Tactical Sekt

Podforum za ambiental, darkwave, industrial, gothic, EBM, dark electro i sve što vole mladi gothičari...

Moderators: Sotonska Panda, Mile

Postby Jeb » Sun Feb 04, 2007 18:44

jedan kolega mi je snimio od njih geneticide i burn process....-neke stvari su mi bile čak ok-ali samo uz brzu vožnju sa autom -na relaciji posao-kuća-kuća posao...npr uncivil liberties je Dum DUm himnica novijeg ebm- po meni-al nema šanse da doma tako nešto poslušam...fakat premonotono-i sa etiketom "VEĆ VIĐENO BAR 1000 PUTA RANIJE" :D :wink: -no bože moj -tehnološki napredak(nazad :twisted: ) sve gazi,pa tako se i muzika"modernizira"-jebiga-valjda dolaze novi klinci sa novijom vizijom superiorne plesne dark glazbe-možda živim u prošlosti-no osobno smatram da svi ovi bandovi i industriala i Electra nemaju šanse u usporedbi sa onima krajem 70-tih i ranih 80-tih,ni po stavu,ni po muzici,ni po scenskim nastupima,ni ičemu drugome-dakle nema onoga nečeg dubljeg,neke poruke"ala što je pjesnik htio reći" :P -već takva mjuza čisto služi za izbacivanje frustracijima doma u 4 zida,za klupske ebm parztye i naravno za već uobičajenjo vršenje velike nužde :D
Jeftino Prodajem Ukupe:wink:
Jeb
Forum member

Postby Aeoliah Centaurus » Sun Feb 04, 2007 18:50

Jeb wrote:jedan kolega mi je snimio od njih geneticide i burn process....-neke stvari su mi bile čak ok-ali samo uz brzu vožnju sa autom -na relaciji posao-kuća-kuća posao...npr uncivil liberties je Dum DUm himnica novijeg ebm- po meni-al nema šanse da doma tako nešto poslušam...fakat premonotono-i sa etiketom "VEĆ VIĐENO BAR 1000 PUTA RANIJE" :D :wink: -no bože moj -tehnološki napredak(nazad :twisted: ) sve gazi,pa tako se i muzika"modernizira"-jebiga-valjda dolaze novi klinci sa novijom vizijom superiorne plesne dark glazbe-možda živim u prošlosti-no osobno smatram da svi ovi bandovi i industriala i Electra nemaju šanse u usporedbi sa onima krajem 70-tih i ranih 80-tih,ni po stavu,ni po muzici,ni po scenskim nastupima,ni ičemu drugome-dakle nema onoga nečeg dubljeg,neke poruke"ala što je pjesnik htio reći" :P -već takva mjuza čisto služi za izbacivanje frustracijima doma u 4 zida,za klupske ebm parztye i naravno za već uobičajenjo vršenje velike nužde :D

E OVO se zove odgovor. Hvala na trudu uloženom u pisanje i danom odgovoru. Trudit ću se da budem tebi, koji se, čini se, stvarno likčina na ovom podforumu i imaš znanja - budem dobar sugovornik.

Hm. Ja sam tek nedavno ih dobio, pa ne mogu nešt puuuno u širinu, vokal je jako jako jako dobar, vidi se da nema veze to sa distorzijom, nego sa origigi vegeta ( :wink: ) kvalitetom i 'bojom' glasa, patterni koje upotrebljava su j a k o dobri, alienizacija je pokazana i textom i glazbom i tonovima, sama osnovica pjesama je na taaaaamnim tonovima, koji, kao da imitiraju svijet oko nas, u svojem peckajuće-repulzivno-šumovitim vibracijama ...

Ma, jako dobro ...

... naravno, kako nisam čuo puno za ostale bendove, one straije o kojima pričaš, pretpostavljam da imam 'benzina' za pričati o njima kada ih poslušam i usporedim sa ovima današnjima.

Peace. Pozdrav. Hvala na argumentiranom odgovoru.
"Stvarnost je halucinacija. Istina je halucinacija. Smisao je halucinogena tvar koja ispunjava divnu pustinju lažnim prikazama."

Jean Baudrilliard
Aeoliah Centaurus
Forum member

Postby Jeb » Sun Feb 04, 2007 18:57

hvala tebi na razumjevanju nas starih gunđala hehe :wink: :D
Jeftino Prodajem Ukupe:wink:
Jeb
Forum member

Postby Aeoliah Centaurus » Sun Feb 04, 2007 18:58

Jeb wrote:hvala tebi na razumjevanju nas starih gunđala hehe :wink: :D

Ma. Na mladima je svijet ostaje, je nešto waaay najgluplje što sam čuo.

Da, na njima ostaje, ali od vas se učimo. Thankies. :wink:
"Stvarnost je halucinacija. Istina je halucinacija. Smisao je halucinogena tvar koja ispunjava divnu pustinju lažnim prikazama."

