In Flames

Za sve ostale bendove miješanih žanrova koji nisu nasli svoje mjesto u niti jednom forumu...

Moderator: Richpa

Postby SELJO_BELJO » Sun Oct 14, 2012 12:32

elaith_the_elf wrote:
SELJO_BELJO wrote:njihov pjevac je za mene najiritantnija osoba u metal svijetu...njemu bi facu bas s velikim gustom gazio dok ne ostane bas nista...smecar skejterski...

Oni su jednostavno dali svoje i to je gotovo, kao i još hrpa ostalih bendova koji su nekad nešto vrijedili, imali vrhunac karijere i onda pad sve do ovog smeća što danas flejmsi sviraju.

Kaj se tiče vokala, mene užasno iritira zato jer jer ništa ne može otpjevat kak treba nego cvili i gubi glas kaj promuklo pseto. Sjećam se kad sam jedva čekao da dođu u HR, srećom nisu pa sam ih prije uhvatio na MC-u 2008...nakon toga sam zaključil da ih više nikad niti neću vidjeti opet.

Zadnja dva albuma su smeće zato jer nema više Jespera, a kaj vi mislite otkud njima taj dobar zvuk i gitarske dionice od prije? Skužili su da bez njega ne mogu i zato su im zadnja dva albuma očajni promašaji.

upravo to...taj glas :roll: ma jasper je bio jedini normalan i zato je otisao :D
SELJO_BELJO
Forum member

Postby YS » Sun Oct 14, 2012 12:50

Mislim, nije da ću bičat previše u vezi Andersa i vokalnih sposobnosti, al on nikad nije bio dobar vokal. Čak i kad se uzmu periodi DT-ovog Skydancera (i lajvova iz 1990 - 1993) te Ceremonial Otah-ovog Carpeta - primjeti se da se muči s growlanjem te ako cijeli sat tak ide, da mu vokal ode u kurac. Nema kvalitetan i jak growl i valjda s godinama do Colonyja više nije baš na razini (uzet live in Gothenburg 99 kao referncu). I onda ajmo u scream otići. i to radit od Clayman-a pa do STYE recimo. Meni je taj scream ipak loš..slabašnije djeluje kao growl, al njemu je valjda tak lakše. No ajd. I onda dođe CC i daljnji nastupi i sve više ima cleana. Not my cup of tea al ja nebi riječ rekao da to nije fragilno stenjanje kao da prima dildo u pak. Da pjeva kao Stanne ili Jari, pa ajd..al ne. I često primjetim da na lajvovima totalno ode u bananu i tamo gdje treba ić growl on se uspuše i dere clean i baš osakati pjesmu. A meni in flames nije pojam benda kojem je vokal nezamjenjiv. Kad ne valja, valja ga šutnut. Al oni ne misle tako.
YS
Forum member

Postby Chronos » Sun Oct 14, 2012 18:01

Postoji jedan intervju gdje je Anders pričao kako je 1989 bio na nekakvim praznicima i kad se vratio sva mjesta u Septic Broileru (prvo ime Dark Tranquillityja) su bila zauzeta i ostalo je samo mjesto vokala, i tako vam je on postao vokal. Iako reći ću da mu je na studijskim albumima vokal bio dobar (Jester Race, Whoracle i Colony) al na live koncertima tokom cijele karijere nije pokazao da mu priliči to mjesto. In Flamesi su trebali zadržati Henke Forss-a koji je odradio većinu Subterranean EP-a, po meni njihova daleko najbolja snimka u karijeri. I da se zna da oni ne mogu izbacit Andersa jer se on u bendu postavio kao boss, odrađuje sve intervjue, kao vokal na koncertima jedini ima kontakt s publikom, da su ga izbacili prije 10 godina bilo bi ok al danas, vide da ako bi ga izbacili svi hipsterići bi proplakali i odbacili bi ih a to bi značilo gubitak para i publike jer 90% publike im jesu takvi klinci. A i ne bi imalo previše smisla da ga danas izbace kad su već toliko zaglibili u propast.

