GREY WOLWES

Podforum za ambiental, darkwave, industrial, gothic, EBM, dark electro i sve što vole mladi gothičari...

Moderators: Sotonska Panda, Mile

GREY WOLWES

Postby Jeb » Fri Sep 16, 2005 9:01

u zadnje vrijeme sam evo i ja mao prešao na ovao komrecijalne bandove-no GW piče dosta dobr-fuck america and russian goats ...rulez-chatolic priest fuck children rula također....jebena komercijala :wink:
Jeftino Prodajem Ukupe:wink:
Jeb
Forum member

re:

Postby SpectralRipper » Fri Sep 16, 2005 9:11

oni su fakat pun kurac poznati...čak su bili na mtv music awards, i O.F.I. nails ov christ ili Deathpact su isto ful komerc.
SpectralRipper
Forum member

Re: re:

Postby Jeb » Fri Sep 16, 2005 10:36

SpectralRipper wrote:oni su fakat pun kurac poznati...čak su bili na mtv music awards, i O.F.I. nails ov christ ili Deathpact su isto ful komerc.

točno-bili su i na MTV music awards-mislim nemogu vjerovati da tako malo ljudi je čulo za njih,a oni su fakat već totalna krema goth industrial scene i to nije novi band ,već band sa dobrim stažom :?: :?: :?: -jasno mi je da ne malo ljdi ćulo za MINDFUCKER jel je to novi band relativno-ali ovako,neznam di ide naša scena-valjda ka ultrahiperkomercijalnim rock bandovima tipa deutsche nepal,der blutharsch,archon satani,the moon lay hidden,darkwood,dagdamoor,ordo rosarius equilibrio,...i ostali MTV i viva freakovi-svaka čast ljudima koji vole takvu goth kremicu...no meni je i komercijala dovoljna-zaista ovdje se jako malo ljudi razumije u rijeć alternativa-pa ak je nekaj alternativa onda je alternativa a ne shit bog mu matewr jebo :twisted: :wink:
Jeftino Prodajem Ukupe:wink:
Jeb
Forum member

Return to Twilight Zone