DARKTHRONE

Rasprave o black metalu..

Moderator: DesolatE

Postby Bombenhagel » Thu Feb 21, 2013 16:05

1. e skroz si fulao briju i raspravu, ovdje se nitko ne svađa o vrsti muzike koju sviraju, nego o njihovj furci općenito
2. total death - thrash? aj ne seri, album sam poslušao mali milijun puta i mogu reć za njega da je još i skoro najblekerskiji. u slučaj ak se hvataš za pjesmu blasphemer ta isto nije thrash. ima celtic frost riffova na albumu, da, al zavijen je skroz u crnilo. čisti blek, i jako daleko od ikakvog eksperimenta . plaguwielder isto,, čisti hladni "moderni" black metal, nema punk, nema rocka. samo black. ako te ritmovi slučajno zbunjuju, onda si u kurcu (sardonic wrath i hate them su isto čisti blek, samo kaj ima punkerskih tupa tupa ritmova). al to ne znači da su albumi black and roll. bmk u biti koja je vrsta muzike ak je dobro, al sereš bezveze i praviše pametan na područjuj koje nije tvoje
3. odrasti
Last edited by Bombenhagel on Thu Feb 21, 2013 16:10, edited 1 time in total.
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby VitaminX » Thu Feb 21, 2013 16:08

Bombenhagel wrote:1. e skroz si fulao briju i raspravu, ovdje se nitko ne svađa o vrsti muzike koju sviraju, nego o brijama
2. total death - thrash? aj ne seri, album sam poslušao mali milijun puta i mogu reć za njega da je još i skoro najblekerskiji
3. odrasti

sakaj koka. total death nije najblekerskiji. under a funeral moon je najblekerskiji

a brija im je super. seru protiv mainstreama, pa dođe xilion bendova odjednom i počnu svirat što je "sada in" i ovi krenu dalje. jedini način. 2003 kad je iziša hate them nitko nije brija na punk, a na blackenroll su brijali samo khold i njihove kopije satyricon.
:rockdevil: SPASITELJ SCENE :rockdevil:
VitaminX
kanibal

Postby Bombenhagel » Thu Feb 21, 2013 16:11

evo još sam malo editirao

Bombenhagel
Forum member

Postby VitaminX » Thu Feb 21, 2013 16:14

pun si proljeva. brija im je dobra.

det svartner na - punk.
plaguewielder - blackenroll

i sakaj ga
VitaminX
kanibal

Postby sarmer » Fri Feb 22, 2013 9:37

rekao sam da u glazbu i svirku ne ulazim.

na trenutke smiješan, a na trenutke žalostan mi je taj kao attitude 40 godišnjaka koji si brije na neki andergraund-mnogo smo jaki-preziremo komercijalu i sve nakon 87'.

a fenriz mi se sasrao u svakom videu koji sam gledao. bilo da glumi fraera i priča o blazeu ispred kolibe, bilo do one artsy šeme na početku until the light takes us. nocturno barem manje kenja.
samo sinan,nikad sejtn.
sarmer
Forum member

Postby morgoth_8 » Fri Feb 22, 2013 10:26

Fenriz je isti kurac ko Varg, vidi se da su obojica pukli na isti način.
morgoth_8
Forum member

Postby priestfan » Fri Feb 22, 2013 12:12

Stoji da su ušli u zrele godine i da bi se u skladu s tim trebali ponašati , ali ne bih ja njih branio da se radi o tamo nekim pozerima. Opet ako ćemo o zrelosti raspravljati neki njihovi albumi od prije su prilično zreli po svemu , a tada nisu imali 40. Total Death nije thrash metal album.
Uz Ravishing Grimness , to su 2 vjerojatno najjača albuma u black metalu i zato Darkthrone je to što je i zapravo nema loš album. To im daje za pravo i da se malo preseravaju kao što su i Motorheadu to dali Overkill i Ace of Spades ili Aerosmithu Toys in the Attic i Get a Grip. Drugačiji tip bendova , različite generacije , ali je ista stvar.
"my lovecraft and black witch heart"
priestfan
Forum member

Postby VitaminX » Fri Feb 22, 2013 13:21

jebo mrtvu gospu nitko nije ni rekao da je total death thrash metal album nego odmak u pravcu thrasha (minijaturni al je tu)

a ovo za zrelost i nezrelost nema smisla komentirat. ljudi proteklih 20 godina provode bježeći od bendova koji ih kopiraju. meni je to najzrelije što mogu učinit,

poslije transilvanian hungera je bila doslovno eksplozija identičnih bendova, onda su se promjenili, onda je došla ta punk faza i već do foada je bilo xy bendova koji su i to počeli kopirat.

