9IN, NIN, NINe INch Nails,.....

Podforum za ambiental, darkwave, industrial, gothic, EBM, dark electro i sve što vole mladi gothičari...

Moderators: Sotonska Panda, Mile

Postby Leanan Sidhe » Wed Jun 13, 2007 14:09

http://www.cmar-net.org/forum/viewtopic.php?t=34875

daljnja rasprava za slušaonu se može preseliti tu :D

ja nažalost neću moć doć ovaj put. have fun :wink: dvd je mraaaaaaak. pogledala sam ga već negde 30 puta :lol:
...In time you will find yourself trapped in a corner... These four words my friend, I promise you will not forget.

http://www.last.fm/user/RibekOvDeth
Leanan Sidhe
<font color=red>Killer Wolf ov deth end distrakšn

Postby Leanan Sidhe » Sat Aug 25, 2007 14:11

http://www.cmar-net.org/forum/viewtopic.php?t=35954

evo još prilika za NiN, ak niste vidjeli :D

još malo, karta je rezervirana :D
...In time you will find yourself trapped in a corner... These four words my friend, I promise you will not forget.

Leanan Sidhe

Postby lily_01 » Tue Oct 02, 2007 21:46

be quiet and drive,far away...

:inlove: Deftones (O)
lily_01
Forum member

Postby Corpduster » Tue Oct 02, 2007 21:48

meni komp nije radio pa sam prije par dana to ta teletextu pročitala. darn u zadnji čas sam otišla u Bolognu *fijuu*
'''It's a piece of shit is what it is. Just one more piece of shit. You can't lose sleep over it, you gotta accept it for what it is, a piece of shit.''
Corpduster
Forum member

Postby Leanan Sidhe » Tue Oct 02, 2007 23:39

lol

pa nije da više neće imati nastupe...

Baš me zanima kaj će Trent sad skemijat 8)

Leanan Sidhe

Postby doctor » Wed Apr 02, 2008 8:06

Leanan Sidhe wrote:Baš me zanima kaj će Trent sad skemijat 8)

Skemijao je vrhunsku trsionu :P
Naime "GHOSTS I-IV" izlazi idući tjedan
i cijela spika oko albuma je prestrašna,naime,od samog pakiranja do sadržaja sve je u TR-stilu,very artistički napravljeno(dovoljno reći da limited edition je bio oko 300 $ i da je sold out već mjesec dana prije izlaska albuma 8) a sad na ibeju igra za 900$ :shock:

jeba me pas ako ne odigram to odmah i sad(ne limited,obični digi :-))

ps.leijaner,uzimat ću sebi sa ibeja soon pa se javi ak si za da skombamo to :wink:
everyone should be killed
doctor
Forum member

Postby Muffy The Vampire Slayer » Wed Apr 02, 2008 8:48

Ja nisam nikad bio neki ludi fan NIN-a,al ovo sto sam cuo sa zadnjeg albuma (ono sto se moglo besplatno skinut sa stranice) je izvrsno. Jako dobro i atmosfericno i NIN (odnosno Trent) su napravili izvrstan posao.

Zvuci kao neki spoj NIN-a, post-rocka i filmskog soundtracka.
Moje pohvale u svakom slucaju.

Negdje sam procitao i recenziju kompletnog Ghosta i cini se da je i ostatak na razini.
CELEBRITY CLUB
Kiefer Sutherland lookalike

I love the smell of vampire ash in the dawn !!!

Solveig wrote:Sad cu i ubuduce rasturati hard dicks,jer onda svaki put dobijem jos veci!!

Haleluja Slava Bogu!!
Muffy The Vampire Slayer
Forum member

Postby Leanan Sidhe » Wed Apr 02, 2008 10:59

doctor wrote:
Leanan Sidhe wrote:Baš me zanima kaj će Trent sad skemijat 8)

Skemijao je vrhunsku trsionu :P
Naime "GHOSTS I-IV" izlazi idući tjedan
i cijela spika oko albuma je prestrašna,naime,od samog pakiranja do sadržaja sve je u TR-stilu,very artistički napravljeno(dovoljno reći da limited edition je bio oko 300 $ i da je sold out već mjesec dana prije izlaska albuma 8) a sad na ibeju igra za 900$ :shock:

jeba me pas ako ne odigram to odmah i sad(ne limited,obični digi :-))

ps.leijaner,uzimat ću sebi sa ibeja soon pa se javi ak si za da skombamo to :wink:

hehe, da. čula sam za Ghosts prije par mjeseci negdje, poslušala sam im samo ono kaj su stavili na spejs, nice work sve u svemu :) mora se to nabavit

p.s. dogovorit ćemo se onda :)

al ja sam hepi jer sutra kupujem With Teeth :D još malo i kolekcija popunjena 8)

