Mojmir Novakovc i Kries, Legen

Za sve ostale stilove alternativne glazbe...

Moderators: Sotonska Panda, Richpa

Postby Aino » Sun May 28, 2006 11:41

Heh... Čula sam i Mojmira i Kries, i Legen, i Lidiju Bajuk.... Ali eto nemam nijedan album..

Sviđaju mi se.... Evo nedavno sam čula onu stvar GEA od Mojmira i KRIES-a - predivna mi je!!

Bilo bi u redu da si nabavim albume, zar ne?
Aino
Forum member

Postby Mountain King » Sun May 28, 2006 12:39

zajebo sam se...onda kad su svirali u ksetu u 3. mjesecu htio sam ić al sam jednostavno zaboravio ..inače htio bi nabavit sve, imam par pjesama.
"She's got to be somebody's baby! "
http://www.last.fm/user/Misko4Metal
Mountain King
<font color=red>DEMOnizer</font>

Postby Drakon » Wed May 31, 2006 11:31

Odlicni su svi,imam originale od Legena i bio sam na njihovom vjerovatno zadnjem koncertu odrzanom na Preluci u nekadasnjem Fun Academyu.Seljacka buna im je losa osim nekoliko pjesama ali je Paunov ples savrsen.Oni nisu bas neki pogani,je da upotrebljavaju poganske elemente ali kada Mojmir pocne zazivat boga na stageu onda nije pogan :D Bajuk mi je odlicna isto kao i Kries iako on ima malo previse elektronike za moj ukus.....
Drakon
Forum member

Postby Dagoth Ur » Thu Jun 01, 2006 15:55

Volim ih s vremena na vrijeme poslušati, samo ću popisu pridodati Dunju Knebl. :D

~ JebaVasLed ~
Dagoth Ur
Daedra Prince

Postby Pantalaimon » Thu Jun 01, 2006 20:30

Dagoth Ur wrote:Samo ću popisu pridodati Dunju Knebl. :D

Može. :wink:
Pantalaimon
Forum member

Postby Black water » Thu Jun 08, 2006 20:09

Gumbelium Roža wrote:Ne vidim problema. Korelacija Tereze i Sadama je u licemjerju, a to istočnjačko smeće ne želim više spomenuto na forumu. Jasno?

Btw, Invalidija je na nedavnom "tajnom" koncertu u Močvari uspavala i najpodilazeće- ako netko koristi mainstream formu, to ne znači nužno i da će ekonomski trijumfirati. You suck!

Ma nemoj? Jasnat ćemo se sad? Kad si stvoriš neki background u glazbi, onda se javi jer očito nemaš pojma. Eto, napisah i ono što sam mislio da nikad neću na ovom forumu. Ktinga je u pravu, najbolje je ovakve usere ignorirati.

Da nisam pijan, ne bih vjerojatno napisao ni ovaj post.
Winter is coming...
Black water
Forum member

Postby Gumbelium Roža » Mon Jun 12, 2006 12:22

Sure... hanged himself... tragic.

Ne znam što Vi mislite dragi čitaoci, ali meni je prvi Legen i dalje briljantan, drugi nije, Kries može proći, a Lidija mi je za pod ralo. Nije li fašistički zamjerati mi što ju prezirem, a podlizivati gujsce samo onima koji ju vole? Zamislite for... ovaj, svijet u kojem bi se smjelo govoriti isključivo afirmativno o bilo kojoj pojavi koju netko drži srcu dragom! Npr. SS uniforme su bile jebeno dobro dizajnirane! Ili, crkva pomaže siromašnima duhom da izdrže do pogreba! Ili, da nema političara, kome bismo predali uzde? Ad nauseam...

Za napomenu onima koji nisu pročitali prethodne strane, jasno sam izrazio zašto ne volim Bajuk. Također, rečenice iz ovoga teksta koje sam navodio kao primjer afirmativnog pristupa NISU upotrijebljene ironično, već se slažem sa njima u potpunosti.
"Humor is a moral irresponsibility of a person in relation to the factual nature of actual relations between individuals and community; it is an alibi which permits all kinds of compromises"
LAIBACH
Gumbelium Roža
Forum member

Postby Black water » Tue Jun 13, 2006 2:19

Gumbelium Roža wrote:Sure... hanged himself... tragic.

Ne znam što Vi mislite dragi čitaoci, ali meni je prvi Legen i dalje briljantan, drugi nije, Kries može proći, a Lidija mi je za pod ralo. Nije li fašistički zamjerati mi što ju prezirem, a podlizivati gujsce samo onima koji ju vole? Zamislite for... ovaj, svijet u kojem bi se smjelo govoriti isključivo afirmativno o bilo kojoj pojavi koju netko drži srcu dragom! Npr. SS uniforme su bile jebeno dobro dizajnirane! Ili, crkva pomaže siromašnima duhom da izdrže do pogreba! Ili, da nema političara, kome bismo predali uzde? Ad nauseam...

Za napomenu onima koji nisu pročitali prethodne strane, jasno sam izrazio zašto ne volim Bajuk. Također, rečenice iz ovoga teksta koje sam navodio kao primjer afirmativnog pristupa NISU upotrijebljene ironično, već se slažem sa njima u potpunosti.

Nitko ti ne zamjera što ne voliš Lidiju Bajuk, već zbog načina na koji to veliš. Iznesi svoje postavke argumentirano i bez bezobrazluka i sve ok. Ok?
Winter is coming...
Black water
Forum member

Previous

Return to Nesvrstani