NOKTURNAL MORTUM

Rasprave o black metalu..

Moderator: DesolatE

Postby Thorgrim » Fri Feb 16, 2007 18:58

Bend je fenomenalan... ali jedna stvar je koju ne kužim... taj nacizam u glazbi je tulav... kako ne shvaćate da je to kao da je netko u hrvatskoj ustaša ili u srbiji četnik... glupo nije li?...a najbolje je kad je neki bend iz rusije i pjeva o nacizmu... mislim to su idioti.. to je u biti nekakva vrsta promocije jer sumnjam da je netko odrastao - a tako tulav...
Thorgrim
Forum member

Postby Junije » Fri Feb 16, 2007 19:09

Thorgrim wrote:Bend je fenomenalan... ali jedna stvar je koju ne kužim... taj nacizam u glazbi je tulav... kako ne shvaćate da je to kao da je netko u hrvatskoj ustaša ili u srbiji četnik... glupo nije li?...a najbolje je kad je neki bend iz rusije i pjeva o nacizmu... mislim to su idioti.. to je u biti nekakva vrsta promocije jer sumnjam da je netko odrastao - a tako tulav...

Jer su iz Ukrajine i time ne gaje nikakve simpatije prema komunistima koji su krivi za holodomor i slične stvari. Očito onda biraju manje zlo između dva zla jer na neki način naciste percepiraju kao osloboditelje od onih koji su ih okupirali. Pošto ljudi danas funkcioniraju na način da trebaju nešto birati ovo se čini najboljim izborom i iz te perspektive to uopće nije glupo. Tako bi se isto mogli neki ljudi pitati kako neki Slaven može biti komunist kad su njegovi pioniri na Slavene gledali kao glupane i nižu rasu.
Isto tako će bend iz Rusije slaviti nacizam ako za ozbiljno uzima fore o Arijicima. Nije kao Hitler mrzio Slavene jer govori o arijskoj rasi, a Slaveni pripadaju arijcima što god to značilo. Iz toga se vadi zaključak da Hitler nije mrzio Slavene već je to jedna obična židovska propaganda.
S T T L
Junije
Forum member

Postby Samhain » Sun Jul 22, 2007 15:24

sviđaju mi se ionako nisam puno u njihovom pagan / folku, te slušam samo one di imaju više black elemenata .

imam goat horns, lunar poetry, marble moon, nechrist i ovaj novi .

najčešče slušam Night Before The Fight pjesmu , a također i novi album koji mi je i najjabolji album u zadnje vrijeme od njih.

The Taste of Victory mi je najbolja stvar iz novoga uradka .
(Romans Chpt. 5, v.12):
"Therefore, just as sin entered the world through one man, and death through sin, and in this way death came to all men, because all sinned."

http://www.myspace.com/reinkaos218 Chaos is online!
Samhain
Forum member

Postby pagan_blood » Sun Jul 22, 2007 19:19

Pre pre pre genijalan bend, sa odličnim tekstovim i tematikom, te me se posebno dojmila Knjazova filozofija iznesena u tekstovima. Žalim što ih ne vidjeh u Osijeku. Strašan bend, jedan od mojih top 5 bendova.
isus
kl40057r4ph4w8337chun
pagan_blood
Forum member

Postby Naberius » Mon Jul 23, 2007 2:09

pagan_blood wrote:Žalim što ih ne vidjeh u Osijeku.

Žali i dalje, na NM je došlo cca 5 ljudi i zato oni nikad više neće ovamo.

Good MORNING, René!
Naberius
Forum member

Postby hand of Bjesomar » Mon Jul 23, 2007 20:20

Naberius wrote:
pagan_blood wrote:Žalim što ih ne vidjeh u Osijeku.

Žali i dalje, na NM je došlo cca 5 ljudi i zato oni nikad više neće ovamo.

I za saund ih ujebaše. Doduše oni bugari se ne daše smest pa se nekako uštimaše.
.teoretičar bauštele

Cedric Price wrote:The only permanent thing is change.

Postby goat_man » Mon Jul 23, 2007 20:29

e vi elitisti kaj se čujete prek maila svaki dan sa knezom vargecom:

kad buju oni snimili novi materijal? šuška se po netu i da bu obrada bathory pesmuljka valhalla.
She'd like to know God.
Ooh love God.
Feel her God.
Inside of her - deep inside of her.

Jesus Christ looks like me.

