AC-DC

Rock rock, 'till you drop!

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Covjek Golub » Wed Oct 08, 2014 11:18

Blackadder123 wrote:E da a i neovisno o bilo kojem jako razvikanom bendu ne smjemo zaboraviti i na biznis, muzicku industriju koju ne zanima muzika nego lova. A nekog moraju razvikati i dici u nebesa da bi okrenuli lovu, ne mogu na nepoznatima dizat lovu. A to se radi tako da se gleda sta se moze uvaliti sto vecim masama a ne jel kvalitetno ili ne. To su osnove tog biznisa. Tako da cesto ljudi su bombardirani sa ovim ili onim bendovima misleci da imaju svoj ukus (mozda sam i ja zrtva toga mada zbog nekih drugih bendova mislim da sam se odhrvao toga odavno) a ustvari ono sto dolaz do ljudi pusta ta muzicka industrija mislim pogotovo na razdoblje prije interneta a to sad nije niti nestalo skroz. Poanta ovog posta je to sto je nesto utjecajno ili popularno ne mora biti kvalitetno nego je to znak da su uspjeli uvaliti to masama. Muzika sto je kvalitetnija cesto ima manju publiku jer to ne kuze svi, sto je plića to je veca sansa za napunit stadion. Ako naravno idemo onom zasto mase ne kuze nesto pametnije, je to da je kvalitet po majci prirodi rijetka stvar, da nije svak drugi bi bio Tesla ili Einstein ako se kuzimo, znaci vecina su prosjek ili ispod toga, malo je pametnih. To su sve razlozi neovisno o kome se radi, da ono sto je popularno je automatski sumnjivo ako se kuzimo iako ne mora bas doslovno sve biti lose, ali nesto komplicirano, intelektulano, filozofski, po tekstovima ili muzici u nekom bendu nikada nije bilo jako popularno. Iz ovih gore razloga. Pa se ljudi cesto zaborave, pa kazu "joj ako ovo svi slusaju mora da je dobro, pa nisu valjda svi budale.." :D . Smjesno al je tako. Nema ovo veze sa ACDC nego mi ovo palo napamet sad.

zznači svi bendovi kaj slušaju mase su manje intelektualni

pizadrija
Idealna težina punice je 4kg ... zajedno s urnom.
Covjek Golub
Forum member

Postby Zdren » Wed Oct 08, 2014 12:39

enivej, Malcolm Young ima demenciju.
Na turneji će ga zamijeniti nećak il tak neko iz obitelji. Šuška se da će to biti zadnja njihova turneja.
http://www.last.fm/user/Zdren
Tissit, tosi isot tissit!
Три психи пили Пилипихи спирт
Zdren
Forum member

Postby Zarathustra » Wed Oct 08, 2014 12:45

mislim da su i snimili album sa necakom
Zarathustra
Forum member

Postby Covjek Golub » Wed Oct 08, 2014 15:02

jesu!
Covjek Golub
Forum member

Re: AC-DC

Postby Maiden Istra » Sat Nov 01, 2014 13:16

Ovakve rasprave su se vodile s frendovima kad se ukrala baksa pive i kad smo imali 16, 17 god. :P ...jel bolji motorhead ili acdc? ili metallica i maideni? ( najpopularnija i najdebilnija usporedba).Treba shvatit da rock n roll danas nije ni približan kao onda kad su acdc ili motorhead počeli i da je to danas jednom riječju - posao i skoro ništa više. Svi ti velikani što danas sviraju mogu voljet to šta rade najviše na svijetu al đabe im sve to kad na kraju krajeva skužiš da na tour idu samo da plate troškove. Ne kažem da je tako sa svakim bendom ali govorim o ovim velikanima za koje svi znamo i koji su navedeni u svakoj enciklopediji.
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Maiden Istra » Sun Dec 14, 2014 14:31

....evo kako je propao rock n roll...jebale ih cijene, takve pare ne vrijedi ni jedan bend na svijetu i glup je onaj ko uopće da toliko para za kartu. Čudio sam se Sabbathima na zadnjoj turneji, al ovi su ih nadmašili lijepo.

