Psytrance & Goa Trance

Za sve ostale stilove alternativne glazbe...

Moderators: Sotonska Panda, Richpa

Postby doomborn » Sat Oct 26, 2013 20:16

ja pohodim trance partije i festivale i mogu reci da medju tom glazbom ima stvarno odlicnih stvari i dj-eva. ali kao i svugdje ima i sranja i stvari koje mi ne pasu. no to u principu ne slusam doma...najblize trance-u sto doma slusam je psyambient, ambient, chill i slično...i naravno neponovljivi ozric tentacles...
doomborn
Forum member

Postby KRVNIK1 » Sat Oct 26, 2013 20:44

neznam probo sam taj trance al meni je to presporo, premonotono i predosadno.... iso bi uzivo cut, al ovako doma 0 bodova

bolji mi je hardcore 10 puta
KRVNIK1
Forum member

Postby Yeentrancemperium » Sun Oct 27, 2013 9:59

A ono, ko i sve ostalo ide od osobe do osobe. Meni su recimo goa & psy trance odlični žanrovi i puno stvari ima koje su mi doslovce fenomenalne. Od beatova do svih tih raznih efekata, melodija... eto, ta glazba mi stvara pozitivne emocije :) BIlo da se radi o nekakvom osjećaju sreće, mira itd...

A opet, pokušavao sam nekim ljudima dočarati i prezentirati taj žanr, al ne paše baš svima s tim da mislim da neki u startu imaju negativne konotacije vezano uz taj tip glazbe.
O'Nightspirit
I am one with thee
I am the eternal power
I am the Emperor !!!

---INFINITE STATE FUTURE BREED MACHINE---

Unija Međimurje-Istra-Slovenija FTW!!!
Yeentrancemperium
Forum member

Postby Richpa » Sun Oct 27, 2013 10:58

KRVNIK1 wrote:neznam probo sam taj trance al meni je to presporo, premonotono i predosadno.... iso bi uzivo cut, al ovako doma 0 bodova

bolji mi je hardcore 10 puta

Orly?

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/tGh6O3L8KZE?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/tGh6O3L8KZE?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/I36fPgq_KkM?hl=hr_HR&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/I36fPgq_KkM?hl=hr_HR&version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/HxBK9BP5Tw0?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/HxBK9BP5Tw0?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
Richpa
Spectral Collapse

Postby Richpa » Sun Oct 27, 2013 11:05

WesterRoss wrote:http://youtu.be/AMGW2rhp5Wo ah Tsuyoshi :inlove:

Spomenuti Suzukia a ne spomenuti ono (Prana projekt) zasto je toliko popularan jest ko spomenuti Lulu a izostaviti Ride The Lightning.

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/c3c8JIirbBg?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/c3c8JIirbBg?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
Richpa
Spectral Collapse

Postby WesterRoss » Sun Oct 27, 2013 18:54

joj richpa daj molim te :lol:
But we, poor slaves to hope and fear,
Are never of our joys secure;
They lessen still as they draw near
And none but dull delights endure.
WesterRoss
Forum member

Postby Richpa » Mon Oct 28, 2013 10:37

Samo velim, neko ce uzivati u generičnom full-onu koji je passe vec skoro 10 godina, dok ce drugi posegnuti za esencijalnim izdanjima koji su ucinili Suzukija onim sto danas jest, samo jedan Geomagnetik za dorucak jede sve sto je izdao nakon gašenja Matsuri Productionsa ;)
Richpa
Spectral Collapse

Postby Richpa » Mon Oct 28, 2013 22:29

Enjoy guys

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/pCT_JYjDQig?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/pCT_JYjDQig?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
Richpa
Spectral Collapse

Postby Richpa » Fri Jan 24, 2014 20:31

Prvo izdanje s mog netlabela za 2014. godinu:

Chromatic World is Neogoa‘s first release in 2014 and also the debut release by Morphic Resonance, our latest Goa trance discovery from Spain. The man behind the project, Christian Fernandez, spent the last couple of months working very hard in his studio to polish this release and to present his music through our label in best possible way. This release can be described as blend between dark and acidic Goa trance but with interesting and lush melodies. Mastered by Deimos at Deimos Soundlabs with artwork by Diogo Salvador at Dionysus Artwork.