"Zadnja dva albuma su smeće zato jer nema više Jespera, a kaj vi mislite otkud njima taj dobar zvuk i gitarske dionice od prije? Skužili su da bez njega ne mogu i zato su im zadnja dva albuma očajni promašaji."

A gdje je to bio Jesper 2008? Ovaj novi album tek je prvi njihov bez njega. On je išao u korak s njima al nije vodio glavnu riječ u bendu, već sam to opisao u svom prethodnom postu. Anders je taj koji je upropastio njih, a Jesper je učinio sad istu stvar kao što je učinio 1993 kad je napustio Ceremonial Oath da bi stvarao glazbu po njegovom guštu. A to što kažeš da su "skužili da ne mogu bez njega" to nije istina, raspali bi se da je tako, al oni će nastaviti radit sranja poput ovog prošlogodišnjeg (navodno se priča da iduće godine počinje snimanje 11og albuma) tako da možeš zaključit kako taj jedanaesti album izlazi da njihova publika postane napeta i počne skupljat pare za još jedan promašaj i doticanje dno dna.
Chronos
Forum member

Postby Kosy » Sun Oct 14, 2012 19:08

Chronos wrote:Postoji jedan intervju gdje je Anders pričao kako je 1989 bio na nekakvim praznicima i kad se vratio sva mjesta u Septic Broileru (prvo ime Dark Tranquillityja) su bila zauzeta i ostalo je samo mjesto vokala, i tako vam je on postao vokal. Iako reći ću da mu je na studijskim albumima vokal bio dobar (Jester Race, Whoracle i Colony) al na live koncertima tokom cijele karijere nije pokazao da mu priliči to mjesto. In Flamesi su trebali zadržati Henke Forss-a koji je odradio većinu Subterranean EP-a, po meni njihova daleko najbolja snimka u karijeri. I da se zna da oni ne mogu izbacit Andersa jer se on u bendu postavio kao boss, odrađuje sve intervjue, kao vokal na koncertima jedini ima kontakt s publikom, da su ga izbacili prije 10 godina bilo bi ok al danas, vide da ako bi ga izbacili svi hipsterići bi proplakali i odbacili bi ih a to bi značilo gubitak para i publike jer 90% publike im jesu takvi klinci. A i ne bi imalo previše smisla da ga danas izbace kad su već toliko zaglibili u propast.

"Zadnja dva albuma su smeće zato jer nema više Jespera, a kaj vi mislite otkud njima taj dobar zvuk i gitarske dionice od prije? Skužili su da bez njega ne mogu i zato su im zadnja dva albuma očajni promašaji."

A gdje je to bio Jesper 2008? Ovaj novi album tek je prvi njihov bez njega. On je išao u korak s njima al nije vodio glavnu riječ u bendu, već sam to opisao u svom prethodnom postu. Anders je taj koji je upropastio njih, a Jesper je učinio sad istu stvar kao što je učinio 1993 kad je napustio Ceremonial Oath da bi stvarao glazbu po njegovom guštu. A to što kažeš da su "skužili da ne mogu bez njega" to nije istina, raspali bi se da je tako, al oni će nastaviti radit sranja poput ovog prošlogodišnjeg (navodno se priča da iduće godine počinje snimanje 11og albuma) tako da možeš zaključit kako taj jedanaesti album izlazi da njihova publika postane napeta i počne skupljat pare za još jedan promašaj i doticanje dno dna.

