Les Legions Noires/LLN

Rasprave o black metalu..

Moderator: DesolatE

Postby Antic » Mon Nov 20, 2006 2:05

Wolfshade01 wrote:E to nisam čuo, al jebiga sad baš moram! :lol:
March to the Black Holocaust mi je sasvim dobar, čuo sam i Black Legions Metal i nije mi se učinio loš onako isprve.
ovaj crni holokaust je split,i jako je dobar zapravo,ali ovo kaj sam ti reko nabavi....
Antic
Forum member

Postby Ernest » Mon Dec 04, 2006 3:27

Bilo bi lijepo nabaviti kopije originalne snimke a ne mp3ce 666 generacije.
Sve ovo su mp3jevi bootlega mp3ija nastalog iz bootlega ......i tako 5 puta
Mislim da ću u šupi snimit nešto,izripat na 30 i kusur kbita te prodavat kazetu za 100 eura na e-bayu ko Krskjlajkal
Klikni na moj sajt i ostavi komentar
Ernest
Forum member

Postby Legija » Mon Dec 04, 2006 12:16

Zašto ne?
Legija
Forum member

Postby Vil-Drakon » Sun Jul 15, 2007 14:38

Moëvöt, Peste Noire , Aakon Keetreh , Vzaeurvbtre , VT , Chambre Noir , Black Murder, Brenoritvrezorkre jebena remek djela
Last edited by Vil-Drakon on Sun Jul 15, 2007 22:48, edited 1 time in total.
-I-
Vil-Drakon
Forum member

Postby let_mankind_bleed » Sun Jul 15, 2007 22:29

Vil-Drakon wrote:Moëvöt, Peste Noire , Aakon Keetreh , Moëvöt , Vzaeurvbtre , VT , Chambre Noir , Black Murder, Brenoritvrezorkre jebena remek djela

Što je i Peste Noire LLN???,meni su dobri Seviss, Vermeth, Belketre i Mutiilation.Aakon Keetreh i Moevot mi se ne sviđaju...
Apocalypse soon
Coming our way
Ground zero at noon
Halve a nice day.

strašilo-dagz wrote:pa opcenito svi metal (europski)bendovi su sranje
let_mankind_bleed
Forum member

Postby Vil-Drakon » Sun Jul 15, 2007 23:03

let_mankind_bleed wrote:
Vil-Drakon wrote:Moëvöt, Peste Noire , Aakon Keetreh , Moëvöt , Vzaeurvbtre , VT , Chambre Noir , Black Murder, Brenoritvrezorkre jebena remek djela

Što je i Peste Noire LLN???,meni su dobri Seviss, Vermeth, Belketre i Mutiilation.Aakon Keetreh i Moevot mi se ne sviđaju...
peste nisu LLN ali takodjer jeben black iz francuske, jesi slusao mozda Vzaeurvbtre - Aux Confins De L'errance Demo iz 96.?
-I-
Vil-Drakon
Forum member

Postby let_mankind_bleed » Sun Jul 15, 2007 23:21

Vil-Drakon wrote:
let_mankind_bleed wrote:

peste nisu LLN ali takodjer jeben black iz francuske, jesi slusao mozda Vzaeurvbtre - Aux Confins De L'errance Demo iz 96.?

Znam, slušao sam PN, nisu loši...a Vzaeurvbtre - Aux Confins...nisam slušao,kakav je?nego, poslušaj Arkha Sva, bend iz Japana, pod uzorima navode LLN, a i obradili su Mutiilation i Belketre.Meni dosta dobri.
Apocalypse soon
Coming our way
Ground zero at noon
Halve a nice day.

strašilo-dagz wrote:pa opcenito svi metal (europski)bendovi su sranje
let_mankind_bleed
Forum member

Postby Vil-Drakon » Mon Jul 16, 2007 12:12

let_mankind_bleed wrote:
Vil-Drakon wrote:
let_mankind_bleed wrote:

Znam, slušao sam PN, nisu loši...a Vzaeurvbtre - Aux Confins...nisam slušao,kakav je?nego, poslušaj Arkha Sva, bend iz Japana, pod uzorima navode LLN, a i obradili su Mutiilation i Belketre.Meni dosta dobri.
taj demo je jedna stvar od 17min...tj 17min zvukova mucenja i raznih bolesnih vokala mjuza se pojavljuje tu i tamo...prejeben je
-I-
Vil-Drakon
Forum member

Postby Mirza » Mon Jul 16, 2007 12:26

Ekipa na žutom nemože svirat dobar black :|
valdemar wrote:Ma meni samo mutavi Rage nije jasan. Mislio sam nabavit koju ploču ali kad su ovako glupi nema šanse.
Mirza
Forum member

Postby Vil-Drakon » Mon Jul 16, 2007 12:56

Mirza wrote:Ekipa na žutom nemože svirat dobar black :|
nisu svi...zna se za Mütiilation
-I-
Vil-Drakon
Forum member

Postby Mirza » Mon Jul 16, 2007 14:43

Vil-Drakon wrote:
Mirza wrote:Ekipa na žutom nemože svirat dobar black :|
nisu svi...zna se za Mütiilation

Ae, mutiilation mi čak i valja :D
valdemar wrote:Ma meni samo mutavi Rage nije jasan. Mislio sam nabavit koju ploču ali kad su ovako glupi nema šanse.
Mirza
Forum member

Postby Carpathian » Fri Feb 08, 2008 9:18

od LLN-a mi valja jedino Mutiilation i neke stvari Vlad Tepesa a i na splitu Vlad Tepes/Belketre ima jebenih riffova .. ovo ostalo je koliko sam skužio teško smeće

presmiješne su mi cijene na netu od bilo kojeg LLN projekta, po 100 dolara za sranje od bleka i još ćeš najvjerovatnije dobit neki sklepani bootleg

ne znam gdje sam pročitao to i za koju LLN grupu al navodno su gurali štakoru mikrofon u šupak da dobiju najkvlt zvuk :lol:

ak netko zna više nek kaže baš bi to volio čut, ak je istina uopće
Carpathian
Forum member

Postby Mirza » Fri Feb 08, 2008 11:22

Carpathian wrote:e znam gdje sam pročitao to i za koju LLN grupu al navodno su gurali štakoru mikrofon u šupak da dobiju najkvlt zvuk :lol:

ak netko zna više nek kaže baš bi to volio čut, ak je istina uopće

Pa nemaš baš previše opcija u onim katakombama :)
Mirza
Forum member

Postby Nameless » Fri Feb 08, 2008 13:07

Od svih tih bendova imam Mutiilation i Torgeist i nisu mi bas slusljivi...
Picajzla wrote:da mi dođe naikelea i kaže "pušiću ti ero moj najdraži",opet bi ošo na slejer

REPRESENTING RAJVOSA TALME HORDES FINEST!
An indestructible force from the Indestructible City
Nameless
Forum member

Location: Sarajevo - Zagreb - jos ponegdje, in the heart of Downfall

Postby Berzerker » Wed Feb 13, 2008 20:22

nisan baš čua večinu bendova ove skupine al ono šta san čua nije nešto predobro... novi mutiilation je čak dosadan
Berzerker
Forum member

PreviousNext

Return to Black