KISS-najveći rock bend ikada

Rock rock, 'till you drop!

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Flash_666 » Thu Nov 01, 2007 19:32

KISS su legende,čisto onako bez nesigurnosti u glasu LEGENDE :D
Flash_666
Forum member

Postby Corpse666 » Thu Nov 22, 2007 13:37

kiss slusam ima vec 6 godina i jos mi nisu dosadili. .jedan su mi od drazih hard rock bendova a najjaca mi je pjesma detrit rock city :) i jak mi je film detroit rock city
Corpse666
Forum member

Postby Savage71 » Thu Dec 06, 2007 9:09

I meni isto :D Detroit rocks
I Tears are falling, creatures of the night, hide your heart, imaju odličnih pjesama
Savage71

Postby angry_soul » Thu Dec 06, 2007 18:30

ajme kiss...bogovi.STRUTTER!!!
Come with me
I promise you a dimension that's higher
angry_soul
Forum member

Postby Eligor » Thu Jan 17, 2008 10:41

meni su oni bili presmiješni...ali naravno da ih poštujem jer većina današnjih bendova koje slušam su imali kiss-ovce kao idole i uzore...
Pavao wrote:...metal je život, toga nikad dosta...
Eligor
Forum member

Postby LazaGN'R » Mon Feb 11, 2008 13:46

Dobri su Kiss :)

Nego,javili su da ce svirati u Beogradu 15.5. (za sada se prica da ce biti na stadionu Tasmajdan),pa eto prilike da ih gledam opet 8)
FUCK THE WORLD
- HAIL AND KILL

Check this site out: http://www.festivali.info
LazaGN'R
Forum member

Postby UNKNOWN » Thu Feb 28, 2008 14:28

Evo dosadno mi je pa cu ocijenit sve albume:
KIss - 4/5
Hotter that Hell - 5/5
Dressed to Kill - 4/5
Destroyer - 4/5
Rock & Roll Over - 5/5
Love Gun - 3/5
Ace Frehley 5/5
Paul Stanley - 5/5
Gene Simmons - 2/5
Peter Criss - 2/5
Dynasty - 4/5
UNmasked 2/5
Elder - 3/5
Creatures of the Night 5/5
Lick it Up 5/5
Animalize 2/5
Asylum 3/5
Crazy Nights 2/5
Hot in the Shade 1/5
Revenge 5/5
Carnival of Souls 3/5
Psycho Circus 3/5
UNKNOWN
Forum member

Postby Picajzla » Wed May 07, 2008 16:35

pljuno sam devesto kuna za konc u beču u ponedjeljak
joj ako mi zviznu kolokvij u ponedjeljak,najebo sam
AntiVegetarijanskaAkcija

VIJEĆE

Oksimoron:
Mršave gotičarke

Proud to be a CROAT!!!
Picajzla
Bijo u Belgiji

Postby LazaGN'R » Thu May 08, 2008 12:03

Ja sam mislio da odem na njihovu svirku u Sofiji (17.5. valjda sviraju tamo),al' sam se ipak predomislio...otici cu (ako dobijem vizu naravno :roll: ) na WASP I Twisted Sister 8)
FUCK THE WORLD
- HAIL AND KILL

Check this site out: http://www.festivali.info
LazaGN'R
Forum member

Postby northernfrost » Fri May 09, 2008 18:03

Oni su legende. Imaju pun k... zarazno dobrih stvari koje se najviše slušaju u bircevima dok si pijan sa frendovima.
northernfrost
Forum member

Postby Gypsy King » Fri May 09, 2008 19:39

northernfrost wrote:Oni su legende. Imaju pun k... zarazno dobrih stvari koje se najviše slušaju u bircevima dok si pijan sa frendovima.

e, bas to
Gypsy King
Forum member

Postby Picajzla » Sat May 10, 2008 0:17

kolokvije u četvrtak
oj beče u dunav te jebem,evo meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
AntiVegetarijanskaAkcija

