Deep Purple

Rock rock, 'till you drop!

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Liburnian » Thu May 16, 2013 16:22

Ne, nimalo se ne šalim. Metal Detector je mladi magazin, a kvalitetnog novinara jako je teško naći u Hrvatskoj, Onaj tko je kvalitetan već je zauzet. Neki ljud su se na forumu iskazali sa svojim znanjem i kvalitetom i nije ništa neuobičajeno ako zainteresirane suradnike pokušam naći ovdje ili na nekom drugom glazbenom forumu.

Ja doista ne moram znati tko to može napraviti, jer u magazinu želim imati svježu novinarsku krv, a ne nešto što je već godinama prožvakavano u Hrvatskoj. Uz dva, do tri novinara sa iskustvom i nekoliko novih (ne nužno mladih snaga) više sam nego zadovoljan kako je cijeli magazin ispao, pogotovo recenzije albuma, za koje mi je plan da budu najmjerodavniji pokazatelj u Hrvatskoj što doista vrijedi, a što ne. Također, kao glavni urednik, isključivo ja biti ću odgovoran za sve što u tom magazinu bude napisano. Ako bude loše neće biti kriv nitko drugi nego ja.
Liburnian

Postby Vufli » Thu May 16, 2013 17:26

@Kosy i Liburnian - Malo oftopičarite, predlažem topic u pdf-u Domaća scena. :D
@Bure - Kad izlazi taj spot?
Vufli
<font color=yellow>Pacijent

Postby Gojo » Thu May 16, 2013 18:13

Pakaa wrote:Koliko god mi muzika bila odlična, produkcija mi ga ubija totalno, prekaotičan zvuk, ne paše mi nikako

E vidiš po meni je baš to radikalan element koji baš tom albumu i nijednom drugom daje taj dodatni 'edge' i čini ga po meni Heavy Metal klasikom. ja bi izdvojio 'disturbing the priest' vidim da ju nitko ne spominje. to je heavy jebeni metal. za digital bitch i hot line da ne govorim, klasika rifovi ali odsvirani kako ih nitko prije ni poslije nije odsvirao, kažem , tu je dosta zaslužna produkcija , koja se u ono vrijeme nikako nije svidjela gillanu pa se odreko svojevremeno tog albuma, dok danas naravno kuži koje je to remek-djelo pa kaže da mu je jedna od bolijh stvari koju je napravio u karijeri
Gojo
Forum member

Postby Bure » Thu May 16, 2013 18:52

Vufli wrote:@Kosy i Liburnian - Malo oftopičarite, predlažem topic u pdf-u Domaća scena. :D

Image

Liburnian se iskazao kao COVJEK u ovom slucaju, sto se tice casopisa a i drugih stvari. Ono sto je on imao prije s nekim stvarima i sto mu drugi zamjeraju, mene boli kurac. Ali to je covjek koji kad god mu se javis s nekim pitanjem-suradnjom, uvjek je spreman za sve dogovore za razliku od vecine drugih. Amen.
Bure
Forum member

Postby Kosy » Thu May 16, 2013 21:19

Bure wrote:
Vufli wrote:@Kosy i Liburnian - Malo oftopičarite, predlažem topic u pdf-u Domaća scena. :D

Image

Liburnian se iskazao kao COVJEK u ovom slucaju, sto se tice casopisa a i drugih stvari. Ono sto je on imao prije s nekim stvarima i sto mu drugi zamjeraju, mene boli kurac. Ali to je covjek koji kad god mu se javis s nekim pitanjem-suradnjom, uvjek je spreman za sve dogovore za razliku od vecine drugih. Amen.

Otkud ti to da ja imam nešto protiv njega, samo mi je čudno tražiti tako važne ljude za magazin po forumu. Recenzije su nešto po čemu se najviše pljuje, a opet se najviše čitaju, pa je (meni) čudno da se kompetentna osoba traži ovdje. Što ne znači da ne želim sve najbolje magazinu, sa ili bez Deep Purple recenzije ... Čudno mi je, eto ...
Kosy
Forum member

Postby Kosy » Thu May 16, 2013 21:24

Liburnian wrote:Ne, nimalo se ne šalim. Metal Detector je mladi magazin, a kvalitetnog novinara jako je teško naći u Hrvatskoj, Onaj tko je kvalitetan već je zauzet. Neki ljud su se na forumu iskazali sa svojim znanjem i kvalitetom i nije ništa neuobičajeno ako zainteresirane suradnike pokušam naći ovdje ili na nekom drugom glazbenom forumu.