Count Vexen wrote:ptičice u pozadini, klavijature, gitara i bubnjevi....savršenstvo
goat_man
Forum member

Postby Frankie Goes To Hollywood » Sat Jul 28, 2007 15:16

Trebala bi biti, tako su objavili.
Taj novi album je već trebao izaći, neznam zašto toliko dugo čekaju sa izdavanjem.
Frankie Goes To Hollywood
Forum member

Postby Panurg » Tue Aug 07, 2007 16:03

bend je špica totalna.
malo glupa furka na taj nsbm, al ono... okej su si momci.
Liefde Vrijheid Vriendschap Leven
Panurg
<font color=orange>normalan

Postby pagan_blood » Tue Aug 07, 2007 19:53

E, sad ono kao smeta nam nsbm šema... Ma bend je hit bia i osta. E, i ja san negdi vidia da će ta neka obrada, i album koji je treba već izać... To je onaj split sa Gravelandom i Northom koji se zove ''Eastern Hammer'' i izlazi uskoro kako kažu... Lud'lo u namin.
isus
kl40057r4ph4w8337chun
pagan_blood
Forum member

Postby Kronika? » Mon Aug 27, 2007 13:12

pagan_blood wrote:E, sad ono kao smeta nam nsbm šema... Ma bend je hit bia i osta. E, i ja san negdi vidia da će ta neka obrada, i album koji je treba već izać... To je onaj split sa Gravelandom i Northom koji se zove ''Eastern Hammer'' i izlazi uskoro kako kažu... Lud'lo u namin.

Po tvome je najavljeni album isto što i split.
A taj split se najavljuje već dobrih godinu i pol! :roll:
BLEK!
Kronika?
Forum member

Postby Demogorgon » Tue Nov 20, 2007 15:44

Imaju odličan prvi album. Goat Horns je definitivno najbolji album što se tiče folk/pagan black metala, jučer sam ga baš preslušavao i stvarno je prejeben. To the Gates of Blasphemous Fire je isto odličan, jedino mi NeChrist baš i nije sjeo, nekako mi ne odgovara.
Čuo sam da je zadnji album fenomenalan, ali ga nigdje nemogu naći za kupiti, možda zato jer su na tom albumu prešli totalno na Nacional-Socijalizam teme, pa imaju problema sa distribucijom. Nemam pojma.

Žao mi je šta nisam išao prošle godine u Osijek, jer su navodno bili dobri, premda su svirali pred relativno malim brojem ljudi.
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby pagan_blood » Thu Nov 22, 2007 19:02

Graveland, Nokturnal Mortum, Temnozor, North - Split

Image
isus
kl40057r4ph4w8337chun
pagan_blood
Forum member

Postby pagan_blood » Wed Dec 19, 2007 18:29

[SIZE="4"]GRAVELAND \ NOKTURNAL MORTUM \ NORTH \ TEMNOZOR "Eastern Hammer" 4-way split CD out now[/SIZE]

Image

GRAVELAND 'Blood Faithful To Soil'
Darken's recorded a long war anthem singing the praises of Our true Pagan Gods! The noises of the battle running through the whole piece, battle drums and the early ancient climate complete the work!

NOKTURNAL MORTUM 'Kolyada'
We've decided to place this piece as one of the best in the history of Nokturnal Mortum. Of course, the band has rearranged it a lot and recorded once again. The perfect sound, great clear vocals and this tremendous folk - symphonic climate, for which Nokturnal Mortum is known.

NORTH 'To Break A Cross To Break A Neck'
Power, Might, Tradition! This piece is a blow delivered in the false morality of today's world! The severe sound and a battle climate. North is one of the strongest acts of Pagan Metal in Poland and this piece distinctly proves it. A true 'Crushing Pagan War Metal'!

TEMNOZOR 'Did - Dub - Snop'
In this case the situation is similar to the one with Nokturnal Mortum. After having discussed the case with the band, We decided that Temnozor is going to record 'Did - Dub - Snop' (one of the first works composed by this band) once again. This piece sounds excellent with new arrangements and great vocals. It's deffinitely the best of their works! Not only is it our oppinion, but Temnozor members as well.

20 pages booklet with photos and lyrics of bands.

Limited to 999 copies.

Released by HAMMERBOLT PRODUCTIONS - http://www.hammerbolt.com/

Official distribution by EASTSIDE RECORDS - http://www.eastside.onestop.net/

Russian local version will be released in January by STELLAR WINTER RECORDS - http://www.thepaganfront.com/stellarwinter/

Uh, ovo se mora srediti...
isus
kl40057r4ph4w8337chun
pagan_blood
Forum member

Postby Sav vražji » Thu Jan 10, 2008 20:48

jedan od najboljih mi blek bendova :shock: :lol:

tek neki dan sam nabavio ovaj veltanšaung i mogu reći da je dosta dobar! dobro mi je sjela promjena stila. nakon doslovce bombastičnog nechrista ovo dođe kao pravo malo osvježenje pogotovo zbog sitnih instrumentala između svake pjesme. nisam nimalo razočaran :)

volio bih vidjeti ih na koncertu, ali tko zna hoće li se iakad više vratiti nakon slavodobitnog pohoda na osijek :lol: tko zna jel bi u zg bilo više ljudi, ipak je to veće tržište - znam da bih ja došao :P
Sav vražji
Forum member

PreviousNext

Return to Black