Thomson SpeedTouch 780wl router - otključavanje

Hardware, software i ostalo vezano uz racunala

Thomson SpeedTouch 780wl router - otključavanje

Postby -Wildchild- » Sat Nov 16, 2013 13:49

Dakle, ovako... doma imam navedeni Thomson SpeedTouch modem koji je podešen po Iskonovim postavkama, a kako nakon prelaska na T-com stoji 2 godine u spremljen kutiji odlučio sam ga isprobati. Pristupio sam modemu preko njegove defaultne adrese 192.168.6.1, no nikako ga ne mogu konfigurirati kako bi se spojio s njime na T-com mrežu. U configuration izborniku me pita username i password koji nisu isti kao i oni s kojima sam ušao u njegove postavke. Malo sam tražio po netu i izgleda da je modem brand-iran na Iskon mreži i ne mogu ga po svojoj želji konfigurirati. Čak i nakon tvorničkog resetiranja modema i dalje mi u njegovom izborniku stoji "Iskon.internet" mreža.

Da li postoji način da modem otključam kako bi se s njim mogao spojit na internet preko T-coma?
Langt...der borte i morket
Jon Nödtveidt 1975-2006,
Quorthon 1966-2004

"Ovdje cvjećarnica! Želite li poljsko cvijeće uberite ga sami! Želite li krizanteme, pođite na groblje, tamo ih ima dovoljno!"
-Wildchild-
<font color=red>Obscure

Postby Vufli » Sat Nov 16, 2013 14:03

Mislim da možeš eventualno napraviti bridge mode. Ne sjećam se kako je to točno išlo, ali to ti je tlaka jer se onda spajaš kao na dial up.
Vufli
<font color=yellow>Pacijent

Re: Thomson SpeedTouch 780wl router - otključavanje

Postby Zub » Mon Nov 18, 2013 21:14

Prije sam koristio t-mobile router na vipu, samo sto prije toga moras onu pocetnu konfiguraciju napraviti sa vipovim i tek onda spojiš drugi i šljaka normalno ;)
Zub
<font color=red>Villain

Return to Racunala