Smak

Rock rock, 'till you drop!

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Pakaa » Tue Aug 03, 2010 13:55

U Beogradu, ne vani.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Nik Praskaton » Tue Aug 03, 2010 17:47

ne isplati se vama govorit..

a sto je recimo s koncertom u Moskvi, gjde su skupilo oko 60 000 ljudi, a stalo je samo 40 000, zbog ogromne guzve koncert je morao biti prekinut..ima hrpa jos primjera, ali ocito da nekima dugme ne odgovara pa onda traze razlog da napisu nesto protiv..no kad je o njima rijec, onda se mozemo samo ovo reci :worship:
Nik Praskaton
Forum member

Postby Pakaa » Tue Aug 03, 2010 18:08

Ne tražin ja nikakvi razlog, samo kažen činjenicu da je to bilo u Beogradu, a ne vani, ništa drugo ;) Bijelo Dugme mi je najobičnije smeće od benda, al to šta su napravili in niko ne može poreć, koliko god ih neko volija il ne.
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Pakaa
Forum member

Postby Nik Praskaton » Tue Aug 03, 2010 18:09

istina, to ja kazem i za maidene :lol:
Nik Praskaton
Forum member

Postby Pakaa » Tue Aug 03, 2010 18:12

Eto, rješena stvar :D
Pakaa
Forum member

Postby Poglavica » Wed Aug 04, 2010 11:16

Nemas pravo za mejdene tako pisat...obicna je glupost poredit ih sa dugmetom...jer svi znamo da je dugme seljački bend, i da su oni na sela donijeli rock.n.roll..ti poredis jedan svijetski bend za nekim regionalnim bendom.... :?
Poglavica
Forum member

Postby Nik Praskaton » Wed Aug 04, 2010 17:40

Poglavica wrote:Nemas pravo za mejdene tako pisat...obicna je glupost poredit ih sa dugmetom...jer svi znamo da je dugme seljački bend, i da su oni na sela donijeli rock.n.roll..ti poredis jedan svijetski bend za nekim regionalnim bendom.... :?

zas nebi smio???

nemas ni ti pravo meni govorit sto cu ja pisat, nisam nikoga vrijedao...niti tebe, niti taj band...samo sam reko sto o njima mislim...gade mi se, jer su za mene goli KURAC...uvijek cu si radije pustit prve albume dugmeta negoli maidene, jer ne volim maidene slusat...odvratni su mi, nikad nisam podnosio dickinsona i opcenito mi se kompletan band gadi...sva ta napuhanost i to sto se radi umjetnost od toga mi je jadno...al to je moje misljenje....imam pravo na njega i nitko ga nece promijenit...

a dugme nije seljacki band... a sto je lose u tome da se na selu slusa rock muzika???s ovom izjavom ti vrijedas sve ljude koji zive na selu, znaci u gradu se samo smije slusat rock, sta je selo manje vrijedno???

a i uopce neznam zasto objasnjavam nesto osobi poput tebe kad tebi nije jasna usporedba regionalnog banda s svjetskim...znaci ak band nije s svjetske scene, on je manje vrijedan???

jadno...
Nik Praskaton
Forum member

Postby Maiden Istra » Wed Aug 04, 2010 18:11

Daj molim te...ima toliko boljih bendova od Dugmeta u ovoj regiji, i bilo je prije....ako je neko napuhan to je dugme...bar što se tičpe naše scene.
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Nik Praskaton » Wed Aug 04, 2010 18:19

Maiden Istra wrote:Daj molim te...ima toliko boljih bendova od Dugmeta u ovoj regiji, i bilo je prije....ako je neko napuhan to je dugme...bar što se tičpe naše scene.

ja sam rekao svoje misljenje...razumijem da ekipu vrijeda sto serem protiv maidena, a li ako si citao prijasnje postove napisao sam da maidene cijenim radi onoga sto su ucinili, jer znam da nije bilo lako, ali da mi se GADE, to ce uvijek bit...

takoder i da mi je dugme bolje, to ce uvijek bit tako..
Nik Praskaton
Forum member

Postby Poglavica » Fri Aug 06, 2010 14:54

Dugme dobro loš bend
Poglavica
Forum member

Postby Nik Praskaton » Fri Aug 06, 2010 15:39

Poglavica wrote:Dugme dobro loš bend

bitno da ti imas bolji :lol: :lol: :lol:
Nik Praskaton
Forum member

Postby Poglavica » Sun Aug 08, 2010 20:22

Pa onda su po tvome bolji i od Smaka
Poglavica
Forum member

Postby Liburnian » Sun Aug 08, 2010 20:53

aria diamond mi je posebno draga pjesma
Liburnian

Postby Nik Praskaton » Sun Aug 08, 2010 21:55

Poglavica wrote:Pa onda su po tvome bolji i od Smaka

ja nisam nikad rekao da mi je dugme "bolji" band od nekog drugog, samo sam rekao da su mi drazi od maidena...meni je to uopce glupo usporedivat sto je bolje, jer uvijek ima bolje, a zapravo je sve stvar ukusa...nema boljeg..
Nik Praskaton
Forum member

Postby Alva.Mater.Ceten.Tanan » Wed Aug 11, 2010 10:54

Ljudi , razlog zasto su mnogo voleli Bijelo Dugme je zato sto je to bio multinacionalan bend. Hrvat , Srbin i Bosnjak. Tu su ljudi nalazili slogu medju ove 3 nacije. Smak je bio bend iz Kragujevca , za koji mnogi nisu ni culi gde je to :)
Alva.Mater.Ceten.Tanan
Forum member

PreviousNext

Return to Hard Rock Caffe