Warrel Dane

Za sve ostale bendove miješanih žanrova koji nisu nasli svoje mjesto u niti jednom forumu...

Moderator: Richpa

Postby mordred321 » Sat Mar 22, 2008 1:00

odlican album...mozda nije ko dead heart...ali ima svojih svijetlih tocaka..ugodno iznenaden...
Mhm
mordred321
Forum member

Postby sneyk » Sat Mar 22, 2008 1:29

Covjek je album napravio sebi za dusu, i nije moglo bolje.
Last edited by sneyk on Fri May 02, 2008 18:09, edited 2 times in total.
sneyk
Forum member

Postby tranzistor » Sat Mar 22, 2008 8:50

apsolutno presavrsen album! kuzim da je to solo album i da je on pisao tekstove al tko je radio glazbu? riffovi su genijalni a i solaže posebno na patterns
support music, not rumors
tranzistor
Forum member

Postby S@jkoP@s » Sat Mar 22, 2008 10:06

Warrel Dane (v)
Peter Wichers (g)
Matt Wicklund (g)
Jim Sheppard (b)
Dirk Verbeuren (d)

oni su odsvirali, a sad dal je neko od njih piso, znam da je Matt Wicklund Lucretiu aranžiro da bude ovak, a za ostale ćemo CD pričekat pa vidit :rozi:
hell yeah...
S@jkoP@s
Forum member

Postby Turin Turambar » Mon Apr 14, 2008 10:29

Konačni sud: vrlo dobro, ali moglo je i bolje.
Prve tri pjesme su mi ok ali su mogle i bolje ispast, album za mene zapravo počinje tek sa Lucretiom koja mi je sad, nakon x slušanja, jebena :)
Dalje sve idu fenomenalne stvari, od katartičnih Let You Down, August, Your Chosen Misery i Brother do rasturajućih The Day The Rats Went To War, Patterns i Equillibrium. Jedino mi je This Old Man malo čudna, na neko slušanje odlična, a na neko pomalo dosadna...ne znam :?
Sve u svemu, album ipak vrijedan (puno) slušanja. :)

So throw your dice and cast your shadow
You may look away
But your children will not
Turin Turambar
Forum member

Postby S I N I S T E R » Thu Apr 17, 2008 13:26

8/10

Nisam očekivao ovako nešto, mislio sam da će Warrel ostat privrženiji Nikadviše stilu, no i ovo eksperimentiranje se po meni isplatilo.

Lucretia my reflection mi je doomie-industrial i podsjeća me djelomično na Rammstein, djelomično na Moonspell(a jesu mi blesave asocijacije).

I laganice su zakon, Your chosen misery i This old man(koji baca na Evergrey moše što je meni pozitivno i milo). Brother mi odlično počinje, ali se pomalo gubi, trebalo je možda ubaciti neki intermezzo a ne odma' skočit na onaj "Brother you were never there for meee..."
"Treba vjerovati u mozak čovjeka, treba hodati, kretati se, misliti, boriti se, to je jedini ljudski način, a sve ostalo je dim"
S I N I S T E R
<font color=red>el Maulet

Postby Isis Rosenkreuz » Fri Apr 18, 2008 7:50

Turin Turambar wrote:počinje tek sa Lucretiom koja mi je sad, nakon x slušanja, jebena :)

Ajme, ne samo da je jebena, nego mi je i prokleto jebačka, ima neku seksualno-zlu vibru...8) :twisted:

Turin Turambar wrote:Dalje sve idu fenomenalne stvari, od katartičnih Let You Down, August, Your Chosen Misery i Brother do rasturajućih The Day The Rats Went To War, Patterns i Equillibrium.

Skužila sam da ne smijem slušati ovu stvar, jer svaki put kad ju čujem mi se plače. I ne samo da mi se plače, rasplačem se, a ne znam zašto. Mislim, nije me sram priznati da sam pičkica, ali ovo prelazi svaku mjeru :oops:

S I N I S T E R wrote:8/10
Lucretia my reflection mi je doomie-industrial i podsjeća me djelomično na Rammstein, djelomično na Moonspell(a jesu mi blesave asocijacije).