http://www.worldticketshop.com/concerts/acdc_tickets

npr. sviraju u Imoli, Italija....karta je 2 550kn otprilike :lol: ...a kad smo bili u Udinama pred par godina, bila je 65E ja mislim, i to je bila cijena boli glava al imalo se ,moglo se i išlo se....da ih i nisam nikad gledao, nedam te pare.
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby ljuky » Sun Dec 14, 2014 18:24

Maiden Istra wrote:http://www.worldticketshop.com/concerts/acdc_tickets

sramotno [-o<
...fuck these chains,no goddamn slave,I will be different...I stand here defiantly,my middle finger raised,fuck your prejudice...

PREVAIL
http://www.facebook.com/PrevailCro
http://www.youtube.com/user/PrevailCro
http://soundcloud.com/cro-prevail
ljuky
Forum member

Postby Zdren » Mon Dec 15, 2014 10:36

Koje cifre :lol:
Jebat ga, što nisam išao u Beograd, sunce mu jebem.
http://www.last.fm/user/Zdren
Tissit, tosi isot tissit!
Три психи пили Пилипихи спирт
Zdren
Forum member

Postby Covjek Golub » Mon Dec 15, 2014 13:56

nabijem ih na kurac s tim cijenama
Covjek Golub
Forum member

Postby Zarathustra » Tue Dec 16, 2014 22:45

jebes novac, ide se
Zarathustra
Forum member

Postby party_on » Wed Dec 17, 2014 9:16

Maiden Istra wrote:....evo kako je propao rock n roll...jebale ih cijene, takve pare ne vrijedi ni jedan bend na svijetu i glup je onaj ko uopće da toliko para za kartu. Čudio sam se Sabbathima na zadnjoj turneji, al ovi su ih nadmašili lijepo.

npr. sviraju u Imoli, Italija....karta je 2 550kn otprilike :lol: ...a kad smo bili u Udinama pred par godina, bila je 65E ja mislim, i to je bila cijena boli glava al imalo se ,moglo se i išlo se....da ih i nisam nikad gledao, nedam te pare.

Ovaj sajt uzima brutalne provizije, karta za Austriju dođe 99,90€. Italija 86,25€. Samo ju treba uzeti u Eventimu, Ticketone, itd..

Ali i dalje je malo too much :D
...And I'll keep listening to the great Joe Strummer, cause through music we can live forever...
party_on
Forum member

Postby Covjek Golub » Wed Dec 17, 2014 14:33

put + karta za Zeltweg je 1259 kn prek eventima. ko voli nek izvoli
Covjek Golub
Forum member

Postby party_on » Sat Dec 20, 2014 9:18

Za Imolu prodano preko 60000 karata, kako stvari stoje ide se do 75000. Uz malo sreće danas nabavljam svoju 8)
...And I'll keep listening to the great Joe Strummer, cause through music we can live forever...
party_on
Forum member

Postby Maiden Istra » Sun Dec 21, 2014 1:39

party_on wrote:
Maiden Istra wrote:....evo kako je propao rock n roll...jebale ih cijene, takve pare ne vrijedi ni jedan bend na svijetu i glup je onaj ko uopće da toliko para za kartu. Čudio sam se Sabbathima na zadnjoj turneji, al ovi su ih nadmašili lijepo.

Ovaj sajt uzima brutalne provizije, karta za Austriju dođe 99,90€. Italija 86,25€. Samo ju treba uzeti u Eventimu, Ticketone, itd..

Ali i dalje je malo too much :D

Je, istina....u Eventimu su jeftinije, ali i dalje je to previše po meni. S druge strane, da ih nisam već nekad gledao, razmislio bih.....86 E :?
Maiden Istra
Forum member

Postby party_on » Sun Dec 21, 2014 18:51

Plus provizija 93€, i imam jednu na prodaju (duga priča), koju dajem upravo po toj cijeni.
party_on
Forum member

PreviousNext

Return to Hard Rock Caffe