 2013 14:03

Odličan. Nisam imao pretjerana očekivanja ali ovo zbilja je na pragu dobrog starog KSE.
Richpa
Spectral Collapse

Postby Roundabout » Wed Mar 27, 2013 19:53

Richpa wrote:Odličan. Nisam imao pretjerana očekivanja ali ovo zbilja je na pragu dobrog starog KSE.

Stvarno dobar album. Slušao sam ih nekada puno više, skinuo sam novi album tek toliko i ugodno se iznenadih. :)
YS wrote:U2 je postigao ono mejdenići neće ni za sljedećih 20 godina. Pa ni još toliko

Budala

Trebate prenociste u Zagrebu za koncert?

https://www.facebook.com/pages/Apartmen ... 130?ref=hl
Roundabout
Forum member

Postby priestfan » Thu Apr 18, 2013 9:02

Pristojan metalcore album. Gitare na visini.
"my lovecraft and black witch heart"
priestfan
Forum member

Postby Richpa » Thu Apr 18, 2013 14:05

Što ga duze slusam sve bolje i bolje sjeda.

'I WOULD RATHER DIE THAN LIVE MY LIFE IN FEAR!'
Richpa
Spectral Collapse

Postby priestfan » Thu Apr 18, 2013 14:26

Pravo dobar album. Drago mi je da se Đesi vratio.
"my lovecraft and black witch heart"
priestfan
Forum member

Postby Wolfheart » Sat May 18, 2013 23:01

Iskreno meni se onaj smedji pjevac vise svidjao, ali je album mrak! nisam dugo cuo metalcore album da me zainteresirao kao ovaj.
Wolfheart
Forum member

Postby Pavao » Wed Jan 15, 2014 20:10

Wolfheart wrote:Iskreno meni se onaj smedji pjevac vise svidjao, ali je album mrak! nisam dugo cuo metalcore album da me zainteresirao kao ovaj.

Taj novi album im je odličan, ali šteta da je Howard otišao jer je po meni puno bolji pjevač i snažnijeg vokala.

Jesse mi izgleda i zvuči kao obično kreveljalo. Kad pjeva napne vratne žile da bi izgledao brutalnije, a zapravo je sav isprepadan od samog sebe i ne zna kud bi sa sobom.
Howard je živa legenda koji je s lakoćom i dubokom iskrenošću otpjevao svaku svoju notu u KSE i suvereno vladao scenom i držao band.

S njim i jedan Holy diver zvuči moćno, a s Jesseom zvuči kao nu metal gluparija.

Zato guštam slušat nove pjesme s Howardom, pa makar bio i duet s Within Temptation.
Oh ,Jesus,with your love,I´ĺl never be a lonely spirit!
Pavao
Forum member

Postby Richpa » Wed Jan 15, 2014 20:34

Pavao wrote:
Wolfheart wrote:Iskreno meni se onaj smedji pjevac vise svidjao, ali je album mrak! nisam dugo cuo metalcore album da me zainteresirao kao ovaj.

Taj novi album im je odličan, ali šteta da je Howard otišao jer je po meni puno bolji pjevač i snažnijeg vokala.

Jesse mi izgleda i zvuči kao obično kreveljalo. Kad pjeva napne vratne žile da bi izgledao brutalnije, a zapravo je sav isprepadan od samog sebe i ne zna kud bi sa sobom.
Howard je živa legenda koji je s lakoćom i dubokom iskrenošću otpjevao svaku svoju notu u KSE i suvereno vladao scenom i držao band.

S njim i jedan Holy diver zvuči moćno, a s Jesseom zvuči kao nu metal gluparija.

Zato guštam slušat nove pjesme s Howardom, pa makar bio i duet s Within Temptation.

Koja hrpa gluposti :roll:
Richpa
Spectral Collapse

Postby Kosy » Wed Jan 15, 2014 22:26

metalcore je općenito šljam od mjuze, skoro sve na isti kalup, bezidejno i trulo. tak i ovaj bend. prvi albumi nešto, ostalo im ne valja ništa, uključujući i zadnji album
Kosy
Forum member

Postby sotonche » Fri Feb 07, 2014 13:58

Kosy wrote:metalcore je općenito šljam od mjuze, skoro sve na isti kalup, bezidejno i trulo. tak i ovaj bend. prvi albumi nešto, ostalo im ne valja ništa, uključujući i zadnji album

danas je sve svugdje na isti kalup ak ti se ne sviđa ne slušaš i gotovo, bezveze sereš po cijelom pravcu... kak je sve ispokradano u deathu ili isforsano u bleku, isti kurac svugdje

novi album mi je čak i legao, zvuče zrelije i manje njonjavih izljeva osim Always al ta stvar je priča za sebe pa aj :)
Who Wants Flowers When You're Dead? Nobody.
sotonche
Forum member

Postby SpiritCrusher » Fri Feb 07, 2014 14:59

ma metalcore je zakon. ako zvuci ovako http://www.youtube.com/watch?v=52g3E3oEnzI
SpiritCrusher
Forum member

Previous

Return to New Breed