Church of misery

Doom your mothers, doom your sisters!!!

Moderators: ABIZMO, Sotonska Panda, Mile

Church of misery

Postby olivera » Wed Apr 08, 2009 10:26

do sretnog dogadjaja (nastup u rijeckom Palachu 4. svibnja), nije preostalo bas previse vremena, pa slobodno prevedoh najavu talijanskog promotera koji ih dovodi u dragu mi domovinu.

Adolfo Costanzo, Albert Fish, James Oliver Huberty, Richard Chase, Richard Speck, Charles Stalckweather i cover benda Sir Lord Baltimore pod naslovom Master Heartache.
To bi bile inspiracijske vodilje japanaca CHURCH OF MISERY prilikom stvaranja novog albuma. Paralelno sa izlaskom brojnih ep-ija i promjenama postave benda, proteklo je dobrih pet godina od njihovog posljednjeg "The Second Coming"albuma. Ovoga puta, povratak kosookih stoned freakova se podudara sa evropskom turnejom, u sklopu koje su predvidjena i tri ekskluzivna datuma po Italiji, te tri datuma u Hrvatskoj, Sloveniji i zatim Austriji, a na kojoj ce predstaviti nove uradke sa "Houses Of The Unholy", treceg full lenght albuma u nakladi britanske Lee Dorrian-ove kuce Rise Above Records.
Koncetrirani doom, rock’n’roll i heavy psihodelic izricaj koji ne ostavlja brisanog prostora o cemu svjedoce povratnici proslogodisnjeg izdanja Roadburn Festivala. Japanski glazbenici su karakteristicni po specificnoj agresivnosti jezgovitih naostrenih rifova i opsjednutoj bjesomucnoj ritmici. Ovom prigodom, a nakon nedavnog odlaska pjevaca Fukazawa-e Hideki-ja, mikrofon preuzima Yoshiaki Negishi, legendarna SCENSKA pojava sa kolosalnog debija "Master Of Brutality".
Let’s ride the Tokyo doom machine!

moja biljeskica:
rijec je o PRVOM! gostovanju inozemnih" renomiranih predstavnika provjerene doom garde u nas ikad!
nadam se da ce isti utabati stazu novim snagama.
olivera
Forum member

Postby Zdren » Wed Apr 08, 2009 11:23

fino, fino.
http://www.last.fm/user/Zdren
Tissit, tosi isot tissit!
Три психи пили Пилипихи спирт
Zdren
Forum member

Postby olivera » Sun Apr 19, 2009 22:23

fellows u rijeckom Palachu rade na zvucnoj izolaciji prostora, tako da je gostovanje kosookih doslo u pitanje bas u pomenutom terminu.
no, rjesenje je nadjeno.
Church of Misery nece svirati na Kvarneru, ali zato dolaze u metropolu. dakle, gig je 4. svibnja ali u zagrebackom Rock Klubu Time.
tko je od vas ozbiljnije razmisljao/la da ih ode vidjeti?
olivera
Forum member

Postby Chemer » Mon Apr 20, 2009 12:45

olivera wrote:tko je od vas ozbiljnije razmisljao/la da ih ode vidjeti?

ja :) rijeka je bila predaleko za radni dan , al malešnica bome nije :) samo me zanima hoće li tajm preživjeti ovu koncentraciju niskih frekvencija , nadajmo se da su temelji dovoljno čvrsti i da su rezervni osigurači na nekom prikladnom, priručnom mjestu :)
You can't escape the beast
In the null and void pit of failure

www.last.fm/user/stepajn
Chemer
Forum member

malter i tones of zhelizo

Postby olivera » Fri Apr 24, 2009 9:25

:oops: ne mogu se suzdrzati :oops: . neko je zasigurno pomislio, a ja rekla naglas. australski gitarista pise recenzije za terorrizer. ne znam kako je sa carinom, ali sta ako mu se uruci kutija sa crnom satenskom masnom iliti vrpcom i udruzenim promo materijalima :?:

:lol: , ako temelji ne prezive niske frekvenicije, u ime doomljubnih pocinitelja stete - dizem rucicu medju prvima za DRA-u (dobrovoljna radna akcija). :lol:
olivera
Forum member

Postby olivera » Thu Jun 11, 2009 23:30

gospode, sto se vise pise, vise dobijam zelju za dopisivanjem :? . gledala sam slikice gosn Suttona sa turneje na njegovom majspejsu. nego, vec sam htjela to dopisati al' mi je manjkalo vremena...
od kako sam ih vidjela u zivo, nekako mi i oni bjeze iz doom okvira. na stranu tematika, rekla bih r'n roll, doziran slatko i bolesno vintage s primjesama psihodelije :roll: :). mozda bi trebali preseliti u drugi topic
olivera
Forum member

Postby olivera » Tue Jul 21, 2009 23:06

postali su slikice sa ovogodisnjeg tour-a na myspejsu benda :D . ja nikako da pitam; je li netko od vas isao u Treviso/Caselle na njihov konc? Sutton mi je rekao da je pricao s jednom osobom koja je dosla cak iz Zagreba?
olivera
Forum member

Postby rmpalija » Sun Jan 12, 2014 22:42

Ekipa, jel ima još neko raspoložen za Beč, 30.1. igraju u Areni (čini mi se),pa bi valjalo kako/tako zapalit gore, jer je poslastica. peace
Ko nevoli Slayer, nevoli mater.
rmpalija
Forum member

Return to Doom