Deep Purple

Rock rock, 'till you drop!

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Bure » Wed May 08, 2013 8:32

http://www.thehighwaystar.com/thsblog/2 ... t-edition/

evo pojavila se anketa i neke informacije o set list, prica se da ce oko 6 stvari s novog albuma svirat. ja ocekujem obavezno Vincent Price i Uncommon man, a i htio bi da ponovno vrate Highway star i obavezno izbace No one came i Maybe Im Leo.

Ovo s Vincent Price me podsjeca na pricu s Machine Heada, kada su nenormalno promovirali Never Before kao glavnu stvar s albuma a onda na kraju Smoke izletio od nikuda :D Tak je i sad bilo s uvodnim singlom, all the time in the world je stalno promovirana za sire mase, pa onda hell to pay za žešču ekipu i sad najednom je Vincent Price samo iskocio kao pregenijalna stvar, jedva cekam vidjet spot :lol:
Bure
Forum member

Postby Pakaa » Wed May 08, 2013 18:51

Meni su Wierdistan i Out of Hand preprejebene stvari, volija bi štagod od toga vidit live... A Uncommon Man će garant stavit, to je jedna od udarnijih nekako.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Pakaa » Tue May 14, 2013 18:59

Malo offtopica (ovisi kako se gleda :D), al zanima me šta mislite o Gillanovom pjevanju na albumu Born Again od Sabbatha?
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Pakaa
Forum member

Postby Gojo » Tue May 14, 2013 19:37

Pakaa wrote:Malo offtopica (ovisi kako se gleda :D), al zanima me šta mislite o Gillanovom pjevanju na albumu Born Again od Sabbatha?

to je vrh Gillanove karijere bio, u vrhunskoj formi je bio još ranih 80ih ... zato je i ispao po meni ključan heavy metal album. čisti klasik, podcijenjen u širim krugovima. al zato znaju iommi i gillan šta su napravili 83'

meni osobno top 10 heavy metal albuma također
Gojo
Forum member

Postby Liburnian » Tue May 14, 2013 19:37

ima koga zainteresiranoga da napravi review deep purple za metal detector. Uzimam u obzire stvarno znalca i znalački napravljen review, bez obzira bio loš ili dobar po purple na kraju. Ako ima dogovorimo se na pm.
Liburnian

Postby Kosy » Tue May 14, 2013 21:00

Gojo wrote:
Pakaa wrote:Malo offtopica (ovisi kako se gleda :D), al zanima me šta mislite o Gillanovom pjevanju na albumu Born Again od Sabbatha?

to je vrh Gillanove karijere bio, u vrhunskoj formi je bio još ranih 80ih ... zato je i ispao po meni ključan heavy metal album. čisti klasik, podcijenjen u širim krugovima. al zato znaju iommi i gillan šta su napravili 83'

meni osobno top 10 heavy metal albuma također

Ne baš Top 10, ali da je odličan, jako podcjenjen album, to se slažem s tobom 101 %. Pjesma Born Again je fantazija.

http://www.youtube.com/watch?v=FMw6ldKEjp4

Svaka vam čast na podsjetniku, odmah idem zavrtiti ploču.
Kosy
Forum member

Postby Bure » Tue May 14, 2013 22:21

Liburnian wrote:ima koga zainteresiranoga da napravi review deep purple za metal detector. Uzimam u obzire stvarno znalca i znalački napravljen review, bez obzira bio loš ili dobar po purple na kraju. Ako ima dogovorimo se na pm.

javi se na pm.
Bure
Forum member

Postby Bure » Wed May 15, 2013 7:38

Meni je album super, ja uopce nisam znao za njega i tamo negdje prije desetak godina sam dosao u cd shop profil u zg i vidim cover albuma i zamolim da mi ga pusti prodavac i cujem gillana i vau :D

trashed, disturbing i zero the hero, pa to su samo takvi klasici. jedini sto su na turneji bili zakurac, svi su bili mrtvi pijani i gillan nije mogao zapamtit tekstove nikako :lol:

meni jedan od najboljih njihovih albuma, prije sam dosta citao o njemu po zineovima i svi su davali visoke ocjene, jedina zamjerka je bila kao produkcija albuma. no meni nista ne fali tamo.
Bure
Forum member

Postby Pakaa » Wed May 15, 2013 11:45

Ajd baš mi je drago da su vako pozitivni dojmovi :D

Koliko god mi muzika bila odlična, produkcija mi ga ubija totalno, prekaotičan zvuk, ne paše mi nikako. Da je čišće snimljeno, bilo bi super... Zato mi je npr verzija pisme Trashed sa Gillan's Inn albuma skroz zanimljiva. Al uf, ima na Born Again super stvari... Naslovna, Keep It Warm, Zero The Hero, ma sve! :D
Pakaa
Forum member

Postby Bure » Wed May 15, 2013 12:08

meni na tom albumu jedino bubanj je mogao biti malo bolji. al iommy je to sve upakirao da bued vrhunsko, kao i obicno :)
Bure
Forum member

Postby Kosy » Wed May 15, 2013 12:30

Pakaa wrote:Ajd baš mi je drago da su vako pozitivni dojmovi :D

Koliko god mi muzika bila odlična, produkcija mi ga ubija totalno, prekaotičan zvuk, ne paše mi nikako. Da je čišće snimljeno, bilo bi super... Zato mi je npr verzija pisme Trashed sa Gillan's Inn albuma skroz zanimljiva. Al uf, ima na Born Again super stvari... Naslovna, Keep It Warm, Zero The Hero, ma sve! :D

Milsim da ja produkcija taman kakav je i album. Ako bi bila čišća, 'ubila' bi tu težinu, mračnu stranu koju ima cijeli album. Tako mi se čini.
Kosy
Forum member

Postby Vufli » Wed May 15, 2013 13:35

Genijalan album, nekako mi se čini da Zero the hero svima među istaknutijim pjesmama s albuma, što je sasvim u redu jer je pjesma odlična. Tu su naravno i Trashed, Digital Bitch, Born Again. Ja iskreno nemam zamjerki za taj album.
Vufli
<font color=yellow>Pacijent

Postby Bure » Wed May 15, 2013 14:45

cannibal corpse obradili zero the hero, genijalno :D
Bure
Forum member

Postby Bure » Thu May 16, 2013 8:21

Bure
Forum member

Postby Kosy » Thu May 16, 2013 15:38

Liburnian wrote:ima koga zainteresiranoga da napravi review deep purple za metal detector. Uzimam u obzire stvarno znalca i znalački napravljen review, bez obzira bio loš ili dobar po purple na kraju. Ako ima dogovorimo se na pm.

Nadam se da se šališ ovo o potrazi za recenzentom na forumu. Pa moraš znati tko to može napraviti. Nadam se da to nije praksa i da piše ipak netko tko ima veze s glazbom, tko je kompetentan i objektivan, po mogućnosti.
Kosy
Forum member

PreviousNext

Return to Hard Rock Caffe