ROTTING CHRIST

Rasprave o black metalu..

Moderator: DesolatE

ROTTING CHRIST

Postby Malevolent-Croatian » Sat Jul 24, 2004 3:09

Jel tko tu slusao ovo...mislim na starije radove(do Triarchy...)...Meni je THY MIGHTY contract ZAKON...NON SERVIAM je nesto namocnije sto sam cuo, jeste da su otisli u laganije vode poslije 95 ali do tada su bili bogovi. FEAST OF THE GRAND WHORE, samo poslusajte ovu stvar koja datira sa njihovog dema iz 89-ubitacan spoj BLACK-DEATH-DOOM metala...mracno, ubojito,rastrgano, brzo ali bez nepotrebnog grajndanja. Pa tek CORRONATION OF THE SERPENT, NON SERVIAM, FIFTH ILLUSION :evil: ...Grci su nekada imali jebeno jake bendove(Varathron i Necromatia(ovi su jos uvijek bogovi-nema predaje :lol: ), Thou Art Lord, Septicemia, Sadistic Noise...) ali neprikosoveni bogovi tog sounda su definitivno R.CHRIST...
Hodimo, vitezi, van iz toga grada u veliki grad i ondi se pobimo na lice s našimi neprijatelji i ondi pomrimo, da nam bude po našoj smrti dobar i pošten glas. Ki umre, on ce z Bogom biti, a ki ostane, on ce vazda dobar glas imati.
Malevolent-Croatian
Forum member

Postby Odin » Sat Jul 24, 2004 3:53

Nisam ih baš slušo,imam od njih neki album....nije loše mada X puta viđeno u black metalu. Bio sam na njima kada su bili predgrupa DEICIDEu u ljubljani i nisu me iznenadili,osim sta se pjevac ponasa na stejđžu kao talijan,tj. najgori peder...dira se rukama po košulji,polako ju otkopčava i dira se po dlakama. Ajme... :lol:
Dam'reee,rađe slušaj Fortress ili BFG (e baš sam na njih kupio majicu,to untamed lands we sail :wink: )
Odin
Forum member

Postby Damir678 » Sat Jul 24, 2004 10:25

To imenjače!
R.C. su meni biblija...
Non Serviam je meni najbolji album,TMC i TOTLL su odlični...jedina faza kojom nisam bio previše oduševljen je bila na ADP i SOTA.Nisu to loši albumi ,ali malo su mi se previše navukli na taj neki goth shit.Eto,s Khronosom su se pomalo vratili,a boga mi Genesis je ludnica,svaka čast!
Nadam se da će novi album biti sličnog stila...jedva čekam da izađe.
Damir678

Postby KOSJEN » Sat Jul 24, 2004 10:40

Imao sam davno stare albume. Dobri su bili onaj neki čudan reći ćemo black doom, paralela sa starim Samaelom. Mračno i moćno.

Inače znam da su prešli na neki gothic black ali nisam to imao prilike čuti.
Ma imala je grčka jebenih bandova. Necromantia i Septic flesh su bili u prvoj ligi metala....
KOSJEN
Forum member

Postby Zvonimir » Sat Jul 24, 2004 17:02

Imam Non Serviam i Genesis, meni bez veze i prilično sroljavo. Pogotovo Genesis radi "spooky" klavijatura i crkvenih zborova.
Zvonimir
Forum member

Postby ABIZMO » Sat Jul 24, 2004 19:00

Iako mi baš ne leži black metal. RC prevolim..Khronos je besprijekorno močno djelo (po mom)...A bogami, znaju prirediti super atmosferu na svojim uradcima..
.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby NOGOŠIR » Sat Jul 24, 2004 23:05

ne svidjaju mi se posebno ovi stari albumi,ali ovi novi su mis vi podjednako dobri i ne znam koji bi to zanr trebao biti.black nije sigurno
NOGOŠIR
_________

Postby Malevolent-Croatian » Sun Jul 25, 2004 2:12

Damir678 wrote:To imenjače!
R.C. su meni biblija...
Non Serviam je meni najbolji album,TMC i TOTLL su odlični...jedina faza kojom nisam bio previše oduševljen je bila na ADP i SOTA.Nisu to loši albumi ,ali malo su mi se previše navukli na taj neki goth shit.Eto,s Khronosom su se pomalo vratili,a boga mi Genesis je ludnica,svaka čast!
Nadam se da će novi album biti sličnog stila...jedva čekam da izađe.

