WinamP

Hardware, software i ostalo vezano uz racunala

WinamP

Postby Tandrax » Sat Mar 09, 2013 22:14

Ok imam winamp duugo i zadovolan sam
e sad jedina star koja mi ide na kok je ta šta svaki put kad upalim winamp i kad idem a "add music" mi stoji na acid bath folderu, a na playlisti mi je uvik Ghost album opus eponymus...
i makar napravio playlistu od 5-6 bendova sa 150+ pjesama kad ugasim winamp ta lista nestane i kad ga upalim onda opet bude ghost ??

jel ko ima ovakav problem ??
Tandrax
Forum member

Postby HuncuT » Sun Mar 10, 2013 9:02

Winamp 5.63 ti je najnoviji, updateaj ga na Pro i gg

ja sa WinampPro 5.572 nikad nisam imao problema
VitaminX wrote:zna huncut šta valja

R.I.P. Domagoj Fak (1987-2013)
HuncuT
<font color=red>The Menace

Postby Tandrax » Sun Mar 10, 2013 11:19

imam upravo taj winamp o kojem ti pričaš i Pro je verzija.-.

Jeli možda problem u tome šta mi je muzika na externom pa ga to jebe svaki put..???
Tandrax
Forum member

Postby HuncuT » Sun Mar 17, 2013 11:53

mislim da čim se radi o eksternom hardu ili bilokakvoj USB Flash memoriji, moraš u Winampu postavit taj hard kao default disk za mjuzu.
ako je hard priključen, Winamp bi ga sam trebao detektirat i pitat te za tu postavku.
ili prošvrljaj po Preferences i namjesti manualno.
VitaminX wrote:zna huncut šta valja

R.I.P. Domagoj Fak (1987-2013)
HuncuT
<font color=red>The Menace

Postby Mormy » Sun Mar 17, 2013 12:52

jebote, ja taj Winamp nisam koristio otkad su ono zabrljali s verzijom 3... Sam sve vise rama i 300 novih featurea koje ne koristim

foobar2000 majka, ruzan ko smrt, minimalan, ali radi ko zmaj :)
Go away, or I will replace you with a small shell script
Mormy
codemonkey

Postby Muffy The Vampire Slayer » Sun Mar 17, 2013 13:03

Mormy wrote:jebote, ja taj Winamp nisam koristio otkad su ono zabrljali s verzijom 3... Sam sve vise rama i 300 novih featurea koje ne koristim

Potpisujem mormija, iako se foobar moze prilicno uljepsati da izgleda privlacnije. Koristim ga s guštom već 7-8 godina. Jedna od rijetkih aplikacija koje mi baš jako fali kad sam na linuxu :)
CELEBRITY CLUB
Kiefer Sutherland lookalike

I love the smell of vampire ash in the dawn !!!

Solveig wrote:Sad cu i ubuduce rasturati hard dicks,jer onda svaki put dobijem jos veci!!

Haleluja Slava Bogu!!
Muffy The Vampire Slayer
Forum member

Postby ABIZMO » Sun Mar 17, 2013 13:05

jep, također koristim foobar već jedno par godina
napustio sam winamp jer je monstruozno jeo rame
.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby Mormy » Sun Mar 17, 2013 15:34

Muffy The Vampire Slayer wrote:
Mormy wrote:jebote, ja taj Winamp nisam koristio otkad su ono zabrljali s verzijom 3... Sam sve vise rama i 300 novih featurea koje ne koristim

Potpisujem mormija, iako se foobar moze prilicno uljepsati da izgleda privlacnije. Koristim ga s guštom već 7-8 godina. Jedna od rijetkih aplikacija koje mi baš jako fali kad sam na linuxu :)

Ma Linux ima gro odlicnih playera... Mada ja godinama vec koristim iskljucivo vlc i to u CLI nacinu rada. Imam folder u koji pobacam fileove ili linkove (da na fileove koje hocu pustit, simbolicke linkove) ili bookmarke za stream ili kajvec... ovaj procita i pusti... opce nije bitno dal je video, audio, stream ...

Ono, sto zadnje ubacim to je prvo na "playlisti" ...

Shortcut/alias/link/kakvechoces to nazvat na desktopu koji sluzi ko bucket i sam trpas :) Mislim zvuci suludo da eksueli koristim takav nacin rada ali hrpu mi je jednostavnije lupit tildu upisat ln -s /mnt/Storage/Music/nesto /mnt/PlayThis/nesto i cut kako alt-tabat do playera, trazit folder itd... Doslovno mi je 3x brze jer mi je terminal upaljen uvijek i svugdje + mogu remoteat s mobitela ak sam u krevetu + lijen sam ko supak + mrzim kada nesto programiram alt-tabat da bi dosao do prozora koji mi treba, distrakcije ruse koncentraciju.

https://github.com/tjfontaine/node-vlc ;) Node.js + malo JS koda cini cuda... :)
Mormy
codemonkey

Postby Mile » Sun Mar 17, 2013 16:47

Mormy wrote:hrpu mi je jednostavnije lupit tildu upisat ln -s /mnt/Storage/Music/nesto /mnt/PlayThis/nesto i cut kako alt-tabat do playera, trazit folder itd...

dafuq :roll02:

Meni je Winamp dobar godinama i godinama. Pogotovo zbog libraryja, gdje mi je fino sortirano po žanru, artistu, albumu, poredano po godinama i tak. U par klikova hopa cupa evo ga, bez kopanja po tisuću foldera.

Cmizdrite na Winamp jer jede RAM i vi bokci ko da imate 96MB RAMa pa vam je kriza. :lol:

Foobar sam probao, al mi je bio ružan, hm.
I Aimp sam probao, ok je, ful lagan, al mu je library spetljan.
Mile
.

Postby Mormy » Sun Mar 17, 2013 18:28

Ma ja imam 16GB rama, ali sam mentalitetom zapeo u DOS danima i pazim na to kaj kolko jede :g:

Plus iritira me to kad je nes tak full lose iskodirano da jede rame bezveze :|

Osim toga, pa da, jednostavnije mi je to utipkat pogotovo kak imam autocomplete i plugin za ZSH koji mi fino nudi kvazi meni na izbor :)

Neznas kak je to kad programiras nesto i hoces promijenit album i onda moras kroz miljon prozora trazit di je jebeni player i koncentracija ti ode i sve :/ Ja vecinu toga s tastaturom radim, zivcira me mis, tak da meni je jednostavnije... Shvacam kak nekom s normalno ozicenim mozgom moze bit cudno :lol:
Mormy
codemonkey

Return to Racunala