Da danas In Flamesi ne valjaju kur*u, to je jasno. I ne danas, već 10 godina, ali da Friden nije dobar vokal, to jednostavno nije točno. Otkad su počeli sroljiti sa tim kojekakvim izdanjima, od RTR naovamo, i on se očito izgubio, više ni sam ne zna šta i kako da pjeva, ali prije toga bio je jedan od boljih MDM vokala. I za one koji ne znaju, on je uvijek bio u bendu zadužen za davanje velike većine interviewa, a na koncertima za kontakt s publikom. U konačnici, vokali to obično i rade.
Kosy
Forum member

Postby priestfan » Thu Oct 18, 2012 17:04

Anders Friden i vokal.Kako to ide u istu rečenicu.
"my lovecraft and black witch heart"
priestfan
Forum member

Postby ABIZMO » Tue Dec 04, 2012 12:17

.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby Number Two » Fri Nov 29, 2013 7:59

trenutno snimaju novi album..i po običaju opet se masa ljudi nada nečem u stilu starijih albuma.
al...

"A few hours later Niclas left to see the Amon Amarth show while Anders, myself and a few others working with the band decided to check out Depeche mode in the O2 world arena in Berlin, which appeared to be an amazing show!"

ljudi koji rađe idu na depeche mode a ne na amon amarth, sigurno ne misle napravit album u stilu tjr :(
Number Two
Forum member

Postby Bombenhagel » Fri Nov 29, 2013 11:06

amon amarth su vidjeli brijem oko 10000 puta ako ne i više, tak da su možda samo napravili logičnu odluku, niš se ti ne boj
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby ABIZMO » Fri Nov 29, 2013 11:44

pa i ja bi išo gledat DM milijon puta umjesto onog vikinškog nju brida

a što se tiče samog benda, od njih sam davno digao ruke
apsolutno ne očekujem niš
ko ih jebe
doom
:x
.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby Roundabout » Fri Nov 29, 2013 11:49

Bombenhagel wrote:amon amarth su vidjeli brijem oko 10000 puta ako ne i više, tak da su možda samo napravili logičnu odluku, niš se ti ne boj

Slažem se sa adamom, sa obzirom koliko sam ja Amon Amarth gledao, i ja bi otisao na Depeche mode cisto reda radi da ih vidim jer su kao neka institucija mada ne znam vise od dvije pjesme njihove.

In Flamesov nastup na BA sam pratio ovako, dakle sve je bilo perfektno zvuk nastup kontakt sa publikom, ali jebote svirajte starije stvari koji vam je.

Doduse zvuk je bio fenomenalan, jedan od njaboljih koje sam ikada cuo.
YS wrote:U2 je postigao ono mejdenići neće ni za sljedećih 20 godina. Pa ni još toliko

Budala

Trebate prenociste u Zagrebu za koncert?

https://www.facebook.com/pages/Apartmen ... 130?ref=hl
Roundabout
Forum member

Postby Bane. » Fri Nov 29, 2013 22:53

ABIZMO wrote:

ko ih jebe
doom

You know that i have to kill you now.
Bane.
Forum member

Postby eraser979 » Sat Nov 30, 2013 15:59

Hahahah sjećam se i prije točno 3 godine koliko su se ljudi nabrijavali uoči trenutno najlošijeg njihovog "playgrounda" uglavnom isto tako je bilo i uoči prethodna 3-4 albuma, provjerit ću ga kad izađe al se ne nadam ničem što bi dotaklo stare albume a ne nadajte se ni vi xD novi album će bit neki trance/house/electro industrial indie metal
ulv wrote: abnormalno los tech death kojeg niko nesmi kritizirat jer clanovi istog sweepaju ko maniti i deru duplu skoro pa ko marin pjanic
eraser979
Forum member

Postby ABIZMO » Sat Nov 30, 2013 16:10

nece, bit ce ko zadnja 4-5
isti kok
.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby Pakaa » Sat Nov 30, 2013 16:36

Meni je playground čisto okej album. Nikakve veze sa In Flamesima nema, al sam po sebi mi je baš dobar.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Doomslayer » Fri Jun 06, 2014 12:16

Nova pjesma - Rusted Nail
Doomslayer
Forum member

PreviousNext

Return to Into The Unknown