ROTTING CHRIST

Rasprave o black metalu..

Moderator: DesolatE

Postby UNKNOWN » Tue Feb 28, 2006 19:40

Neko nabavio ovaj rerelease Non serviam?? Zanima jeli to samo ponovno izdanje ili je to nešto kao ovaj novi borgir...??
UNKNOWN
Forum member

Postby Frost » Tue Feb 28, 2006 21:37

Bend mi je dobar. Najbolji album, iako nije bas neki black, mi je sleep of angels. Najbolja pjesma mi je lucifer over london. Odrzali su dobar koncert u zg samo kaj sam ljude mogo na prste nabrojat.
Frost
Forum member

Postby Leanan Sidhe » Wed Mar 01, 2006 19:51

sleep of the angels i Triarchy of the lost Lovers su mi najbolji. i Sanctus Diavolos je predobar . prije ih nisam voljela, al promijenila sam mišljenje nakon koncerta, bilo je odlično, dečki su zakon!
...In time you will find yourself trapped in a corner... These four words my friend, I promise you will not forget.

http://www.last.fm/user/RibekOvDeth
Leanan Sidhe
<font color=red>Killer Wolf ov deth end distrakšn

Postby MegadoR » Wed Mar 01, 2006 21:32

Ovo mi je jedan od dražih bendova, najbolji album mi je trijarhija lost loversa. Sviđa mi se zvuk i tematika te posebno vokal..
Niko kao Recreativo

Dugiš Street Hooligans
MegadoR
Forum member

Postby ananga » Wed Mar 01, 2006 21:54

aaa, zakon, to mi je prejeben bend, svi albumi su mi super, možda mi je genesis malo dosadnjikav. non serviam mi jedan od dražih, triarchy mi je fora, makar baš i nije black, al definitivno su mi najjači albumi khronos i sanctus diavolos. na koncertu u zagerbu su bili odlični. lucifeeeeeeeer over london!!! bilo bi dobro da se opet zalete u ove krajeve, ne bi se definitivno bunila da ih opet vidim.
marin <3
PMS avenger

rotting christ

Postby acid » Thu Mar 02, 2006 0:15

nemam bash uho za raspoznavanje genreova,hoche mi netko rechi shta je album TRIARCHY OF THE LOST LOVERS?? jer taj mi je najbolji, a A DEAD POEM je vishe ono,za prije spavanja:)
Under a serpent sun... :zivili:

i da...pa ne mosh dijete nazvat rufus...
acid
Forum member

Postby xyron » Mon Mar 13, 2006 9:59

davno sam ih slušo i sviđali su mi se, sad ne znam.
ali simpatični su nadasve.
xyron
Forum member

Postby MegadoR » Mon Mar 13, 2006 22:19

hm kad su bili u splitu nisan moga ić all jebiga valjda ću dobit novu priliku....
Niko kao Recreativo

Dugiš Street Hooligans
MegadoR
Forum member

Postby SpectralRipper » Wed Mar 29, 2006 2:05

grindcore bendić u početku.onak sa finom dozom crustcore brija.
SpectralRipper
Forum member

Postby rotten soul » Wed Mar 29, 2006 19:23

Frost wrote: Odrzali su dobar koncert u zg samo kaj sam ljude mogo na prste nabrojat.

Da..to je bilo žalosno...više ljudi valjda ima na nekim bzvz slušaonama... :roll:

Inače...odličan bend..naj album Triarchy Of The Lost Lovers...s tog albuma naj pjesme: King Of A Stellar War i Shadows Follow...
rotten soul
Forum member

Postby Lugburz » Sat May 13, 2006 15:43

rotten soul wrote:
Frost wrote: Odrzali su dobar koncert u zg samo kaj sam ljude mogo na prste nabrojat.

Da..to je bilo žalosno...više ljudi valjda ima na nekim bzvz slušaonama... :roll:

Inače...odličan bend..naj album Triarchy Of The Lost Lovers...s tog albuma naj pjesme: King Of A Stellar War i Shadows Follow...

Jebiga kad su imali turneju po hrvatskoj pa se nije na jednom mjestu skupila ekipa iz cijele hrv.

Odličan bend,Khronos i Sanctus Diavolos jebeni albumi,a ni Triachy of lost lovers i A dead poem ne zaostaju,Sleep of the angels je jedini album koji mi fali!
AA klan - Guverner
DIG - IRONHEAD

...
Lugburz
Forum member

Postby ananga » Fri Dec 29, 2006 13:17

evo, da podignem ovaj topic iz bezdana. uskoro izlazi njihov novi album theogonia, a na you tubeu već možete pogledati spot za stvar keravnos kyvernitos sa friškog albuma.

ako je sudeći po ovoj pjesmi, ovo će biti album malo žešći od sanctus diavolosa, ali sa njihovim karakterističnim zvukom. meni se nova stvar ful sviđa, album imam skinut na poslu ali ga nisam još uspjela preslušati, no sigurna sam da ću u neko dogledno vrijeme nabaviti taj original jer me još niti jedan njihov album nije razočarao.

inače, rotting christ također u siječnju kreće na europsku turneju i za sada imaju potvrđene datume krajem siječnja u turskoj. nadam se da će netko od naših organizatora preuzeti na sebe posao da ih ponovno dovede ovdje.
marin <3
PMS avenger

Postby SICK FUCK » Sat Dec 30, 2006 10:53

stvar "you are i" mi je prejebena
SICK FUCK
Forum member

Postby Pakaa » Tue Jan 02, 2007 16:13

Prisluša san jedan album (ne sićan se koji) i nisu mi legli baš... "Not my cup of tea"...
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Sinner » Tue Jan 02, 2007 23:08

Preslušao sam nekoliko albuma ... Nisu mi se baš svidjeli ali moram priznati da su jebeno kvalitetan bend.
Sinner
Forum member

PreviousNext

Return to Black