Hmmm...ima nešto u tome...(gitare mi u par navrata vuku na Moonspell)
"Not a servile scribe Am I
Not ever shall I be
My sire is mind
Whose sons are always free"

Nobel invented dynamite. I won't accept his blood money.

If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Isis Rosenkreuz
<font color=red>House-Wife

Postby Senchan Torpeist » Tue May 06, 2008 19:00

Isis Rosenkreuz wrote:
Turin Turambar wrote:Dalje sve idu fenomenalne stvari, od katartičnih Let You Down, August, Your Chosen Misery i Brother do rasturajućih The Day The Rats Went To War, Patterns i Equillibrium.

Skužila sam da ne smijem slušati ovu stvar, jer svaki put kad ju čujem mi se plače. I ne samo da mi se plače, rasplačem se, a ne znam zašto. Mislim, nije me sram priznati da sam pičkica, ali ovo prelazi svaku mjeru :oops:

Meni se ne plače, al uđem u neko niskofrekventno melankolično stanje koje mi zapravo i godi, iako je pomalo negativnog predznaka :? Uglavnom, BOMBA od stvari :(
Senchan Torpeist
Forum member

Postby Nameless » Wed May 07, 2008 2:58

Album je genijalan!
Equilibrium i Your Chosen Misery su mi favoriti,kao i genijalna obrada SOM-a "Lucretia,My Reflection".

Trazio sam topic o njemu prije par dana,nisam znao da je ovdje.Elem,nemam rijeci,album vrh samo takav!
Picajzla wrote:da mi dođe naikelea i kaže "pušiću ti ero moj najdraži",opet bi ošo na slejer

REPRESENTING RAJVOSA TALME HORDES FINEST!
An indestructible force from the Indestructible City
Nameless
Forum member

Location: Sarajevo - Zagreb - jos ponegdje, in the heart of Downfall

Postby Stark » Sun Jun 08, 2008 15:27

Neki dan sam tek nabavio album i stvarno je odličan. Savršen omjer melankolije, melodičnosti i energije.
Kod zanima, Peter Wichers, bivši Soilwork-ov gitarist svira na albumu isto kao i Dirk Verbeuren, bubnjar iz Soilwork-a.
Stark
<font color=red>The Vault Dweller

Postby Child In Time » Mon Jun 09, 2008 1:00

Stvarno predobra glazba! :worship: Baš se vidi da se sve pjesme na tom albumu vrte oko vokala, a tako mora i biti! Warrel je carčina i nije pogriješio kad je zaplivao (ili možda zaplutao) u solo vode. Obožavam Nikadviše, ali ovo je prejebeno!! :drool:
Child In Time
Forum member

Postby Mindflow » Thu Aug 28, 2008 18:27

Album je odlican!

posto vec dugo vremena nisam bas u metal vodama (više prog i jazz) dugo sam tražio metal album koji bi mi se baš svidio od pocetka do kraja.Jednostavno nema loše pjesme na albumu.

moji favoriti:When We Pray,Messenge,Lucretia My Reflection,Let You Down,The Day The Rats Went To War,Equilibrium

P.S. album baš super ide na NFS-most wanted
Mindflow
Forum member

Postby El Maestro Grande » Thu Aug 28, 2008 18:42

Prije dva dana je službeno izašao video za "Brother".
Kad pročitate background korištenog video-footagea, te povežete
lyricse i prezentirani vizual, shvatit ćete da je riječ o možda najjačem uprizorenju
neke pjesme ever.
El Maestro Grande
Angel of Deaf

Postby Bombenhagel » Thu Aug 28, 2008 18:54

Lucretia My Reflection....kaj su obradili Sisterse :o :lol: ??? Znam da su Kreatori to obradili,,,
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby El Maestro Grande » Thu Aug 28, 2008 20:29

Jes, i to jebački.
Posluhni, neš se mogel skinut.
El Maestro Grande
Angel of Deaf

PreviousNext

Return to Into The Unknown