Jean Baudrilliard
Aeoliah Centaurus
Forum member

Postby caligo » Thu Feb 15, 2007 11:37

Imadem Burn process I Geneticide, lijepa mračna elektro glazbica.

ende neu.
caligo
Forum member

Postby Behemoth0 » Fri Feb 16, 2007 22:04

Skinuo sam najnoviji album Syncope pred negdje tjedan dana.
Nemojte ocekivati neku profi kritiku od mene jer se tek upoznajem s takvom vrstom glazbe.
Pa, svidjelo mi se, atmosfera, vokali, mracan sumovit zvuk, sve dobro ukomponirano. Jedino me pomalo smeta onaj bas ritam koji je manje-vise prisutan u gotovo svim pjesmama.
Ima li što tajnovitije od vlastitog odraza u vodi?
Behemoth0
Forum member

Postby Sex Gang Child » Wed Feb 21, 2007 12:14

Jeb wrote:-možda živim u prošlosti-

retro je IN, bio cabaret voltaire na tvajlajtu!

Tactical Sekt, dakle. Syncope mnogo dobar, Burn Process također, vokal standardno iritantan, doduše ne uspijevam dokučiti što je toliko mračno kod njihove glazbe ali obećajem da ću se potruditi da otkrijem!!
massive savić - massimo attack!
Sex Gang Child
Forum member

Postby Aeoliah Centaurus » Mon Mar 12, 2007 9:00

1. Samo ima grupe je nastalo prema stihu Friedricha Nietzcha. xD Odma 10 + dark faktor. :P

2. Um .... txt ? Mislim, vokal, meni osobno, je - fantastičan. Uopće se ne kuzhi, kao kod, npr. P9 ili nekih drugih electro bendova, origigi materijal. Iliti, nakon što sam preslušao Psyclon Nine cca 100 puta, skuzhio sam da se mogu 'probiti' kroz filter za glas. Počeo sam kuzhiti koji je bio origigi glas, sam u glavi maknuvši distorziju filtera.

Kod Tactical Sekt-a, to ne mogu. Tako da, od svega, ne kužim kud ti baš ravno ideš u frontalni napada na - vokal, po meni - naj komponentu TC-a. xD

3. Pa ... txt je jako jako jako mračan. Probaj razaznati kaj govore. ;) Stvarno imaš zašto, i ima skrivenih značenja. Stvarno ima...

... samo treba biti - uporan. xD

BTW -

@ Sex Gang Child: Ja dok sam bio tvojih godina, sam još slušao teeeešku komercijalu. Svaka čast na, odmalena, dobrom ukusu. xD Meni je trebalo 6 godina da počnem slušati ono što već ti sada slušaš.

Jean Baudrilliard
Aeoliah Centaurus
Forum member

Postby Sex Gang Child » Mon Mar 12, 2007 11:31

thankyou very much :)
makar, sad je bilo kome dovoljan samo dsl priključak da se muzički profilira.

ne kažem da su TS odradili loš posao s vokalima, samo su meni distorzirani vokali generalno prilično iritantni.
massive savić - massimo attack!
Sex Gang Child
Forum member

Postby Aeoliah Centaurus » Mon Mar 12, 2007 13:07

I da. Nietzche je - zakon. I nije uopće mizogin, kako ga vole prikazati.

Ot ? Je. ne bum više. xD

Jean Baudrilliard
Aeoliah Centaurus
Forum member

Postby Aeoliah Centaurus » Tue Mar 20, 2007 19:25

Behemoth0 wrote:Skinuo sam najnoviji album Syncope pred negdje tjedan dana.
Nemojte ocekivati neku profi kritiku od mene jer se tek upoznajem s takvom vrstom glazbe.
Pa, svidjelo mi se, atmosfera, vokali, mracan sumovit zvuk, sve dobro ukomponirano. Jedino me pomalo smeta onaj bas ritam koji je manje-vise prisutan u gotovo svim pjesmama.

Syncope je waaay najloshiji njihov album. MIslim, nisam skinuo, ali budem, no ... najloshiji je.

Trust me. Čuo sam odlomke, a i "priča se po gradu". :P

Jean Baudrilliard
Aeoliah Centaurus
Forum member

Postby Anthalion//ebm-radio.com » Sun Jan 11, 2009 16:08

I dalje prokleto genijalni.

Dok se toliko bendova gubi sa neki kvazi mračnim liriksima tipa Dawn of Ashes ili Hocico, Tactical Sekt i dalje udara po temeljima Američke države (što je fascinantno ako uzmemo u obzir da je Anthony Mather iznimno desničarski orijentiran), pokušavajući dati do znanja plesom što ne valja na svjetskoj političkoj pozornici.

Genijalci.

P.S.

Drummer TS-a od nekidan svira u CeDigest-u. Joss iz CDG mi upravo javio.
www.ebm-radio.com
www.myspace.com/ebmradio
davidk [at] ebm-radio [dot] com
Anthalion//ebm-radio.com
Forum member

Return to Twilight Zone