Cocteau Twins

Podforum za ambiental, darkwave, industrial, gothic, EBM, dark electro i sve što vole mladi gothičari...

Moderators: Sotonska Panda, Mile

Cocteau Twins

Postby Minerva » Thu Feb 15, 2007 9:40

kako to da nema ovog topica vec..? :?

uglavnom, upravo preslusavam garlands, jaaako dugo sam ih htjela nabaviti i za sada sam odusevljena.. :D
inace mrzim zenske vokale, ali cocteau twins (uz elend) su iznimke kakvih nema..

a sada pricajte vi koji ih duze slusate, ja nisam jos dovoljno kompetentna..
Minerva
Forum member

Postby Shimmey » Thu Feb 15, 2007 13:48

žena ima freaky glas:oops:
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:inlove: MINERVA :inlove:
Shimmey
Forum member

Postby Jeb » Thu Feb 15, 2007 15:17

žena se zove elizabeth fraizer i uz lisu gerard jedna je od najboljih ethereal -medieval -dream pop -opera-noclassical vokala u svijetu uopče-ok tu ne računam komercijalu tipa enya i sličan shit-meni je osobno najjači album treasure iz 1984-iako neznam zašto njih uspoređuju sa dead can dance koji su neusporedivo bolji i mračniji-valjda zato što su sa iste etikete 4ad...u svakom slučaju dobri su do blue bell...
Jeftino Prodajem Ukupe:wink:
Jeb
Forum member

Postby Minerva » Fri Nov 30, 2007 20:58

hm, nakon do nedavno jedinog preslusanog garlands imala sam odredenu predodzbu o njima.. ali nakon treasure i victorialand ispalo je da sam bila potpuno u krivu.. nesto apsolutno potpuno drugacije od garlands, i jos sam se vise zaljubila u njih :luxlove:
Minerva
Forum member

Postby Jeb » Sat Dec 08, 2007 13:02

Minerva wrote:hm, nakon do nedavno jedinog preslusanog garlands imala sam odredenu predodzbu o njima.. ali nakon treasure i victorialand ispalo je da sam bila potpuno u krivu.. nesto apsolutno potpuno drugacije od garlands, i jos sam se vise zaljubila u njih :luxlove:

gardlands je prvi album benda iz 1982,i orpilike je reprezentativan za CT ko npr prvi dead can dance 1981-1984 za DCD-dakle odličan-no nimalo reprezentativan-iako meni osobno su gardlands,treasure,blue bell i Victoriland jedini dobri albumi benda...Onsi su kud i kamo puno manje kompleksan i puno "veseliji" ,komercijalniji,pop nastrojeniji ambient-dream pop .Svaka usporedba sa DCD je zaista smiješna,ako se mene pita.
Jeftino Prodajem Ukupe:wink:
Jeb
Forum member

Postby Minerva » Sat Dec 08, 2007 14:56

ja osobno ih nigdje nisam usporedila s DCD, al dobro, vjerojatno govoris iz iskustva ako si cuo koga da ih usporeduje.. sto je po meni smijesno, usporedivati dva benda je potpuno nezahvalno..
Minerva
Forum member

Postby Bombenhagel » Tue May 29, 2012 17:04

uff, pašu u zadnje vrijeme skroz. baš za šetnje prirodom ko stvoreno.
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Return to Twilight Zone