MARDUK

Rasprave o black metalu..

Moderator: DesolatE

Re: MARDUK

Postby seljo_belj00 » Fri Mar 13, 2015 11:59

priestfan wrote:U pravu su i Demogorgon i KRVNIK1. Novi album nisam cijelog poslušao, pa ne znam, ali ova dvojica su fino analizirali Marduk i jedino bolje bi bilo da su napisali kratku recenziju za sve albume u Mardukovoj karijeri. Ovo najbolji, najjači bend ostaje subjektivno i znači najdraži bend. Mile spominje Dimmu Borgir koji danas i u zadnje vrijeme live produkcijom pojede sve nabrojane bendove, pa su live svakako najbolji, tj. atrakcija, ali je pitanje koje se već postavljalo jesu li black metal :lol: .

Sa Dimmu Borgirom je vec svrsena prica na ovom forumu :D
seljo_belj00
Forum member

Postby djevel » Tue Mar 24, 2015 21:37

dajte neke intervjue tamo iz 2004, da vidim kako su došli do Ariocha i zašto su Legiona izbacili
Quorthon didn't die, he lives eternally in the hearts of every south American bootlegger. He's the tupac of black metal.
djevel
Forum member

Postby Demogorgon » Fri Sep 11, 2015 13:12

Koliko sam ja bio shvatio po nekim intervjuima (nije bilo direktno rečeno na taj način) duže vrijeme je bilo trzavica između Legiona i Morgana uglavnom zbog samoga imiđa i tekstova benda. Dok je Morgan gurao sotonizam, Legionu pod zadnje vrijeme to nije baš ležalo. Jebiga, čovjek je bajker i te pizdarije.
Morgan je bio govorio za Mortuusa "da je odlično imati pjevača s kim djeli stavove o imiđu i tekstualnom smjeru benda, za razliku od nekih prijašnjih". Pa je to valjda to.

Što se tiče Frontschwein albuma, da nema prve tri stvari, bio bi možda i najbolji u karijeri. I ovako pošteno gazi, ali obavezno preskačem prve tri stvari jer su zbilja stupidne. Kod prvog slušanja na pola Afrike sam bio toliko razočaran da sam ga ugasio. No kasnije kada sam krenuo od Wartheland, reko to je to. Jebeno. Jedva čekam sad u Rijeku i čut uživo Wartheland i Falaise: Cauldron of Blood, definitivno jedne od vrhova ovog benda, ali i ostale su tu negdje.
Jedino te prve tri. Frontschwein i Afrika nisu zapravo uopće loše, ali su takvo recikliranje samih sebe, da me bilo sram, pogotovo jer sam koju stranicu prije tvrdio da se ne recikliraju, ali The Blond Beast je najgora stvar u karijeri Marduka, možda nešto najgore što sam čuo u black metalu. Šta je to uopće? Ko neki Senna M, pizdu materinu, doslovno neslušljivo.
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby POGANI » Sat Sep 12, 2015 13:51

PANCERDIVIZIJON...
OSTALO MARŠ
Spid metal manijak!!!
POGANI
Forum member

Postby Chemical » Wed Sep 16, 2015 18:07

dobro demogorgorn veli

u sarajevu su dan kasnije, jedva cekam, samo me jebe ako budem radio taj dan mogu se ubit komotno

200 ljudi i hladni švedski crni metal! :thumbsup:
Chemical
Forum member

Postby Demogorgon » Wed Apr 10, 2019 13:58

Malo razočaranje ova Viktoria... Nakon odličnog Frontschweina, očekivao sam više. Ništa upečatljivo niti previše pamtljivo. 3 godine im je trebalo za svega pola sata ne baš izvrsnog black metala. Nadam se da ovo nije naznaka većeg pada kreativnosti i odlaska "ukurac" meni jednog od boljih black bendova.
A možda samo ja nevaljam :?
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Previous

Return to Black