Gothic bend DEUTSCH NEPAL

Podforum za ambiental, darkwave, industrial, gothic, EBM, dark electro i sve što vole mladi gothičari...

Moderators: Sotonska Panda, Mile

Gothic bend DEUTSCH NEPAL

Postby Gumbelium Roža » Wed Nov 17, 2004 18:04

Ovo nije samo zato jer sam opsjednut i ponizni štovaoc, već i zato što mi nije jasno otkud to da svi ljudi slušaju i Whitehouse i Genocide organ i Raison d'etre i Der Blutharsch i (nastavi niz u ovoj maniri prosječnih bendova), ali baš nitko neće Deutsch Nepal. Već sam posumnjao da sam u neprilici, jer oni su po mojoj skromnoj prosudbi produkt jednog daleko opširnijeg uma no što je to Bennetov (da ne spominjem GO). Svojedobno sam na Goth Magu započeo ovakav thread (no reply), ali se uspostavilo da ovdje puno više ljudi sluša 'vako a manje EBM. Zar je moguće da sam toliko ograničen da ne čujem tu finu sofisticiranost Instituta, taj suzdržani humor sa skalpelom u Brighter Death Now ili opravdanu skromnost kod Albina Juliusa? Bit će da ste ipak vi u krivu, seljačine! Lina Baby Doll je bolji čovjek nego što se vi (za razliku od mene) ikad možete PRETVARATI da jeste. Vaša odbojnost prema psihodeličnim pasažima iz "Benevolence" odraz je mekanih ganglija, nestrpljenje da završi "Comprendido!..." znak je da još niste prerasli Monty Phytona, a vaše rezoniranje situacije opljunuto je u "As stupidity discovered". Kesten svakom koj' se slaže sa mnom!
"Humor is a moral irresponsibility of a person in relation to the factual nature of actual relations between individuals and community; it is an alibi which permits all kinds of compromises"
LAIBACH
Gumbelium Roža
Forum member

Postby Trinity Tortura » Wed Nov 24, 2004 23:17

ma ok kontamo mi to sve, ne brini... :wink:

nego, samo da nešto kažem o DN-u... jedini album koji mi ne valja je A nigth in far..kajaznam..nije mi još "sijeo" kako treba...

ostali albumi su sasvim u redu i odlični su mi, imam ih sve i nemam negativnih kritika za njih...osim ovog albuma koji sam napomenula i nadam se da će i to doći na svoje :)
.:: as she creates so she destroys ::.
Trinity Tortura
Forum member

Postby Maegalcarwen » Thu Nov 25, 2004 0:53

mozda djevojci nije sjeo TMLHBAC 8)

btw nije a Night in Far nego a Night in Fear
Last edited by Maegalcarwen on Sat Nov 27, 2004 23:14, edited 1 time in total.
Maegalcarwen
Forum member

Postby Trinity Tortura » Sun Dec 05, 2004 15:46

Maegalcarwen wrote:
btw nije a Night in Far nego a Night in Fear

oh, pardon... moj bed.. slično je, a u tom trenutku se nisam mogla sjetiti kako se album zove :roll:
.:: as she creates so she destroys ::.
Trinity Tortura
Forum member

Postby dark murder » Mon Dec 06, 2004 10:40

ono suoper mi je žena...lina bejbi doll...fakat ima jebene noge...al i dobro svira u pičku materinu...jeeej :D
1.JESI HRVAT IL KOJA TI JE PIČKA MATERINA...
2.MA JEBO VAS JA...HEHE
dark murder
Forum member

Postby daredevil » Mon Dec 06, 2004 15:27

you queer...LBD ima pimpača :wink:
daredevil
Forum member

Return to Twilight Zone