P/M: Gibson Flying V Faded Worn Cherry (niža cijena!)

Instrumenti, glazbena oprema, prostori za svirku, potraznja/ponude glazbenika itd.

Moderators: Sotonska Panda, Zub

P/M: Gibson Flying V Faded Worn Cherry (niža cijena!)

Postby SickBoy » Wed Jul 29, 2015 17:19

Image

Gitara je u odličnom stanju s tragovima korištenja, naravno. To se mahom svodi na vrat i gornji brid tijela koji su najviše u kontaktu s kožom.
Kupio sam je 2007. a po serijskom broju proizvedena je u Nashvilleu, 15. kolovoza 2006. 44. po redu.
Sve ove godine me izvrsno služila, jako je lagana, vrat je jedan od najboljih koje sam ikad držao u ruci!
Odsvirala je stotine svirki, snimila stotine snimki, šta da više kažem - gitara za poželjeti!

Zvuk je zvonak i rezak, za rock i metal idealan instrument!
No, to ne znači da je one-trick-pony, ima super clean, lijepo zvuči i za nekakvu blues-rock svirku.
Teška srca se rastajem od ove gitare, ali pošto nisam nekakav šeik ne mogu sebi priuštiti sto gitara, tako da ova mora ići nažalost.
Ali to nije sve - s njom dolazi i originalni Gibson gigbag, izrađen od strane cijenjenog proizvođača TKL!

Niže su službene specifikacije (nije ništa mijenjano na njoj pa vrijede), a za sve detalje molim poziv na 098/542-616.
Ako bude problema s uspostavom poziva lako moguće da će biti problem u mome stanu, gdje je lošiji prijem GSM signala.

Cijena 5200kn, pod račun može nešto poput Yamaha RGX420s.

Tijelo i vrat - mahagonij
Profil vrata - između Gibson 50's i 60's
Fingerboard - baked maple, 22 praga, 24.75" skala
Pickups - 500T / 496R
Bridge - Gibson Tune-o-matic / stopbar
Ključevi - Gibson Deluxe (Kluson style)
Cause only one thing
Really sets me free
Heavy metal - as loud as it can be!

ĐUBRIVO
STIMULANS
SickBoy
Forum member

Return to Oglasi: Oprema, prostori, glazbenici,...