GORGOROTH

Rasprave o black metalu..

Moderator: DesolatE

GORGOROTH

Postby Necrolord » Thu Sep 18, 2003 17:30

Evo da vidimo sta ljudi misle o meni jednom od najdrazih bendova :?: :)
Meni je Gorgoroth definitivno jedan od najboljih bm bendova i dobio sam njihov novi Twilight Of The Idols ali ga nisam jos dobro preslusao pa me zanimaju vasa misljenja o ovome bendu.Pjesme poput Virginborn......mislim....meni zakon. :twisted:
Necrolord

Postby Roihlem » Thu Sep 18, 2003 18:08

zdnji album od njih koji sam slusao je bio "Under The..." i genijalan me je, kao svi albumi, kazete i EPovi prije tog albuma. Najdrazi mi je "Antichrist"!
Roihlem
Forum member

Postby Marko » Thu Sep 18, 2003 19:43

Genijalan band! Imam skoro sve originale osim Incipit-a i zadnjeg. Najbolji mi je definitivno ANTICHRIST a nakon njega odmah PENTAGRAM!!! Ovaj zadnji nisam jos poslusao ali sam cuo da je dobar?! Najbolji vokal u Gorgoroth-u mi je definitivno Hat na Pentagramu i na tri stvari na Antichristu koje je odpjevao (Vristao) stvarno me je dojmio!
TRUE NORWEGIAN BLACK METAL!!!
Marko
Forum member

Postby Harvester » Thu Sep 18, 2003 19:53

ma evo i ja moram priznat da jeovo super bend gitarist je totalna zvjer mamumunenormalnu sam da ne furaju tu blekeriju bili bi fenomenalni
Freedom is the executioners' metaphysics
Harvester
Forum member

Postby Father D. » Thu Sep 18, 2003 20:34

Meni je najbolji Pentagram. I da je vokal malo blaži tj. ne tak iritantan ovaj bend bi mi ziher bio više na ljestvici bendova.
Father D.
Forum member

Postby Zvonimir » Thu Sep 18, 2003 23:40

imam pentagram i odlican je album! jedino me hat-ovi vokal nekad pomalo zivciraju.... kao da netko nateze macku za rep.. :lol: :twisted:
imam jos par pjesama sa novijih albuma (destroyer, insipit satan, twilight of the idols) koje sam skinuo sa net ali mi nisu bas nesto...
Zvonimir
Forum member

Postby ELD » Thu Sep 18, 2003 23:42

Oooo da...jebena mizantropija do bola!!! Ovaj bend pere svojom agresivnoscu i eksplicitnoscu...prava black metal skola..ocarana sam njima!!!!....riff na Open the gates je predobar....kad to cujem znam zasto obozavam black metal!!! :twisted:
Upon us all a little rain must fall..... just a little rain
ELD
Forum member

Postby SS-Totenkopf » Fri Sep 19, 2003 11:44

''Pentagram'' je slušljiv, ali cjelokupni bend je bezobrazna krađa Celtic Frost rifova.
SS-Totenkopf

Postby Antichrist » Fri Sep 19, 2003 18:04

Imam samo Pentagram i vrlo je jeben, a sto se tice kradje, poznato je da Bathory i Celtic Frost kradu svi BM bendovi a la Darkthrone (pa i sam Darkthrone), tako da se ne treba zivcirat oko toga.
PREJZ HEJL SEJTAN
Antichrist
Forum member

Postby Vuk » Tue Sep 23, 2003 19:09

činjenica je da je gorgoroth uvijek u sjeni tzv. velikih norveških bm bendova....meni su onako solidni i ništa više, furaju svoj stil i to je ok. ....negdje sam pročitao da je to smiješan bend na smiješnom labelu.....heheheheh
To, to, to je to hajde svi da igramo.....
Vuk
Forum member

Postby Damir678 » Tue Sep 23, 2003 19:36

Gorgoroth...moji favoriti, uz Emperor ,Satyricon i Immortal.Jedan od najvažnijih bendova u povijesti Black Metala.Infernus je po meni genijalac, spajao je savršeno brzinu Thrasha i oštrinu Blacka...Najjači album ANTICHRIST je biblija svakog BM fana.PENTAGRAM - kix ass...ali UNDER THE SIGN OF HELL je jebeno zlo!Jedini album koji me malo razočarao je DESTROYER... i to zato što su ubacivali NEPOTREBNU elektroniku,ali jebi ga.Napokon, nakon dugo vremena je stigao TWILIGHT... i ... ništa posebno,možda sam previše očekivao...a možda je i vrijeme da se povuku kao i ostali velikani.Bolje i to nego da počnu stvarat pizdarije i blatit ime...
Damir678

Postby Psychotic » Thu Sep 25, 2003 14:56

Imam samo Pentagram i jos 10ak stvari -> sve sam to skinuo sa neta i jeebeno mi zvuci!
Stvarno bi htio jos nabaviti a ne da mi se SVE skidati sa neta
http://www.last.fm/user/Psychotic6/

Po zidovima nije pristojno drekom pisati
Psychotic
Kombajn

Postby +tenebra+ » Fri Oct 03, 2003 16:34

cula sam samo jedan album od njih
i stvarno su dobri :wink:
+tenebra+
Forum member

Postby shroud » Tue Nov 18, 2003 15:17

cuo samo Twilight Of The Gods, nije mi nesto posebno, mislim, ok je ali nista da bi ga preslusavao brdo puta
z

the tendency is to push it as far as you can...
shroud
Forum member

Postby Damir O. » Wed Nov 19, 2003 0:41

ovaj zadnji album "Twilight..." je toliko srot da to svijet nije vidio....... drek
Yo! Don't be dissin' my niggas, dog!
Damir O.
BLASTBEAT

Next

Return to Black