WINDOWS Q&A

Hardware, software i ostalo vezano uz racunala

WINDOWS Q&A

Postby l||HRID||l » Wed Jan 21, 2009 15:16

Upravo sam DL dotični OS

...sve dosadašnje impresije i iskustva bila su i više nego pozitivna ...napokon dostojan, stabilan, brz i kvalitetan operativni sustav .

Iako za sad još u beti ...sve ukazuje kako je već sad sve spremno za izlazak 'full' verzije, koja neće biti ništa drugo doli sadašnja 'beta' ....razlog - jednostavno je prekvalitetna da se radi ikakva 'bitna' preinaka ...jer i stara narodna kaže: "Što više baba, kilavije dijete."

Komentari, iskustva, konstruktivne kritike ...slobodno napišite :)
l||HRID||l
Forum member

Re: WINDOWS 7

Postby Mormy » Wed Jan 21, 2009 15:19

I||HRID||I wrote:Upravo sam DL dotični OS

...sve dosadašnje impresije i iskustva bila su i više nego pozitivna ...napokon dostojan, stabilan, brz i kvalitetan operativni sustav .

Iako za sad još u beti ...sve ukazuje kako je već sad sve spremno za izlazak 'full' verzije, koja neće biti ništa drugo doli sadašnja 'beta' ....razlog - jednostavno je prekvalitetna da se radi ikakva 'bitna' preinaka ...jer i stara narodna kaže: "Što više baba, kilavije dijete."

Instalacija AV-a ... Konkretno McAfee VirusScan enterprise... fail... više se nije moglo butat ni u safe modu, čak ni recovery nije riješio problem...

čekam RC1 ili Betu2

Al što se tiće butanja i rada, ono osnovno, net i mail.... 10x brže neg Vista, a meni Vista radi brže neg XP, čudno ali istinito :)
Go away, or I will replace you with a small shell script
Mormy
codemonkey

Postby breakdown_ » Wed Jan 21, 2009 15:19

Dosta je vec nahvaljen, na pcekspertu ga vec neko vrijeme testiraju i manje vise su svi zadovoljni. Govori se da je sve ono sto je vista trebala biti :lol: . Nadam se da ce i ispasti dobar da konacno mogu preci s xp na nes bolje :D.
Hellfire rages in my eyes
Blood will fall like rain this night
The coming curse, the anti-Christ, I am the Watcher's eye
I vindicate and cleanse the Earth of all mankind
breakdown_
crna ofca

Postby Tandrax » Wed Jan 21, 2009 15:20

a u kurac kako cu sad igrat igre na tome??

test svakog operaciskog sustava je da se stave stare stvari tipa fallout 1,2 i starcraft i ako to pokrene bez problema dobro je :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fear is the mind-killer.

Glad će navest ljude na promjene, ona bistri um
Tandrax
Forum member

Postby Tandrax » Wed Jan 21, 2009 15:21

E a sta ce bit s a ljudima koji imaju vistu????????
Fear is the mind-killer.

Tandrax
Forum member

Re: WINDOWS 7

Postby Mirza » Wed Jan 21, 2009 15:22

Mormegil wrote:
I||HRID||I wrote:Upravo sam DL dotični OS

Instalacija AV-a ... Konkretno McAfee VirusScan enterprise... fail... više se nije moglo butat ni u safe modu, čak ni recovery nije riješio problem...

čekam RC1 ili Betu2

Al što se tiće butanja i rada, ono osnovno, net i mail.... 10x brže neg Vista, a meni Vista radi brže neg XP, čudno ali istinito :)

heh, prčko sam neš sitno po sedmici i radi ok, taman sam počeo razmišljat da je stavim, ali ako je takvo sranje sa AV programima, onda stvarno...
čekat i gotovo... :)
valdemar wrote:Ma meni samo mutavi Rage nije jasan. Mislio sam nabavit koju ploču ali kad su ovako glupi nema šanse.
Mirza
Forum member

Postby l||HRID||l » Wed Jan 21, 2009 15:24

Kao što neki znaju :lol: ...ja sam u samo par dana promjenio par operativnih sustava, te sam momentalno na custome made Vista Eternity x64 i nisam imao nikakvih problema ...no, 7. je zaista nešto više i kolega mi već cijeli dan 'vadi mast' preko Team V :lol: ...

Svi driveri koje koristima sad, rade savršeno i na 7. stoga se zbilja nema što čekati ...

Ps. Product key se dobije na službenoj stranici ...min posla sa logiranjem ...zbilja fino rješeno ... :)
l||HRID||l
Forum member

Postby Mirza » Wed Jan 21, 2009 15:26

I||HRID||I wrote:Kao što neki znaju :lol: ...ja sam u samo par dana promjenio par operativnih sustava, te sam momentalno na custome made Vista Eternity x64 i nisam imao nikakvih problema ...no, 7. je zaista nešto više i kolega mi već cijeli dan 'vadi mast' preko Team V :lol: ...

Svi driveri koje koristima sad, rade savršeno i na 7. stoga se zbilja nema što čekati ...

Ps. Product key se dobije na službenoj stranici ...min posla sa logiranjem ...zbilja fino rješeno ... :)

ma da da...
jesi probao instalirat koji zahtjevniji program gore? kako se ponaša? radi sve ok?
valdemar wrote:Ma meni samo mutavi Rage nije jasan. Mislio sam nabavit koju ploču ali kad su ovako glupi nema šanse.
Mirza
Forum member

Postby Tandrax » Wed Jan 21, 2009 15:28

a IGRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?: :?: :?: :!: :!: :!: :?: :?: :?:
Fear is the mind-killer.

Tandrax
Forum member

Postby l||HRID||l » Wed Jan 21, 2009 15:28

@Mirza

Još nisam instalirao W 7 ...tek sam ju skinuo prije par min ...preko Team V sam iskusio iz 1. ruke kako je brza, stabilna i kvalitetna ...sa par uistinu catchy opcija ... :)

@Tandrax

Sinoć sam instalirao Unreal Tournament 3 ..sve na max ...podmazuje kao djevica ...nadam se da će na W7 radit čak i bolje .. :)
l||HRID||l
Forum member

Postby Mormy » Wed Jan 21, 2009 15:33

jebote igre, fallout 1&2 ce ti bez problema radi u win xp virtualki...

@HRID ... trve, al ono, nemam dva kompa vise da na jednom mogu vrtit 7-cu :) A ne želim si na laptop stavljat testnu verziju M$-ovog sustava...

velika zamjerka je što nisu konačno preselili registry u xml umjesto binary oblika... PFUJ!
Mormy
codemonkey

Postby l||HRID||l » Wed Jan 21, 2009 15:37

Stavi XP ili Vistu na drugi HDD pa samo rebootaj ako što ode krivim putem :lol:
l||HRID||l
Forum member

Postby Mormy » Wed Jan 21, 2009 15:39

nope, rađe ne, sva muzika mi je gore, čak i uz mozy.com se ne usudim izgubiti ništa :)

pa ko bi više podesio sve to u abletonu (nakon 2 godine konačno složeno sve da paše mojim potrebama)
Mormy
codemonkey

Postby l||HRID||l » Wed Jan 21, 2009 15:42

Jel to ja nazirem kolegu perfekcionistu ili? :oops:
l||HRID||l
Forum member

Postby Mormy » Wed Jan 21, 2009 15:46

neznam ja, moja custom insatlacija XP-a se buta za 10-ak sekundi i trosi 43 rama nakon butanja 8)

no xp je pregazilo vrijeme pa sam sad na visti
Mormy
codemonkey

Next

Return to Racunala