ANATHEMA

Doom your mothers, doom your sisters!!!

Moderators: ABIZMO, Sotonska Panda, Mile

Postby Cold Void » Wed Oct 01, 2003 22:21

Anathema je nekad bio dobar doom bend, ali sada su najbolji brit pop bend. :D
Try to run or hide from the death
You will burn and bleed from your head
Total Death, Total Death
Cold Void
Forum member

Postby Ed1934158 » Wed Oct 01, 2003 22:32

Cuo sam Judgement, fenomenalan album.
Ed1934158

Postby Black Lord » Tue Oct 07, 2003 20:33

Upravo slušam cijeli Eternity - ODLIČNO!!!
:D
Whoever Fights Monsters Should See To It That In The Process He Does Not Become A Monster.
Black Lord
Forum member

Postby Guest » Mon Oct 13, 2003 20:05

Cold Void wrote:Anathema je nekad bio dobar doom bend, ali sada su najbolji brit pop bend. :D

:) hmm...nisu brit pop ipak, barem ne još.Poslali su spot pjesme "Pressure" MTV-ju, al im je odbijen.Možda streme tome da postanu najbolji brit pop bend. :?:
Anyway..poslušao sam A Fine Day to Exit i skroz je ok album.Možda, ne i za ortodoksne metalce.Uspoređuju album sa Radioheadom, Pink Flydom, Jeff Buckleyem( posve nepoznat u nas), al nije da ih baš kopiraju.Pjesme imaju specifičan ugođaj, nisu baš catchy(nijedna njihova pjesma nije catchy..ok..možda "Sleepless"), al nakon par slušanja sjednu.Izašao im je sad neki novi album.Možda dođem u priliku da ga poslušam.
Guest

Postby Grimlock » Tue Oct 14, 2003 23:21

A fine day to exit mi je zakon album, stvarno je remek djelo, isto kao i predhodni, bas su depresivni do jaja, a tek tekstovi, svaka cast. jednostavno su mi sad pet put bolji nego kad su poceli, inace je uvije obrnuto kad bendova, al kod ovog nimalo!!
Grimlock
Forum member

Postby Dikobraz » Sun Oct 26, 2003 19:25

Od Anatheme imam samo "Eternity" album, mozete mi reci koji je od Anatheme najlaksi album? Ne ono jako depresivno nego sa puno akusticne gitare ili tak neceg.
"Oni koji imaju moć da vas ubijede da vjerujete u apsurde, takođe imaju moć da vas natjeraju da činite zločine."- Voltaire (1694-1778)
Dikobraz
Forum member

Postby mindcrime » Mon Oct 27, 2003 11:52

Stratocaster wrote:Od Anatheme imam samo "Eternity" album, mozete mi reci koji je od Anatheme najlaksi album? Ne ono jako depresivno nego sa puno akusticne gitare ili tak neceg.

mislim da trazis judgement..mozes i alternative 4 nabavit, sve prije toga je dosta zesce a poslije toga sporo do boli..
long days and pleasant nights.
mindcrime
Forum member

Postby madsoul666 » Mon Nov 10, 2003 12:57

hm, eto nabavio sam novi album "natural disaster" i jako je lagan ali i jaaako depresivan. po meni bolje od "a fine day to exit"
madsoul666

Postby DoG » Wed Nov 12, 2003 21:59

anathema je zakon bend al neče više nikad snimit neš onak bolesno dobro kao što je eternity.ne kažem ni slučajno da su mi ostali loši pogotovo alternative ali eternity je genijalnost
DoG

Postby Grimlock » Thu Nov 20, 2003 23:16

madsoul666 wrote:hm, eto nabavio sam novi album "natural disaster" i jako je lagan ali i jaaako depresivan. po meni bolje od "a fine day to exit"

album je zakon, al mislim da se nemoze usporedjivat s ostalima jer im je svaki drukciji !!
Grimlock
Forum member

Postby KOSJEN » Fri Nov 21, 2003 15:14

Anathema je vrhunska umjetnost i originalnost. Imaju masu utjecaja Floyda, još od samih početaka i to ih čini posebnima, eh bandovi takvog tipa se ne javljaju već dugo u metalu(mislim na originalnost i osjećaje)..otišlo sve u kurac...
KOSJEN
Forum member

Postby _the watcher_ » Mon Dec 15, 2003 14:00

Download-ao sam s net-a 1 stvar s novog albuma; Are You There?.Pjesma mi je za vrlo dobar 4. Bez obzira na to što su promijenili svoj zvuk od masovnih doom rifova i death vokala do sentiša(šaljivo rečeno) melankolija i dalje ostaje njihov trademark.To cijenim.Ne mogu prosuđivat da li je Natural Disaster bolji od A Fine Day to Exit pošto sam čuo samo jednu pjesmu s tog novog albuma.Recimo Temporary Peace mi je bolji od Are You There?.Svejedno, moram više nabavit taj album.Ne znam dal se je već pojavio u cd-shopovima..Ak ništa, drugo barem mp3-ijeve (koje mrzim, inače, al bolje išta nego ništa)
_the watcher_

Postby Grimlock » Mon Dec 15, 2003 18:06

zakon je album skini si ga, isplati ga se i kupit u cd shopu !! al neznam ni ja dali je doso, zaleti se u planet music ak si iz Zg-a !! tam bi trebali imat !!
Grimlock
Forum member

Postby neon black » Thu Dec 18, 2003 21:37

WE ARE THE BIBLE
grrrrrrrrraa...hiljadu mi dabrova...ovi su se razgoropadili...povucimo se do reke!!!!
neon black
Forum member

Postby Dikobraz » Sat Dec 20, 2003 2:31

Eto sad bas slušam Judgement koji nabavih nedavno. Sve u svemu zakon bend, nesto fenomenalno, sviđaju mi se kompletno, vidi se da su umjetnici. Trebo bi mi koji dan stići i Natural Disaster pa da i to cujemo. :wink:
"Oni koji imaju moć da vas ubijede da vjerujete u apsurde, takođe imaju moć da vas natjeraju da činite zločine."- Voltaire (1694-1778)
Dikobraz
Forum member

PreviousNext

Return to Doom