VIJEĆE

Oksimoron:
Mršave gotičarke

Proud to be a CROAT!!!
Picajzla
Bijo u Belgiji

Postby Picajzla » Tue May 13, 2008 16:24

ajme,plače mi se kolko je dobro bilo..
zanimljivo,izostale su neke standardne ko god of thunder,king of the night time world,do you love me,heavens on fire,crazy nights,psycho circus...
al s u zato svirali neke genijalne bisere poput notin to lose,she,parasite,watchin you,hotter than hell,rock bottom,cold gin...u biti prvih 12-13 pjesama su bile sve sa prva tri,a onda su se vratili i odsvirali još pazi sad shout it out loud,lick it up,i love it loud,detroit rock city,love gun i mislim da su na tom bisu odsvirali cold gin i i was made for lovin you...
drago mi je da nisu svirali beth,da su bar izbacili debilnu rnr all night i i was made for lovin you(koja je oke al mi nije ni najmanje koncertna nekako,makar je dobro izvedena),a umjesto njih god of thunder,ili bilo koju od onih gore.al ovo sotalo nebi nikad mjenjo.još da su let me know i goin blind...i unholy....ma sve bio ja da oni sviraju SVEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!
atmosfera zakon,pirotehnike ko blata,paul stanley se cjelo vrijeme zajebavo i glupim austrijankama koje su vriskale i nisu znale pjesme pjevat pokazivo da skinu sise pa da bar neke koristi od njih ima,publika je inače za kurac,moja balkanska delegacija je znala pjevat pjesme,i par dedeka i bakica,ostai 11000 kretena je došlo tamo jer ima 53 eura viška pa nezna šta bi sa sobom.bitno da su svi prije konca kupili majce po 35 eura od kisas i sad su oni nešta...ma daj ajde..baš su mi pičke skijaške digle tlak sa svojom alergijom na bilo kakvo guranje,plesanje i maćenje glavom..sve ih boli,sve ih škaklja,došlo mi je da rtazbijem jednog. ja skinem majcu i neka baba počne pkakat i jebat zasštitara da ja obučem majcu_U KURAC!
pasja im matera nedojebana.
al kiss su još jednom dokazali da su bogovi svemira i daću opet pare za njih jer znaju napravit šou :D
inačedobro nas je zajebo gene,kad je poslje pljuvanja krvce i letenja na onu platformu umjesto god of thundera zapjevao i love it loud.bilo je svršavanja bogami :)
ne,konc je bio bogovski,jedva čekam OPET!!!!!!!!!!!!!!!!! : D: :D
i ovaj put ne u skupoj pederskoj austriji.njih treba poslat na snjega da se sanjkaju,nije za njih rokenrol.
AntiVegetarijanskaAkcija

VIJEĆE

Oksimoron:
Mršave gotičarke

Proud to be a CROAT!!!
Picajzla
Bijo u Belgiji

Postby Picajzla » Tue May 13, 2008 16:25

ajme,plače mi se kolko je dobro bilo..
zanimljivo,izostale su neke standardne ko god of thunder,king of the night time world,do you love me,heavens on fire,crazy nights,psycho circus...
al s u zato svirali neke genijalne bisere poput notin to lose,she,parasite,watchin you,hotter than hell,rock bottom,cold gin...u biti prvih 12-13 pjesama su bile sve sa prva tri,a onda su se vratili i odsvirali još pazi sad shout it out loud,lick it up,i love it loud,detroit rock city,love gun i mislim da su na tom bisu odsvirali cold gin i i was made for lovin you...
drago mi je da nisu svirali beth,da su bar izbacili debilnu rnr all night i i was made for lovin you(koja je oke al mi nije ni najmanje koncertna nekako,makar je dobro izvedena),a umjesto njih god of thunder,ili bilo koju od onih gore.al ovo sotalo nebi nikad mjenjo.još da su let me know i goin blind...i unholy....ma sve bio ja da oni sviraju SVEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!
atmosfera zakon,pirotehnike ko blata,paul stanley se cjelo vrijeme zajebavo i glupim austrijankama koje su vriskale i nisu znale pjesme pjevat pokazivo da skinu sise pa da bar neke koristi od njih ima,publika je inače za kurac,moja balkanska delegacija je znala pjevat pjesme,i par dedeka i bakica,ostai 11000 kretena je došlo tamo jer ima 53 eura viška pa nezna šta bi sa sobom.bitno da su svi prije konca kupili majce po 35 eura od kisas i sad su oni nešta...ma daj ajde..baš su mi pičke skijaške digle tlak sa svojom alergijom na bilo kakvo guranje,plesanje i maćenje glavom..sve ih boli,sve ih škaklja,došlo mi je da rtazbijem jednog. ja skinem majcu i neka baba počne pkakat i jebat zasštitara da ja obučem majcu_U KURAC!
pasja im matera nedojebana.
al kiss su još jednom dokazali da su bogovi svemira i daću opet pare za njih jer znaju napravit šou :D
inačedobro nas je zajebo gene,kad je poslje pljuvanja krvce i letenja na onu platformu umjesto god of thundera zapjevao i love it loud.bilo je svršavanja bogami :)
ne,konc je bio bogovski,jedva čekam OPET!!!!!!!!!!!!!!!!! : D: :D
i ovaj put ne u skupoj pederskoj austriji.njih treba poslat na snjega da se sanjkaju,nije za njih rokenrol.
AntiVegetarijanskaAkcija

VIJEĆE

Oksimoron:
Mršave gotičarke

Proud to be a CROAT!!!
Picajzla
Bijo u Belgiji

Postby Still of the night » Tue May 13, 2008 22:30

e krešo , sunce ti... :D
Still of the night
Forum member

PreviousNext