Image

01 - Telekinesis (140 BPM)
02 - Epsilon Aurigae (146 BPM)
03 - Chromatic World (144 BPM)
04 - Psychoactive Landscape (144 BPM)
05 - Outro (92 BPM)

FREE DOWNLOAD: http://www.ektoplazm.com/free-music/mor ... atic-world
Richpa
Spectral Collapse

Postby iNtroverticA » Sat Jan 25, 2014 0:19

Richpa wrote:Doom/Ambient - Psychill/ambient
(opuštajuće, sporo, atmosferično)

može par preporuka? pita apsolutni laik...baš ovo što si napisao u opisu je ono što me zanima :)
"Nije mi žao
što sam ispao naivan
kao dimnjak - sanjalica
koji za života čeka da ga proglase za vulkan,
iako nisam bljuvao ni pepeo ni žar
put oblaka i ptica."
iNtroverticA
Forum member

Postby Zbane » Sat Jan 25, 2014 0:21

kao i svugdje, ima fenomenalne muzike a i smeća

parti po ljeti zakon, u klubovima bljuzga

prije sam psy puno više slušao, sada jako malo. tu i tamo si pustim
neku dobru neogou ili suomi. dark je već na uši izlazio još prije dvije-tri god kad se išlo po partijima
_Ofce i Nofce_
Zbane
Forum member

Postby Richpa » Sat Jan 25, 2014 15:17

iNtroverticA wrote:
Richpa wrote:Doom/Ambient - Psychill/ambient
(opuštajuće, sporo, atmosferično)

može par preporuka? pita apsolutni laik...baš ovo što si napisao u opisu je ono što me zanima :)

Naravno

Solar Fields

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/yQjove0nzss?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/yQjove0nzss?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Carbon Based Lifeforms

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/0RszchMVvbs?hl=hr_HR&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/0RszchMVvbs?hl=hr_HR&version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Koan

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/kCgH8jY2igE?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/kCgH8jY2igE?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Aquascape

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/6iupDL8W7bU?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/6iupDL8W7bU?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Aes Dana

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/cuJhTfq1-dc?hl=hr_HR&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/cuJhTfq1-dc?hl=hr_HR&version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Inace ako te bas zanima, preporucam ti ovaj kanal na YouTubeu, hrpa zakon downtempo i ambient mjuze, pa ono preslusavaj dok ne nadjes nesto sto ti bas pase :) -> www.youtube.com/user/ThePsychedelicMuse
Richpa
Spectral Collapse

Postby iNtroverticA » Mon Jan 27, 2014 16:13

hvala richpa, poslušat ću :)
"Nije mi žao
što sam ispao naivan
kao dimnjak - sanjalica
koji za života čeka da ga proglase za vulkan,
iako nisam bljuvao ni pepeo ni žar
put oblaka i ptica."
iNtroverticA
Forum member

Postby Richpa » Fri Feb 28, 2014 17:29

Image

FREE WAV/FLAC/MP3 DOWNLOAD: http://www.ektoplazm.com/free-music/fut ... itecture-2

Underground Alien Factory Records and Neogoa join forces once more to present Future Architecture 2, the sequel to the highly successful original released back in 2011. After 15 months of hard work on this project, label heads Imba and Richpa finally completed the compilation process after carefully selecting some of the finest psychedelia Goa trance tunes from their respective HQs:

With the Future Architecture 2, we wanted to create a perfect balance between the “echoes” of retro Goa trance sound and the energy of new wave of Goa music, as well as paying an extra attention to the storytelling and the flow of the compilation itself. The focus and the goal of both netlabels with this release is to bring back some old artists back in the game, as well as to present some fresh ideas on our releases for the first time. In the end, the promotion of Goa trance music and culture still is the number one priority for both of us.

Mastering by Igor Čeranić (Deimos) at Deimos Soundlabs, with artwork design by Ivan Parić (Richpa) at Neogoa Design, using photos by Alexander Synaptic.

01 - GoaTree - Human Apocalypto (80/106 BPM)
02 - Crossing Mind - Virtual Mind Cleaner (139 BPM)
03 - Aerosis - Cape Quetzal (138 BPM)
04 - Celestial Intelligence - Light After Darkness (143 BPM)
05 - Adrenalin Run - Spoiled Brats (Premature Incubation Mix) (145 BPM)
06 - Dreamweaver - Penta (145 BPM)
07 - Cosmic Dimension - Alien Civilization (142 BPM)
08 - Trinodia - Psychedelic Sun (137 BPM)
09 - Magic Science & Imba - Ghost Town (144 BPM)
10 - Omnivox - Inner Polarity (2014 Rework) (147 BPM)
Richpa
Spectral Collapse

Postby Chemical » Thu Mar 13, 2014 15:32

Slusam ovu Protonicu u zadnje vrijeme i aj lajk it! :D
Chemical
Forum member

PreviousNext

Return to Nesvrstani