DARKTHRONE

Rasprave o black metalu..

Moderator: DesolatE

DARKTHRONE

Postby Pagan Summer » Sat Apr 17, 2004 21:48

Eto, skuzio sam da na ovom tzv. black forumu nema topica o Darkthroneu pa ispravljam tu strasnu pogresku :D

Najbolji album mi je A Blaze In The Northern Sky, a iza njega Panzerfaust ali svi su mi zakon.
Pagan Summer

Postby kissbootlegsonline » Sat Apr 17, 2004 22:45

Transylvanian Hunger i A Blaze in the Northern Sky su zakon...barem za mene.
Interested in concert and cd trading?
http://www.geocities.com/ds77archive/index.html

Image
kissbootlegsonline
Forum member

Postby G R I M » Sun Apr 18, 2004 0:22

Transilvanian Hunger i Hate Them su moji favoriti. Panzerfaust mi je isto jako dobar jer su nastavili tamo gdje je Celtic Frost stao.
G R I M
Forum member

Postby LVCIDAR » Sun Apr 18, 2004 12:10

Zar nije bila tema o njima? Najbolji su mi Panzerfaust i Under a Funeral Moon. Meni jedan od dražih black metal bendova.
Bilo je kuhno i đipahne tovke
na vabnjaku rovko zadronjaše:
nemujne sasvim bjehu zorolovke
i rućkale su šturnjače zdomašne!
LVCIDAR
Forum member

Postby Zvonimir » Sun Apr 18, 2004 13:04

A Blaze In The Northern Sky i Transilvanian Hunger su IMO jedni od najbolji black albuma.

Dobri su mi jos i Under Funeral Moon i Panzerfaust.

Ostalo je dosadno sranje.
Zvonimir
Forum member

Re: Darkthrone

Postby Adronax » Sun Apr 18, 2004 14:54

Pagan Winter wrote:Eto, skuzio sam da na ovom tzv. black forumu nema topica o Darkthroneu pa ispravljam tu strasnu pogresku :D

Najbolji album mi je A Blaze In The Northern Sky, a iza njega Panzerfaust ali svi su mi zakon.

transilvanian hunger mi je uvjerljivo najbolji i panzerfaust
ostalo je ok, al ne na ovoj razini :)
inace, oni su mi jedan od drazih black metal bandova
Adronax
Forum member

Postby Northrend » Mon Apr 19, 2004 13:21

A blaze.... je najbolji,ali sve je dobro
Hail Satan
Northrend
MAMIN ANĐEO

Postby Scavenger » Mon Apr 19, 2004 15:35

Goatlord mi je jako dobar. Da je snimljen u boljoj produkciji bio bi jos i bolji, tj. volio bi ga bas cut u nekoj kristalnijoj produkciji jer mi izgleda prilicno tehnicki potkovan. I oni zenski vokali na par mjesta su KUUL!
Jebo te scavenger te jebo da te jebo! Jebo te sladoled i kornet te jebo da znaš!
Scavenger
Forum member

Postby hand of Bjesomar » Mon Apr 19, 2004 17:01

Baš je bio jedan takav post na HMAS-u.
A blaze in the northern sky (MY WEAPONS SIGHTED, MY TEARS THEY TASTED, SUMMON MY WARRIORS TO THE LAND OF DESIRE, WHER COLD WINDS BLEW, FOR LUST OF HELL WE RODE WITH THE NORTH WIND)

i naravno Panzerfaust...
.teoretičar bauštele

Cedric Price wrote:The only permanent thing is change.

Postby FetusFatale » Tue Apr 20, 2004 11:13

Ma naravno ja sam pobornik šitne produkcije, pa glasam za Transilvanian Hunger, a i Blaze mi je nekako drag... U biti, sve je to manje više neslušljivo na neki duži rok pa to slušam kada sam izrazito loše volje, kada padnem ispit(rijetko)... To je nešto sto slušam navečer, gledam u šumu kroz prozor i pušim... Moram priznati da me tada podilazi lagana jeza...
FetusFatale
MOTHER NORTH

Postby Toothless » Tue Apr 20, 2004 14:29

Transylvanian Hunger i A Blaze in the Northern Sky imam i nisu mi upoce slusljivi i moje misljenje da nisu nista bolje napravili od Celtic Frost-a. jer od njih se moze ic samo naprid , da! kad se slusa Darkthrone osjeca se utjecaj no vrlo lose napravljeno...
radije bi slusa STORM koji je zapravo umjetnost... a ne neka isfuravanja ,losu produkciju itd,
Toothless
Forum member