Pa da, stari albumi su mi zakon...KOSJEN je dobro napomenuo SAMAEL-to je ta generacija...odlican spoj BLACK-DOOM-DEATH...Noviji albumi mi ne leze bas zbog tog Gothica, ali opet kao sto kazes nisu toliko ocajni.
Ali svim bleckerima opet preporucam THY MIGHTY i NON SERVIAM...opako zlo :twisted:
Imali su puno jacu atmosferu prije..
Stavio sam ih pod black jer govorim o starijim albumima...ovi novi zasigurno nisu...
Interesantno je i za njih i za SAMAEL, a mozda i MOONSPELL...prije potpisivanja za Century Media svi su bili dosta mracniji, a nakon CM ugovora svi odreda mijenjaju glazbeni izricaj i logo benda :twisted: ...smrdi mi na semitizam..
ODIN - BOUND FOR GLORY su zakon!!!
Hodimo, vitezi, van iz toga grada u veliki grad i ondi se pobimo na lice s našimi neprijatelji i ondi pomrimo, da nam bude po našoj smrti dobar i pošten glas. Ki umre, on ce z Bogom biti, a ki ostane, on ce vazda dobar glas imati.
Malevolent-Croatian
Forum member

Postby Klukas » Sun Jul 25, 2004 19:00

Nedavno je Sakis dao intervju za Chronicles of Chaos; nisam znao, ali kaže da su krajem 90-tih razmišljali o promjeni imena, a razlog je bio - Rotting Christ je previše uvredljivo ime za mnoge ljude, i to im usput smanjuje prodaju. Ne zvuči baš dobro ali baš to je rekao. http://www.chroniclesofchaos.com/Articles.aspx?id=1-641
Koliko tu prste ima Century Media ne znam, ali čisto sumnjam da bi htjeli da bend mijenja ime, kad već imaju brand.

Ne želim ulaziti u nikakve rasprave, ali osobno njihov stil ne bih približavao doomu ili gothicu. Jednostavno Grci su specifični, njihova mračna atmosfera je nešto posebno.
Pritom ne mislim da su oni iznad, recimo, dooma.
(Kao i Švicarci - svaki njihov bend (koji sam čuo) ima jedinstveni prepoznatljivi štih specifičan za Švicarsku.)
...behold how the blind lead each other...
Klukas
Forum member

Postby Deda Mraz » Sun Jul 25, 2004 20:50

E to valja. To mi je posudija Abyss. Solidni likovi.
In Jewras we trust!
Deda Mraz
Forum member

Postby Funeral Ghost » Mon Jul 26, 2004 9:32

Imam samo Non Serviam i stvarno su odlicni ,svidja mi se ta mracna atmosfera
Perune, tebi se obraćam!
Slavljen i trostruko slavljen budi,
Oružje, kruh i rodu blagostanje podaruj!
Gromovi moćni dokaz su
Da upravljaš nad svim, sada i zauvijek!
Tako bijaše, tako biva i tako će biti!
Funeral Ghost
Graveworm Freak

Postby Wulfgar » Mon Jul 26, 2004 22:07

Imam ja samo Khronos i stvarno je dobar, nabavit cu jos par albuma kad bude love.
Odin I await thee
Your true son am I
I hail you now as I die
I pledge you my sword and to no man I kneel
Ours is the Kingdom Of Steel!
Wulfgar
Forum member

Postby Funeral Ghost » Wed Jul 28, 2004 11:55

GUITARIST COSTAS IS NOT IN THE BAND ANY MORE...

"After long presence and assistance in the band our colaboration with our guitarist COSTAS has ended up because of personal reason in a friendly atmosphere.
As a band we would like to send our estimation for his dedication in our hard work all those years".

Costas will be appeared for last time with Rotting Christ on 24 of July in Sao Paulo, participating in Masters Open air festival.
Perune, tebi se obraćam!
Slavljen i trostruko slavljen budi,
Oružje, kruh i rodu blagostanje podaruj!
Gromovi moćni dokaz su
Da upravljaš nad svim, sada i zauvijek!
Tako bijaše, tako biva i tako će biti!
Funeral Ghost
Graveworm Freak

Postby Serpent Of The Light » Sun Sep 12, 2004 21:49

Imam samo Sleep Of The Angels,iako baš i nije black album,svejedno je odličan,usvari genijalan
I DIED AN ICONOCLAST IN CHAINS
I WOKE AS LIFELESS GOD
Serpent Of The Light
Forum member

Postby LORD AHRIMAN » Sun May 08, 2005 22:17

imam skoro sve njihove albume i dosta su mi dobri. ljudi navalite u Rijeku kad budu u Točki.tako se bar priča.
čuo sam od dosta ljudi da imaju dosta gay performans ali svejedno muzika je prejebena i volio bi ih vidjet live.
LORD AHRIMAN
Forum member

Next

Return to Black