Unholy

Doom your mothers, doom your sisters!!!

Moderators: ABIZMO, Sotonska Panda, Mile

Unholy

Postby Cryogenic Breed » Mon Dec 20, 2004 20:48

prelistala sam cijeli podforum, ali njih stvarno nema! pa zar ih se nitko nije već sjetio? oh, svašta.
inače, imam Gracefallen i Rapture iz atmosferične faze te The Second Ring Of Power iz black/doom faze. sva tri albuma mi se jako sviđaju - baš trenutno preslušavam The Second Ring Of Power...odlična mi je Neverending Day stvar! od ovih drugih albuma također preyebena mjuza, s time da je Haoma baš kulj. može se i plesati na nju, ako se dovoljno potrudiš.
iznimno pohvalno bijaše to ša su imali žensku u bandu. rijetkost, ali se događa. trebali bi i drugi slijediti njihov primjer....ali ne se raspasti kao oni. šmrc zbog raspada Unholy.
objesiše mi se starci
na hrastu, u krošnji
ja ih gledam te se smijem
u narodnoj nošnji
Cryogenic Breed
Forum member

Postby Pagan Summer » Mon Dec 20, 2004 21:01

OK band..malo dosadni tu i tamo. Imam to kaj je dream navela + Procession Of Black Doom i From The Shadows
Pagan Summer

Postby Funeral Ghost » Tue Dec 21, 2004 9:53

odlican bend gracefallen mi je jeben album
Perune, tebi se obraćam!
Slavljen i trostruko slavljen budi,
Oružje, kruh i rodu blagostanje podaruj!
Gromovi moćni dokaz su
Da upravljaš nad svim, sada i zauvijek!
Tako bijaše, tako biva i tako će biti!
Funeral Ghost
Graveworm Freak

Postby Klukas » Wed Dec 22, 2004 16:50

Kultni, legendarni bend koji svakako zaslužuje imati svoj vlastiti topic. A je li ga imao na cmaru, ne znam.
Svi albumi su im odlični, ja ne mogu čak ni reći koji mi je najbolji. Šteta što više ne rade, bili su unikatan i poseban bend i jedan od nekoliko doom bendova koji zaslužuje da mu se skida kapa.
Što se tiče žene u bendu, zadnja je ja mislim bila Veera a da su prije nje imali još koju. A tu Veeru ko da i nisu imali jer nije dolazila na probe previše često niti je vježbala / učila svoje djelove pa je na kraju klavijature odrađivao Ismo a kao vokal im je sjebala nekoliko koncerata. Nemam ništa protiv žene u bendu, osim ako ne služi kao ukras ili furka, a što se Veere tiče nije bila ni ukras s obzirom na to kako izgleda.
...behold how the blind lead each other...
Klukas
Forum member

Return to Doom