Bjork

Za sve ostale stilove alternativne glazbe...

Moderators: Sotonska Panda, Richpa

Postby dealer » Tue Nov 08, 2005 8:35

Draya Krieg wrote:Kada sam prvi put čuo i poslušao dotičnu pjevačicu zapitao sam se jel retardirana ili joj se u analnom otvoru nalazi kita od 35 cm/rolling eyes/

errrr, ti si stvarno kreten. tebi samome nije neukusno to baljezganje koje pises? koje bendove volis slusati? to je ozbiljno pitanje - stvarno bih volio znati.

Hypnos wrote:To je istina, velika i mala slova pokazuju stupanj pismenosti što bi tebi moglo (tj. trebalo)biti bitno s obzirom na gore napisani post.....

uf, sad se vec hvatamo za slamke heh :)
dealer
Forum member

Postby Preljepi Draya » Tue Nov 08, 2005 12:36

dealer wrote:
Draya Krieg wrote:Kada sam prvi put čuo i poslušao dotičnu pjevačicu zapitao sam se jel retardirana ili joj se u analnom otvoru nalazi kita od 35 cm/rolling eyes/

errrr, ti si stvarno kreten. tebi samome nije neukusno to baljezganje koje pises? koje bendove volis slusati? to je ozbiljno pitanje - stvarno bih volio znati.

Hypnos wrote:To je istina, velika i mala slova pokazuju stupanj pismenosti što bi tebi moglo (tj. trebalo)biti bitno s obzirom na gore napisani post.....

Moji najbolji bendovi su Ildjarn,Bustum,Baltak,Vokodlok,Abazagorath,Tsjuder,Belinus,Branikald i sl. :roll:

Ja sam kreten,dobro neka sam,ali barem neslušam Bjork,ups,zaporavih preglas,što se tiče nje,kao pojava je odvratno,ružno stvorenje koja ne raspolaže niti jednom ženskom vrilinom(ako je ona žena,ja sam Leonadro Da Vinci) ,vokalne mogučnosti su joj kurac,a "instrumental" se može doslovno nazvati jaukanjem baba narikača sa područja Ličko/Senjske županije,poznavajući neke njezine fanove mogu samo reći da su oni "čudni" i "neshvačeni" odraz dotične rugobe :wink: .

Već vidim kako sam iznapadan od boraca za ljudska prava i zaštitu slabijih :roll: :lol:
Preljepi Draya
Forum member

Postby Twin Peaks » Tue Nov 08, 2005 17:41

iam i onaj njen film Dancer In the Dark.
I Medulla album iam jedino. malo uznemirijuće.premda dost ok.
Twin Peaks
Forum member

Postby dealer » Wed Nov 09, 2005 8:37

Draya Krieg wrote:
dealer wrote:

Moji najbolji bendovi su Ildjarn,Bustum,Baltak,Vokodlok,Abazagorath,Tsjuder,Belinus,Branikald i sl. :roll:

Ja sam kreten,dobro neka sam,ali barem neslušam Bjork,ups,zaporavih preglas,što se tiče nje,kao pojava je odvratno,ružno stvorenje koja ne raspolaže niti jednom ženskom vrilinom(ako je ona žena,ja sam Leonadro Da Vinci) ,vokalne mogučnosti su joj kurac,a "instrumental" se može doslovno nazvati jaukanjem baba narikača sa područja Ličko/Senjske županije,poznavajući neke njezine fanove mogu samo reći da su oni "čudni" i "neshvačeni" odraz dotične rugobe :wink: .

Već vidim kako sam iznapadan od boraca za ljudska prava i zaštitu slabijih :roll: :lol:

haha, ok, super. pozdrav.
dealer
Forum member

Postby Zenith » Tue Feb 28, 2006 20:18

Björk je zakon!
Prvi put sam je čula još u osnovnoj kad je moj stari kupio Homogenic i užasno mi se svidjela njena muzika.
Sjećam se da su bile neke moje frendice kod mene prije škole i da sam im pustila Homogenic i da su rekle nešto u stilu :''fuuuuj, daj makni to'' ...
Ne može svatko shvatiti njenu muziko, očito.
Mislim da je žena genijalna i svaka joj čast na njenome radu. :D
Posebna je u svakom mogućem aspektu.