ljudi bježe od trenda a da su istovremeno trendseteri - i to je za svaku pohvalu.

puno bolje nego da sami sebe recikliraju do razvodnjenosti.
VitaminX
kanibal

Postby ABIZMO » Fri Feb 22, 2013 13:22

amen
.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby Bombenhagel » Fri Feb 22, 2013 13:31

umrite pozeri

niš ne shvaćate.

ja ne pljujem po toj fazi novijoj zato jer su promijenili stil dramatično. jednostavno je kvaliteta stvari opala. Na 10 stvari na, recimo circle the wagoons, meni valja njih 3 i jebene su. ostalo je prosijek. eto, pljujem po toj fazi jer su ima albumi ispod prosijeka. ( ai spika mi ne leži, al dobro, bmk sada)

s guštom ću dić pivu i derat se po bircu THE WINDS THEY CALLED THE DUNGEOOOOONSHAKERRR, al tom albumu ću dat ocijenu 6/10. a albumima do cult is alive bar 8/10 uključujući i njega.

a novi album mi je svakim slušanjem sve gori i gori tak da ga više neću ni slušat
i fenriz bi se trebao držat bubnjeva i na sljedećem albumu u cijelosti prepustit mikrofon noturno cultu da se opet nebi dogodio slučaj valkyrie.
Last edited by Bombenhagel on Fri Feb 22, 2013 13:44, edited 1 time in total.

Bombenhagel
Forum member

Postby Bombenhagel » Fri Feb 22, 2013 13:43

u biti koji kurac se ja raspravljam sa grinderom nekim o meni možda najdražem bendu.

over and out.

(nemoj da ja tebi idem tam pametovat na agathocles topic)

Bombenhagel
Forum member

Postby DesolatE » Fri Feb 22, 2013 13:45

O bokte,smeta vas kad bend ima stav i dozu bahatosti u sebi?Pa to je u metalu sasvim normalna pojava od kad postoji i ima svoju čar! Samo su danas ''metalci'' postali dežurne plačipičke i emači kojima ništa ne paše.To je činjenica.

A kad smo kod bahatosti,pogledajte samo neke naše metal bendove koji su izdali 1 album (slovima JEDAN) i odsvirali par koncerata izvan svojih rodnih gradova ili države,pa ćete vidjet što znači biti bahat i bezrazložno umišljen i napuhan ko zagorski puran.

Darkthrone je postavio standarde i postavljat će ih i dalje.Sasvim zasluženo.
To je isto činjenica svidjela se nekom njihova muzika ili ne.
DesolatE
BlasfimR

Postby Stellarvore » Fri Feb 22, 2013 14:27

Složio bi se sa adamom otprilike.
PRODAJEM TREPAVICE! PM...

RATTLESNAKE- ULTIMATE TRANSFORMATOR OF HOLY WATER, FINE WINE AND OTHER USELESS BULLSHIT INTO DELICIOUS BAMBUS AND TOTALLY RADICAL OVERDOSE OF AWESOMENESS SPRINGING INTO ACTION
Stellarvore
Forum member

Postby VitaminX » Fri Feb 22, 2013 14:41

Bombenhagel wrote:u biti koji kurac se ja raspravljam sa grinderom nekim o meni možda najdražem bendu.

over and out.

(nemoj da ja tebi idem tam pametovat na agathocles topic)

i meni jedan od najdražih bendova ako ne i najdraži, i to baš zbog stava. a idi na agathocles topic jer oni isto seru protiv mainstreama.
VitaminX
kanibal

Postby toni » Fri Feb 22, 2013 16:06

al ajde darkthrone su donekle ok, fenriz je postar culto je ucitelj, nije da se nesto spreseravaju, sve je to u djiru lagane zajebancije, nije to onaj bm stil zivota ko 90ih

svirat ce lagano bez koncerta i nekih pizdarija, istrazivat malo jer nece 20 albuma u istom stilu snimit i to je to, nemas vise kaj
kaj da glume rok zvjezde jebate
oni sviraju za svoju dusu a ne marduk koji trazi sto bolju postavu sminka se i bere pare na nekakvim fesivalima

ja darkthrone ne dozivljavam ozbiljno, oni su svoje u bmu napravili i to im se nemre oduzet, sad je to onako vec pomalo smjesno

dobro standardi ili ne, al meni su muzicki nezanimljivi nakon bm faze, ok za poslusat tu i tamo za veselje

po meni jednostavno u zivotu nemres napravit vise od 3 kvalitetna albuma
toni
Forum member

PreviousNext

Return to Black