Umbra Et Imago

Podforum za ambiental, darkwave, industrial, gothic, EBM, dark electro i sve što vole mladi gothičari...

Moderators: Sotonska Panda, Mile

Umbra Et Imago

Postby Ordog » Thu Feb 23, 2006 19:07

Njemački, kako se nazivaju, Gothic/Erotic band...(valjda zbog golih teta koje se valjaju po pozornici ;) )...Jebeno dobri i obožavan ih...doduše iman malo više od pola albuma Mea Culpa koji jadan s interneta skidan s 56 vezon(sve za njih)...U Zagrebu ih nigdi nisan naša...too bad...
POSLUŠAJTE!!!Toplo preporučam...
For the Blood Is the Life!
Ordog
Forum member

Postby Jeb » Fri Feb 24, 2006 11:44

ja imam par albuma-i video "Hard years"-1997-lik ima dobar SM scenski nastup-ali vidi se da je to gluma i pozerstvo,kaj je on bio u proslom zivotu-madjionicar i cirkusant hehe-mislim na mozarta-alias Dracul-a
Sve u svemu njemacki goth rock koji se da poslusati-no njegov EBM projek tDracul i album Folow me puno su jaci...
Jeftino Prodajem Ukupe:wink:
Jeb
Forum member

Postby Ordog » Fri Feb 24, 2006 20:33

Jeb,opet se jebi... :D
Ordog
Forum member

Postby Averoigne » Sat Feb 25, 2006 18:55

meni je ovaj bend totalno smece. imao jedan cd i poklonio ga nekom. sorry ovo nije provokacija vec moje osobno misljenje... totalno gej pozersko govno
AUT VIAM INVENIAM AUT FACIAM
Averoigne
Forum member

Postby Baator » Sat Feb 25, 2006 21:31

Averoigne wrote:meni je ovaj bend totalno smece. imao jedan cd i poklonio ga nekom. sorry ovo nije provokacija vec moje osobno misljenje... totalno gej pozersko govno

Kao i vecina gothic-a ako ne i cijeli.
Baator
Forum member

Postby Averoigne » Sat Feb 25, 2006 22:31

ma ne... nemam ja problema sa tim zanrom, volim ja i joy division i bauhaus i cak sisterse... ali ubio me u pojam ovaj lik sto se naziva mozart i njegova ergela egzemplara pretilih goca (citaj goth droca) sa nekim jeftinim macevima... lol a tek pjesma sex, statt, krieg... ajme majko...
AUT VIAM INVENIAM AUT FACIAM
Averoigne
Forum member

Postby Ordog » Mon Feb 27, 2006 0:12

Baator wrote:
Averoigne wrote:meni je ovaj bend totalno smece. imao jedan cd i poklonio ga nekom. sorry ovo nije provokacija vec moje osobno misljenje... totalno gej pozersko govno

Kao i vecina gothic-a ako ne i cijeli.

Ni ovo zadnje nije bila provokacija?!
Ordog
Forum member

Postby Baator » Mon Feb 27, 2006 4:09

Naravno da nije..to je moje misljenje..

Averoigne..od kad je Joy Division gothic? :?
Baator
Forum member

Postby Jeb » Mon Feb 27, 2006 13:17

Averoigne wrote:ma ne... nemam ja problema sa tim zanrom, volim ja i joy division i bauhaus i cak sisterse... ali ubio me u pojam ovaj lik sto se naziva mozart i njegova ergela egzemplara pretilih goca (citaj goth droca) sa nekim jeftinim macevima... lol a tek pjesma sex, statt, krieg... ajme majko...

da tu se slažem-takvi goth-rock-metal bandovi bacaju ljigu na čitav pokret-tekstovi su zaista blesavi-a i ono na stagu kaj sam vidio-to također vidim i u cirkusu,sa ne tolko golim ženama,ali zato sa gomilom bestiality(zivotinjskog carstva ) :D
ispod njihove opake maske krije se fakat jeftino SM-pozerstvo,ajde rekoh mozzart je puno jači kao Dracul u svom EBM projektu-iako su i tamo tekstovi totalno maloumni...ich bin dracula ili tak nešto...i tak cijelo vrijeme hehe
Jeb
Forum member

Postby Jeb » Mon Feb 27, 2006 13:20

Baator wrote:Naravno da nije..to je moje misljenje..

Averoigne..od kad je Joy Division gothic? :?

ovisi kaj smatras pod gothicom-za mene imaju sve karakteristike goth banda-mracni tekstovi,beznadna muzika,mracni coveri(pogotovo closer koji je totalno gotski cover),a na kraju je i suicid iana-dokazao da je on bio i ostao jedini pravi darker-pozere poput rozz williamsa definitivno ne računam....

a gothic nije izraz samo za goth rock i bandove tipa red lorry,dance society,bauhaus,pa i glupave sisterse-već mnogo širi pojam...
Jeb
Forum member

Postby Ordog » Sun Mar 12, 2006 15:23

...glupave Sisterse... :'(
Ordog
Forum member

Return to Twilight Zone