:wink:
Zenith

Postby dealer » Tue Feb 28, 2006 22:19

Zenith wrote:Björk je zakon!
Prvi put sam je čula još u osnovnoj kad je moj stari kupio Homogenic i užasno mi se svidjela njena muzika.
Sjećam se da su bile neke moje frendice kod mene prije škole i da sam im pustila Homogenic i da su rekle nešto u stilu :''fuuuuj, daj makni to'' ...
Ne može svatko shvatiti njenu muziko, očito.
Mislim da je žena genijalna i svaka joj čast na njenome radu. :D
Posebna je u svakom mogućem aspektu.

istina. posebna je. zato ju ova kolektivna svijest cmar neta bas ne ljubi, kako je bilo demonstrirano dobrim dijelom i u ovome topicu.

ona je jedna od rijetkih doista autenticnih umjetnika (naravno da u ovoj izjavi racunam i na sve uber-kewl super mega underground bendove koje znam).
dealer
Forum member

Postby Zenith » Tue Feb 28, 2006 22:24

dealer wrote:istina. posebna je. zato ju ova kolektivna svijest cmar neta bas ne ljubi, kako je bilo demonstrirano dobrim dijelom i u ovome topicu.

ona je jedna od rijetkih doista autenticnih umjetnika (naravno da u ovoj izjavi racunam i na sve uber-kewl super mega underground bendove koje znam).

njena glazba me stvarno pogađa u ''žicu''...i oni koji kažu da ne zna pjevat, u krivu su,,,upravo suprotno, treba znat ''tako'' pjevat !!!
Zenith

Postby dealer » Wed Mar 01, 2006 8:47

Zenith wrote:
dealer wrote:istina. posebna je. zato ju ova kolektivna svijest cmar neta bas ne ljubi, kako je bilo demonstrirano dobrim dijelom i u ovome topicu.

njena glazba me stvarno pogađa u ''žicu''...i oni koji kažu da ne zna pjevat, u krivu su,,,upravo suprotno, treba znat ''tako'' pjevat !!!

oni koji kazu da "ne zna pjevat" ne znaju razmisljati o zvuku.
dealer
Forum member

Postby +Unknown+ » Sat Mar 25, 2006 17:43

Ona je jedna, jedinstvena, neponovljiva, jednostavno genijalna.

˝Pedalling through
The dark currents
I find
An accurate copy
A blueprint
Of the pleasure
In me˝

Predivna je... :worship:
When all of your wishes are granted,
many of your dreams will be destroyed...

http://www.5wwwww5.com/forum/index.php? ... ticlicense
+Unknown+
Forum member

Postby Nienna » Sun Mar 26, 2006 15:12

sviđa mi se... nisam fanatik, nažalost ne uspijevam nabaviti cijeli opus, ali ovoliko koliko poznajem njezin rad-sviđa mi se. vrlo je zanimljiva.

0000001
00000011
00000111
00001111
Nienna
Forum member

Postby xenia » Fri Apr 28, 2006 15:10

Zenith wrote:Björk je zakon!
Prvi put sam je čula još u osnovnoj kad je moj stari kupio Homogenic i užasno mi se svidjela njena muzika...

WOW! ti si jako mlada...

volim bjork al zena nije za svaciji ukus...glazba joj je neuroticna i neprilagodjena mainstreemu poput nje same... :worship:
...I lifted my voice and wept out loud:
"So this is life?"

Panurg in TRoD-saga wrote:...Xenia je bila 20 godišnja sitnokrila vila, koja je radila kao konobarica u kafiću "kod Tužnog blogera"...
xenia
Forum member

Postby Aino » Mon May 29, 2006 8:22

Meni je Björk odlična!! Totalno autentična, originalna! Posebna.. Nisam još naišla na glazbenike slične njoj! I fala bogu da ih nema...

