VENOM

Rasprave o black metalu..

Moderator: DesolatE

Postby kktz » Wed May 15, 2013 10:50

vjerovatno sam od rijetkih kojem je uz black metal i welcome to hell, possessed bolji od at war with satan, drazi mi taj njihov pankerski neg na prog. tek nedavno skuzio da je calm before the storm dobar, dost melodicnije al jos uvijek gadno. kasnije iz srednje faze sto poslusah mi nije leglo, a ovi zadnji mi jednostavno imaju previse pantera upada sto je cronos pokupio. koji ludov, sa najboljeg na najgore u metalu :D
kktz
Forum member

Postby Stellarvore » Wed May 15, 2013 11:31

prime evil je isto sila
PRODAJEM TREPAVICE! PM...

RATTLESNAKE- ULTIMATE TRANSFORMATOR OF HOLY WATER, FINE WINE AND OTHER USELESS BULLSHIT INTO DELICIOUS BAMBUS AND TOTALLY RADICAL OVERDOSE OF AWESOMENESS SPRINGING INTO ACTION
Stellarvore
Forum member

Postby kktz » Wed May 15, 2013 11:34

probo, nije mi tolko lego. inace, nije los ni Atomkraft, stari bend od Demolition Man-a.
kktz
Forum member

Postby ABIZMO » Wed May 15, 2013 12:11

Meni je fenomenalan onaj pomalo zaboravljeni The Waste lands
Last edited by ABIZMO on Wed May 15, 2013 12:13, edited 1 time in total.
.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby Pakaa » Wed May 15, 2013 12:12

Neću nikad prižalit šta nisam kupija CD kad sam naiša na njega za nekih 60ak kn... Super je Wastelands.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Bombenhagel » Wed May 15, 2013 12:43

venom - onaj zadnji album - pazi ti stvarčinu

http://www.youtube.com/watch?v=2s9myDiEMug
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby kktz » Wed May 15, 2013 12:57

ta zvuci ok, al ipak, ovoj men pedal to the metal ;) http://www.youtube.com/watch?v=r1f79ZHz_sU
kktz
Forum member

Postby Demogorgon » Wed May 15, 2013 14:14

Nisam čuo ovaj zadnji Fallen Angels, ali Metal Black i Hell su mi totalna pušiona.
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby ulv » Tue Jun 18, 2013 10:30

prva dva i singlovi su majka

dobrih stvari ima i na ostatku starih albuma s cronosom. od dolaska demolitiona pa sve naovamo - generalno loše

al jebote lošine od teme, koja prepucavanja. reka bi čovik da su svađe oko metallice najdebilnije, al kad dođu na red ovi rani thrash/black/death bendovi sva ljepota razmisljanja jednog metalca dolazi do izrazaja :lol:
ulv

Postby kktz » Tue Jun 18, 2013 10:45

pa i ne vidim neko posebno prepucavanje. sad kategorizacija, ti stari bendovi se ne mogu tako lako strpati. uostalom sjecam se nekog ranog intervjua gdje je cronos spominjo i sex pistols i punk ko inspiraciju, nije slucajno metal punk cesta tema. isto tako oni su bili prakticki i prvi extreme metal bend. ja ne volim cisti thrash metal, ni slayer, al rani venom da, vjerovatno zato jer su mnogo prljaviji, pa i blizi rocku. ta pankerska grana speeda mi zakon, drugi primjer Warfare. sto ne znaci da nisu i ultra metal, neke se stvari uopce ne pobijaju. takodjer sori, ali meni album black metal itekako ima atmosferu a volim i norveski. uz bathory i hh ja bi spomenuo i sign od Sodom, krlje i tremola kolko oces a tek atmosfere. sta muzicari trabunjaju bas i nebi trebalo biti mjerilo, jer ipak nisu bogovi.
kktz
Forum member

Postby ulv » Tue Jun 18, 2013 10:50

ma na kategorizaciju i mislim, ko ono nikidan na forum haeru :lol:

mislim rokenrol ko rokenrol, debilana mi je da se ljudi bas toliko brinu di ce smistit koji bend, to ocu rec
ulv

Postby kktz » Tue Jun 18, 2013 10:52

totalno si u pravu. il volis il ne volis, i to je jedino bitno.
kktz
Forum member

Postby kktz » Tue Jun 18, 2013 11:05

cesta je ta podjela first wave versus second wave za black, men oboje zakon pa ne kuzim te take blackere i metalce bas. cesto su dio toga i muzicari, na to sam "trabunjanje" mislio. naravno da nije isto, ali nije bas ni toliko razlicito. uostalom, ne zovu li mnogi i stari darkthrone pankericom? sad bi vise htjeli biti ko venom i sl, pa i true metal, al zapravo najbolje su stvari nastale kad bendovi nisu ni znali sta ustvari rade :D ta spontanost, to se izgubilo.
kktz
Forum member

Postby ulv » Tue Jun 18, 2013 11:37

kktz wrote: al zapravo najbolje su stvari nastale kad bendovi nisu ni znali sta ustvari rade :D ta spontanost, to se izgubilo.

upravo to. i kod spontanosti ih ujedno nije bilo ni briga di ce se to svrstat. ta je podjela po mom sudjelovala dovođenju ovako kilavog stanja u muziku.

danas postoje sablone za zanr i onda se nadje ekipa i kaze e amo mi napravit brutalni death bend. i onda sviraju sto nasat sa 12432 bpm, pocala su 800% glasnija od onih koje su imali stari bendovi, vokal piva dublje od barnesa iz cannibala, a meni najintezivniji album kojeg sam cuo i dalje my war od black flaga.

al jebga, neki idalje misle da su muzika sport i matematika
ulv

Postby VitaminX » Tue Jun 18, 2013 11:45

meni ne računajući albume bez chronosa, osim starih valja još i resurrection, sve poslije je loša reciklaža
:rockdevil: SPASITELJ SCENE :rockdevil:
VitaminX
kanibal

PreviousNext

Return to Black