Ja doista ne moram znati tko to može napraviti, jer u magazinu želim imati svježu novinarsku krv, a ne nešto što je već godinama prožvakavano u Hrvatskoj. Uz dva, do tri novinara sa iskustvom i nekoliko novih (ne nužno mladih snaga) više sam nego zadovoljan kako je cijeli magazin ispao, pogotovo recenzije albuma, za koje mi je plan da budu najmjerodavniji pokazatelj u Hrvatskoj što doista vrijedi, a što ne. Također, kao glavni urednik, isključivo ja biti ću odgovoran za sve što u tom magazinu bude napisano. Ako bude loše neće biti kriv nitko drugi nego ja.

Deep Purple je veliki bend i čudno mi je da se recenzent za njega traži ovdje. Eto, samo to. Nije mi bila namjera uznemiriti te, ako pratiš, onda si primijetio da jako podržavam projekt tiskanog metal magazina.
Kosy
Forum member

Postby Liburnian » Thu May 16, 2013 21:33

Ma sve u redu... nema uznemiravanja, samo sam htio reći.... Metal Detector će promovirati svježu novinarsku i fotografsku krv i ja ću tu možda biti među najstarijim osobama. No da ne offtopičarimo, jedva čekam vidjet spot za Vincenta, makar, njega sad ima u raznoraznim metal pričama, počevši sa Rhapsody, pa na dalje...
Liburnian

Postby Bure » Sat May 18, 2013 7:33

Bure
Forum member

Postby Zdren » Mon Jun 03, 2013 14:38

lol, koji cover :o
fora

http://youtu.be/N5QPz5x4fIA
http://www.last.fm/user/Zdren
Tissit, tosi isot tissit!
Три психи пили Пилипихи спирт
Zdren
Forum member

Postby Bure » Tue Jun 04, 2013 12:02

http://www.youtube.com/watch?v=YNG1u_n2eys

Zapoceo svj. tour, genijalno :lol:

Set lista koju provlace, meni okej iako bi ubacio malo vise novih stvari i definitivno vratio highway star, a malo izmjenio encore. no sve u svemu, okej.

1) Fireball
2) Into the fire
3) Hard lovin man
4) Vincent Price
5) Strange kind of woman
6) Contact lost
7) All the time in the world
8 ) The well dressed guitar
9) The mule
10) Lazy
11) Bodyline
12) No one came
13) Perfect strangers
14) Space truckin
15) Smoke on the water

16) Hush
17) Black night
Bure
Forum member

Postby Vufli » Tue Jul 30, 2013 18:28

Vufli
<font color=yellow>Pacijent

Postby Maiden Istra » Sun Oct 27, 2013 12:18

Ko ne zna, Budimpešta i Beograd nama najbliži datumi....u 2. mjesecu.
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Spotlight Kid » Tue Nov 19, 2013 11:43

U Beograd bi bilo zanimljivo otici, sve ovisi o poslu.

Izaslo je i novo DVD izdanje ako nekog zanima, http://www.youtube.com/watch?v=RNiqA_lynH4

Takodjer izlazi tour edition album, tracklist je slijedeci:

Strange Kind Of Woman
Hard Loving Man
Vincent Price
Contact Lost
All The Time in The World
No One Came
Bodyline
Perfect Strangers
Above And Beyond
Lazy
Black Night
Smoke On The Water
Head starts spinning 'round, you fall down to the ground..
Spotlight Kid
Forum member

Postby Bure » Sun Feb 16, 2014 11:13

https://www.youtube.com/watch?v=VHacqAf2gf8

s jucerasnjeg koncerta, za par dana beograd.
Bure
Forum member

Postby Bure » Wed Mar 12, 2014 15:42

Bure
Forum member

PreviousNext

Return to Hard Rock Caffe