Majke

Rock rock, 'till you drop!

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Majke

Postby Lycanthropy » Sat Nov 06, 2004 17:24

Neznam ni za ovi topic jeli bio ako je molim moderatora da ga locka...Sta vi mislite o ovom,za mene,legendarnom hrvatskom bendu,Goranu Bari i ekipi?
Lycanthropy
Forum member

Postby Boro the Beautiful » Sat Nov 06, 2004 23:53

Pretraga kaže da je ovo jedina tema... Što mi je teško za povjerovati.
Majke su mi definitivno jedan od najomiljenijih bendova, a Razdor najbolji jugoslovenski (uslovno rečeno jugoslovenski) album svih vremena...
Jedino mi se Milost ne svidja, album je neusmjeren, ali je tu jedna od njihovih najboljih pjesama 'Oslobodi se'...
Legende.

Zna li iko gdje je sad Zoran Čalić?
Boro the Beautiful
Forum member

Postby Lycanthropy » Sun Nov 07, 2004 13:02

Fala Bogu evo jedan post :mrgreen: ...Nemogu ni ja virovat da dosad nije bija ovaj topic...Pa Majke su to sigurno zasluzili...Meni je najdrazi album Vrijeme da se krene,a i put do srca sunca...Kvaliteta je neosporiva,samo mi je žao sta se nisu probili i dalje u europu ijako je to tesko s tekstovima na hrvatskom jeziku...Fenomenalna glazba i odlicni tekstovi... :worship:
Lycanthropy
Forum member

Postby CYNIC » Sun Nov 07, 2004 13:05

Šta se smiješ ti s plakata ....JUMBO IDIOTE!? :lol: :twisted: ......legendarna
Slaughtered the dreams of others
On left to recover
Self-inflicted wounds
Life he has comsumed

Planning a killing spree
Victim of a conspiracy?
CYNIC
Forum member

Postby Lycanthropy » Sun Nov 07, 2004 13:30

CYNIC wrote:Šta se smiješ ti s plakata ....JUMBO IDIOTE!? :lol: :twisted: ......legendarna

A ona Otkud sada ti!?!??!?!Predobar tekst... :D :D
Lycanthropy
Forum member

Postby Lycanthropy » Thu Nov 25, 2004 18:04

Danas je 20ogodišnjica postanka benda Majke...Jedan veliki pljesak za legende Hrvatskog rocka =D> =D> =D> :worship: :worship: :worship:
Lycanthropy
Forum member

Postby Zdren » Thu Nov 25, 2004 18:12

Trebali ste bit u tvornici proslu subotu (20.11)
http://www.last.fm/user/Zdren
Tissit, tosi isot tissit!
Три психи пили Пилипихи спирт
Zdren
Forum member

Postby Lycanthropy » Thu Nov 25, 2004 21:20

Zdren wrote:Trebali ste bit u tvornici proslu subotu (20.11)

Bia je Bare i Placenici,cua sam da je bilo fenomenalno...Koncert za 20 godina Bare na rock sceni...Jeli stvarno bilo tako!?
Lycanthropy
Forum member

Postby Zdren » Thu Nov 25, 2004 23:18

bilo je jebeno, no nisu odsvirali Grešnik,zbunjen i ošamućen i jos par stvari sta su meni dobre.
inace sve se audio/video snimalo pa ce bit neki DVD ili tak nesto
http://www.last.fm/user/Zdren
Tissit, tosi isot tissit!
Три психи пили Пилипихи спирт
Zdren
Forum member

Postby braids » Sun Dec 05, 2004 17:01

bih u tvornici i mogu reci da toliko pozitivne energije nisam vidio vec dugo na koncertu(nikad?).bio sam u prvim redovima,ovi sviraju 1500 ljudi čaga i uziva u mjuzi,ja i moji frendovi s njima :D inace frend s kojim sam bio je sin od gitarista iz placenika.e da,da su svirali gresnika...hm...al nema veze bilo je fenomenalno a majke su JEBENE,definitvno jedan od nasih najboljih rock bendova( bio)
glad je najbolji zacin
braids
Forum member

Postby CYNIC » Sun Dec 05, 2004 19:40

Nadam se da su odsvirali Cigana :D 8) !?
Slaughtered the dreams of others
On left to recover
Self-inflicted wounds
Life he has comsumed

Planning a killing spree
Victim of a conspiracy?
CYNIC
Forum member

Postby Lycanthropy » Sun Dec 05, 2004 20:25

braids wrote:bih u tvornici i mogu reci da toliko pozitivne energije nisam vidio vec dugo na koncertu(nikad?).bio sam u prvim redovima,ovi sviraju 1500 ljudi čaga i uziva u mjuzi,ja i moji frendovi s njima :D inace frend s kojim sam bio je sin od gitarista iz placenika.e da,da su svirali gresnika...hm...al nema veze bilo je fenomenalno a majke su JEBENE,definitvno jedan od nasih najboljih rock bendova( bio)

Eto,vidis da se i ja i ti mozemo slozit u necemu....potpuno se slazem da su majke najbolji i najkvalitetniji bend u hrvatskoj(bili)
Lycanthropy
Forum member

Postby braids » Mon Dec 06, 2004 23:50

CYNIC wrote:Nadam se da su odsvirali Cigana :D 8) !?

zato hodaaaam i gleedaaaam
kaj je najbolje NE SJECAM SE dal su ga odsvirali :oops: mislim da jesu al tolko sam bio uzivljen da sam prestao obracat paznju na to kaj sviraju samo sam nesvjesno pjevao i plesao :lol:

ps-na koncertu je bilo poganja tj podosta debila koji su se nabacivali gurali i sl,a neki debili su i bengali iz sve snage ko da im destruction svira black death iznad glave :roll: ja ne kuzim kaj takvi ljudi rade na tom koncertu tj zakaj to rade,koji im je kurac, ko da mi netko pocne plesat valcer tam,pa daj se prilagodi mjuzi i filmu koji se zbiva...mislim jednostavno nevjerujem da je nekome benganje uzitak na lagani rock a ni ritam nije za pogo
glad je najbolji zacin
braids
Forum member

Postby Zdren » Mon Dec 06, 2004 23:55

braids wrote:bih u tvornici i mogu reci da toliko pozitivne energije nisam vidio vec dugo na koncertu(nikad?).bio sam u prvim redovima,ovi sviraju 1500 ljudi čaga i uziva u mjuzi,ja i moji frendovi s njima :D inace frend s kojim sam bio je sin od gitarista iz placenika.e da,da su svirali gresnika...hm...al nema veze bilo je fenomenalno a majke su JEBENE,definitvno jedan od nasih najboljih rock bendova( bio)

e brijem da se mi znamo onda...
on je zicao starog i dal mi je trzalicu
Zdren
Forum member

Postby Am-I-Evil » Tue Dec 07, 2004 9:54

steta sto nisam moga doci,bia sam taj vikend doma...majke slusam vec duuugo...baru sam gleda par puta uzivo...sto reci, lik je car...steta sto mu kruno vise ne svira bubanj....
The art of improvising with musical notes has been with us for ages. In this century, it's called Jazz.

www.myspace.com/aspectcro

www.metal-defender.com
Am-I-Evil
Forum member

Next

Return to Hard Rock Caffe