Leanan Sidhe

Postby Jackie Daniels » Wed Apr 02, 2008 17:30

Ghosts I mi je baš najs :)
l e a r n . t o . s w i m

dark artweb designsketchblogphoto
Jackie Daniels
Forum member

Postby dealer » Fri Apr 11, 2008 23:46

NIN je jedan od bendova koji je u mojoj mladosti najvise utjecao na moje poimanje glazbe. za to vjecni respect od mene.

medutim sve sto sam cuo nakon fragilea je bilo razocaravajuce prosjecno. i ostaje cinjenica da trent jednostavno ne zna napisati dobar tekst. jesu to zgođušni tekstovi na koje je lako pasti na prvu loptu, ali ubrzo skužiš da je trent u njima beskonačno opterećen sam sobom i da svoje iskustvo uopće ne poopćava i time u njemu nalazi ono relevantno i bitno, nego to ostaje na razini vrlo specifičnog individualnog jaukanja i zanovijetanja.

još jedna stvar koju ne razumijem je to što trent dobro razumije što su major labeli i cijelo vrijeme kuka oko toga u intervjuima a do danas nije odjebao majore.

ove pseudo-arty spike oko promocije novog albuma su mi ljigave na kub. i sve te kao poruke neke, moš mislit. to jednostavno ne možeš raditi sa ove pozicije mainstream rock/popa i biti uvjerljiv. trent bi trebao napraviti nesto ozbiljno pomaknuto (za št oje bez sumnje sposoban, samo to ne želi, čini se. predobro se osjeća u svojoj rock star koži u zadnje vrijeme.) da izađe iz tog konteksta. to je jedini put naprijed za trenta IMO.
Je li istina nešto o čemu se demokratski odlučuje?

People demand freedom of speech as a compensation for the freedom to think, which they seldom use.
dealer
Forum member

Postby Jeb » Sat Apr 12, 2008 9:02

Neznam.Mene sve ovo Trentovo preseravanje sve vise i vise podsjeca na Korn i slicne.Ajde,ti ljudi ipak zive od toga,a i imaju publiku koja ih cijeni,sto je dakako ok s njihove tocke gledista.
Jeftino Prodajem Ukupe:wink:
Jeb
Forum member

Postby dealer » Sun Apr 13, 2008 14:22

za trenta recimo ne bih rekao da je tu zbog novca (iako nisam uopce pratio sto je covjek radio, intervjue i slicno nakon fragilea), ali ovo sto u posljednje vrijeme dopire do mene mi se doista cini kao preseravanje bez pokrića.

do fragilea je čovjek imao pokriće za to što se postavljao iznad korna i sličnih. Pretty hate machine - zgodan albumčić sa doista slatkim i dopadljivim pjesmama i tekstovima, broken - meni osobno bolji od icega sto je ministry ikada napravio unatoč tome što je preočiti rip-off ministrya, the downward spiral - zvučno doista odličan album, vrhunski konstruiran i produciran, vrlo originalno, the fragile fantastičan art-pop album i onda ovo što sam nakon toga čuo puno previše izravno i dosadno rockerski. čak sam u napasti da kažem - šeprtljavo i nemarno. a bez prave inspiracije definitivno.

tako da mislim da danas trent nema temelja i pokrića za sranje po raznim mainstream mediokritetima i da upozorava na konstantno srozavanje mainstream i pop muzike (kao što je uvijek, s pravom, činio), jer mi se čini da je čovjek postao dio toga.
Last edited by dealer on Sun Apr 13, 2008 14:29, edited 1 time in total.
Je li istina nešto o čemu se demokratski odlučuje?

People demand freedom of speech as a compensation for the freedom to think, which they seldom use.
dealer
Forum member

Postby doctor » Tue Apr 15, 2008 7:07

Jackie Daniels wrote:Ghosts I mi je baš najs :)

pokušat ću se uvjeriti very soon :-)

[/quote]
p.s. dogovorit ćemo se onda :)
al ja sam hepi jer sutra kupujem With Teeth :D još malo i kolekcija popunjena 8)[/quote]
našo sam dobru kombu plan je uzet oko 25-og
javim za lovu pa ak igrash potrudi se dostavit istu do 25-og

nin je band za proljeće :lol:
i feel that
everyone should be killed
doctor
Forum member

Postby Ašow, the Aucropsy » Wed Apr 16, 2008 14:22

Ašow, the Aucropsy
1234

Postby Catalyst Group » Thu Sep 25, 2008 16:14

Mislim da je ova projekcija išla on air za vrijeme Reptile.a hihihi