I šta je najbolje - nije laka za skidanje!! I mislim da nema te osobe koja ju može dobro iskopirati!! Zato je i posebna!
Aino
Forum member

Postby Barbie » Fri Jun 16, 2006 17:14

Ja sam fanatik isto... zapravo se privikavam na jedan po jedan njen album jer sto su noviji to su bolesniji... i za sad duboko stujem Debut, Post, Homogenic i Vespertine, i pripremam se krenut na zadnja dva... Selma songs ne dozivljavam ko album :\ glupo ali eto, jedino I've seen it all s tog poslusam. Zena je cudesna i tolko su joj pametni ti lyricsi i svi cudni soundovi su savrseni i da. Björk je bozica.
I am a child of light
living in your mind
Barbie
Forum member

Postby Muffy The Vampire Slayer » Fri Jun 16, 2006 17:28

Genijalna kolaboracija dvoje genijalnih umjetnika je pjesma I've Seen It All sa soundtracka Dancer in the dark ..Björk i Thom Yorke iz Radioheada..predivna pjesma
CELEBRITY CLUB
Kiefer Sutherland lookalike

I love the smell of vampire ash in the dawn !!!

Solveig wrote:Sad cu i ubuduce rasturati hard dicks,jer onda svaki put dobijem jos veci!!

Haleluja Slava Bogu!!
Muffy The Vampire Slayer
Forum member

Postby Fraulein Kenny » Sat Aug 05, 2006 11:41

Preljepi Draya wrote:

Koga to uopće zanima? Ono koji žele ostaviti svoje mišljenje o Bjork prvo moraju biti informirani o 50 više-true bendova koje slušaš?

Ja sam kreten,dobro neka sam,

Vidiš, bar priznaješ.

ali barem neslušam Bjork,ups,zaporavih preglas,što se tiče nje,kao pojava je odvratno,ružno stvorenje koja ne raspolaže niti jednom ženskom vrilinom(ako je ona žena,ja sam Leonadro Da Vinci) ,

Za pjevačicu, inače, nije potreban izgled. Ti si se davno raskrstio s MTV-em? Jer, definitivno imaš takav mentalitet.

vokalne mogučnosti su joj kurac,

Kako banalno neistinito. Uopće nisi kompetentan za ikakvu raspravu.

a "instrumental" se može doslovno nazvati jaukanjem baba narikača sa područja Ličko/Senjske županije,poznavajući neke njezine fanove mogu samo reći da su oni "čudni" i "neshvačeni" odraz dotične rugobe :wink: .

...ovo je bio pokušaj pokazivanja svog humora...? Baš i nije uspio.

Opet pokazuješ svoj manjak znanja za ikakvu diskusiju u ovoj temi, i subjektivnost koja te goni na ovako idiotske izjave o ljudima koji slušaju Bjork.

Ne. Samo ljudi koji cijene objektivnost pri raspravljanju, toleranciju i IQ veći od sobne temperature.

x

Bjork je rijetko cijenjena, ali iznimno kvalitetna pjevačica. Ne znam koji je bolji termin za njenu glazbu od 'sirove'-jer je stvarno sirova, emocije ogoljene do čiste srži i takve servirane u pjesmama. To dovodi do inteziteta koji će neke ljudi privući, a neki odbiti-zanimljivo je da se Bjork najčešće ili voli ili mrzi, rijetko tko je ravnodušan.

Nisu svi CD-i dobri, puno puta je skrenula i napravila stvar gotovo neslušljivom (kao dobar dio Medulle), ali ako netko uzme Greatest Hits u ruke, neće se naći pjesma koja nije kvalitetna.

I njeni spotovi su predivni...tko već nije, neka pogleda.
Evo mog fava -> http://www.youtube.com/watch?v=LDx6Q5iNY98
.hold my head under water.
.take a breath for the Father.

Ašow, the Aucropsy wrote:Samo kenjate i bezveze serete.
Fraulein Kenny
Forum member

Previous

Return to Nesvrstani