PRAVILA KORIŠTENJA

Rasprave o black metalu..

Moderator: DesolatE

PRAVILA KORIŠTENJA

Postby Guest » Tue Jul 25, 2006 18:52

- SEARCH je čudesan i može ga se naći pri vrhu stranice! ;) ne dovodite me u situaciju da vam zaključavam topike zato jer se vama (tj. određenima) neda koristiti SEARCH

- ne škrtarite na komentarima kada otvarate novi topik o nekom novom bandu. niste na ispovjedi ;) također je i poželjno staviti poneki link. Nadalje, napišite odakle je bend, koliko postoji, stil, zašto baš vama itd.

- tru i netru ''razgovori'' :arrow: instantno upozorenje tj. warning

- oglasi i oglašavanje zabranjeno. PM ili podforum za trgovanje tj. trade

- na SPAMANJE i SPAMERE se oglušite jer isti će biti (kad-tad) sankcionirani

- u slučaju svađe, svi koji su bili upetljani na bilo koji način podložni su warningu dok su protagonisti podložni izgonu s foruma tj. bann

- izvanredne obavijesti unutar topika (koje se odnose isključivo na taj topik) će biti označene crvenom bojom

TRI ZLATNA PRAVILA

- slobodno reci da je ancient sranje, ali OBJASNI ZAŠTO je (tebi) sranje!
- slobodno reci da je moon in the scorpio super album, ali OBJASNI ZAŠTO je (tebi) super!
- glasno pročitaj 10 puta :arrow: zlatnih pravila se nije teško pridržavati

PLATINASTA PRAVILA

- voli i poštuj svog moderatora :D sve primjedbe šaljite na PM
- svoje greške ću priznati. na vama je da mi ukažete na njih, a ja ću se truditi da ih bude što manje.

-----------

pravila korištenja ovog podforuma će po potrebi biti proširivana. o istome će biti pravovremene obavijesti. u međuvremenu i u ime svih moderatora black podforuma, želim vam svima ugodan boravak i zajebanciju! :D
Guest

Postby DesolatE » Wed Dec 02, 2009 13:26

Mole se useri da prije postanja pročitaju pravila korištenja radi izbjegavanja nepotrebnog spamma,warninga,bannova i sl.
Suzdržite se od besmislenih postova tipa ''bend mi je super'',''bend je sranje'',''nisam slušao/la ,al kad poslušam onda ću komentirat'',stavljanja smajlića bez komentara jer takvi će biti izbrisani.
Znači,ako vam je bend dobar ili nije,dajte argumente za to.
Nadam se da smo se skužili,hvala!

Vaši moderatori
DesolatE
BlasfimR

Postby DesolatE » Sun May 11, 2014 21:33

Ajde kad stavljate youtube linkove na BM vijesti topic ,bar napišite taj i taj bend ima novi album,stvar ili nešto vezano za link.

Ista stvar vrijedi kad se otvara topic o bendu - stavite kratak info o istom,diskografiju,službenu stranicu, koju fotku ili bilo što vezano za bend da topic liči na nešto,a ne da se cijeli forum svodi na youtube linkove.
DesolatE
BlasfimR

Return to Black