Aslan Faction

Podforum za ambiental, darkwave, industrial, gothic, EBM, dark electro i sve što vole mladi gothičari...

Moderators: Sotonska Panda, Mile

Aslan Faction

Postby Aeoliah Centaurus » Sun Feb 04, 2007 18:20

Pozdrav.

Jedan novi topic. Daklem.

- Aslan Faction -

Industrialci koji, sa svojim izdistorziranim glasovima me t o l i k o diraju u žicu, da je to - fucking nevjerovatno. Imaju i svoj pododjeljak grupe, Tactical Sekt, koja je ... više plesna.

U svakom slučaju, very very good ppls. :lol:
"Stvarnost je halucinacija. Istina je halucinacija. Smisao je halucinogena tvar koja ispunjava divnu pustinju lažnim prikazama."

Jean Baudrilliard
Aeoliah Centaurus
Forum member

Postby Anthalion//ebm-radio.com » Sun Jan 11, 2009 16:14

"Slabiji dio" Aslan Faction dueta, Lee Lauer, mi je poslao dvije nikad izdane AF pjesme + očekujem neke AF remixe od strane drugih bendova, koju su trebali izaći na 4tom AF albumu, koji se nikada nije dogodio.

OVO EKSKLUZIVA, PONAVLJAM. Ni na jednom drugom web radiju, nigdje na netu ni na labelima, nećete moći naći te pjesmu u 44 000 khz.

Riječ je o pjesmama "Virtual Killers" i "7th Circle"; te zasada neimenovan broj AF remixa.
Ove dvije bi trebale biti mixane u airing stream kroz dan-dva, a ostatak isto tako kroz tjedan dana negdje..

Dakle - slušajte moj www.ebm-radio.com, i nadajte se da ćete naletiti na neobjavljenu AF stvar.

P.S.

Za one koje zanima, Aslan Faction je mrtav ni nema šanse da ova izvrsna electroindustrial grupa ikada se opet sastane.
Ne želim u detalje, ALI, recimo samo je došlo do vrlo, vrlo, vrlo opake svađe nakon čega se Anthony Mather potpuno posvetio Tactical Sektu.

Šteta. Stvarno šteta.
www.ebm-radio.com
www.myspace.com/ebmradio
davidk [at] ebm-radio [dot] com
Anthalion//ebm-radio.com
Forum member

Return to Twilight Zone