Postby KOSJEN » Tue Apr 20, 2004 17:02

Toothless wrote:Transylvanian Hunger i A Blaze in the Northern Sky imam i nisu mi upoce slusljivi i moje misljenje da nisu nista bolje napravili od Celtic Frost-a. jer od njih se moze ic samo naprid , da! kad se slusa Darkthrone osjeca se utjecaj no vrlo lose napravljeno...
radije bi slusa STORM koji je zapravo umjetnost... a ne neka isfuravanja ,losu produkciju itd,

Slažem se , netko ej tu spomenuo da sliči panzerfaust na celtic frost...
PA NARAVNO DA SLIČI KAD JE 90% RIFFOVA PJESAMA KOEJ LIČE NA NJIH POKRADENO I IDENTIČNO...

Ali sve što su dobili je bijedna kopija, i potpuno izokretanje vizionarske Celtic frost ideje..

Meni je prije darkthrone bio najbolji black band, sad mi nije jasno zašto je to bilo tako, jer od onih malo pagan malo satan sranja mi se sere..vjerovatno je image bio u pitanju..

Ajde mogu poslušati Under a funeral moon i A blaze ..još uvijek, a i to nisam godinama slušao..
Uostalom ima 1001 bolji black metal band, i što bi rekli "više true" od njih.. :wink:

Ma moj ukupni zaključak je da svatko tko zna držati gitaru u rukama, pa makar i samo dvije zice uhvatiti, moze odsvirati i Transylvanian i Panzerfaust, te skladati iste gluparije za 1 sat...jebeš takav band, neka netko pokuša skladati nešto ko noviji emperor..
KOSJEN
Forum member

Postby Antichrist » Tue Apr 20, 2004 19:22

KOSJEN wrote:
Ali sve što su dobili je bijedna kopija, i potpuno izokretanje vizionarske Celtic frost ideje..

A ti kao znaš koja je vizionarska celtic frost ideja.
Ideš mi na kurac i ti i tvoja bezveze lupetanja i stalno naglašavanje kako ti black metal ide na kurac, a kako su doom/gothic i slična smeća super i što sve ne.

I DA, PROMETHEUS JE OBIČNO SMEĆE!!!!!!!!!
DANAS SAM GA PRESLUŠO PO 60. PUT U NADI DA ĆE MI SE IPAK DOPAST, ALI SVAKI PUT MI JE SVE GORI.
OBIČNO PREPOTENTNO I PRESERAVAČKO SMEĆE, UZALUD IM SVO TO SVIRAČKO ZNANJE...
PREJZ HEJL SEJTAN
Antichrist
Forum member

Postby Perun » Tue Apr 20, 2004 19:32

ma kosjen je gay i goth...ne kuži on da je darkthrone true.... :D :wink:

darkthrone je meni ok al moram se složit da je jako sličan celticu

evo sad slušam the hordes of nebulah..jebote koda slušam reapera od hellhammera :wink:
Perun
Forum member

Postby Toothless » Tue Apr 20, 2004 19:46

Antichrist wrote:I DA, PROMETHEUS JE OBIČNO SMEĆE!!!!!!!!!
DANAS SAM GA PRESLUŠO PO 60. PUT U NADI DA ĆE MI SE IPAK DOPAST, ALI SVAKI PUT MI JE SVE GORI.
OBIČNO PREPOTENTNO I PRESERAVAČKO SMEĆE, UZALUD IM SVO TO SVIRAČKO ZNANJE...

Da istina nekima je lakse slusat buku a nekima lakse muziku.
neki vole umjetnost a neki preseravanje vrcenje istog filma po sto puta.
Treba nadodat da sami pocetak blacka je dobar uz svu losu produkciju. ali darkthrone nije napravi nikakvi pomak blacku pocetkom 90 -ih
to isto je radio bathory u 80-ima cinjenica....
jos bathory su mnogo bolji i atmosfericniji.
bathory su bogovi.
a tvoj je problem sto si se toliko trudio da ga preslusas a vidi meni iz prve usa PROMETHEUS u usi.
kako ti nesto progresivnije nemoze u usi a moze ti buka!
Toothless
Forum member

Next

Return to Black