Najavljen PS4

Hardware, software i ostalo vezano uz racunala

Postby Mirza » Thu Feb 21, 2013 17:04

evo, pogledao sam po youtubeu razne klipove, tako da se to sastavilo nekako u cijeli PS4 Unveil! sto rec.. samo na bolje su stvari isle. ma da nisam fan tih dodavanja frendova pod PS Network. i sada me to previse ne interesira, to preseravanje koliko ko ima itd.. eventualno, za fifu13 su ok napravili, ostale igrice mi i ne trebaju u tom networku. al s cetvorkom cu vjerojatno i o tome promijenit misljenje.
zanimljivo kako na svim forumima koji su vezani uz to, prvo prepucavanje krene na relaciji pc vs ps gejmanje :/
komp doma imam zbog posla i osnovnih gluparija ala net/filmovi/mail, ps je za igre.. ne kuzim kako nekim ljudima to nije jasno
jos sada i tablet kada svako kucanstvo ima, dostojno je zamjenilo komp za osnovne radnje, tako da je jos jednostavnije, bacis sa strane tablet i drobis plejku. kad zazvoni kakav mail, procitas i nastavis dalje. znaci nemoras vise se ni kretat do kompa :D
onaj ko je gejmer na kompu oduvijek tako ce i ostat, nijedna konzola mu nece promijenit misljenje.
valdemar wrote:Ma meni samo mutavi Rage nije jasan. Mislio sam nabavit koju ploču ali kad su ovako glupi nema šanse.
Mirza
Forum member

Postby YS » Thu Feb 21, 2013 23:30

Mormy wrote:neznam PES ima par tih fransiza koje odskacu kvalitetom od dosta igara za PC

primarno Metal Gear Solid, ona avantura/tombraider spika Drake's i jos par...

al PC je PC :)

Uncharted, jel takoc?

MGS je posebna spika, nravno oni mnogi JRPG-ovi kojih u zadnje vrijeme baš i nema na PS3, al Ni No Kuni izgleda prehebeno, samo treba skupit kešovinu za nj. Ah da, moram i Gran Turismo tu metnut. Ulupani mjeseci u to. Jedva čekam da vidim taj Project CARS hoće li bit na razini kao hardkor simulacija.
Al zato igrat FPS-ove na PS3...not. Sakat sam totalno. Nema do tipkovnice i miša. A i open world igre a la GTA više volim na PC-u igrat.. Nekak mi je lakše.

A PS4 će u nas sigurno koštat malkice više od 300 pounda. Jbg, mi smo prčija pa moraju nabit sa svim davanjima sve, pa čak i ak se ukine carinska unija prema SLO i ekipi gore.

Ove PC vs PS fajtovi postoje još od doba jedinice. I nikako da ljudi posustanu. Još uvijek svaka platforma ima svaka svoje prednosti i mane. I niti jedna nije isključivo bolja od druge i obrnuto. Samo sve ovisi o preferencijama, jelte
YS
Forum member

Postby Mormy » Fri Feb 22, 2013 13:37

Je uncharted :)

Da ima igara kaj su fakat bolje na playki :)

Anyway!

http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... used-games
Go away, or I will replace you with a small shell script
Mormy
codemonkey

Postby Mirza » Fri Feb 22, 2013 15:13

ovo za rabljene igre je super stvar! thumbs up!
valdemar wrote:Ma meni samo mutavi Rage nije jasan. Mislio sam nabavit koju ploču ali kad su ovako glupi nema šanse.
Mirza
Forum member

Postby Mormy » Sat Feb 23, 2013 15:53

mislim da ce Xbox novi pregazit PS4 sto se tice performansi...

Osim ak ne odu i oni na x86, ali poznajuci MS uzet ce Intel za CPU. Interesting times ahead kako god :)

zanimljivi clanak s arstechnice
Go away, or I will replace you with a small shell script
Mormy
codemonkey

Postby Educated Fool » Thu Jun 12, 2014 0:52

PS4 as NG je zvijer
Watch your thoughts; they become words.
Watch your words; they become actions.
Watch your actions; they become habits.
Watch your habits; they become character.
Watch your character; it becomes your destiny.
Educated Fool
Forum member

Previous

Return to Racunala