Queensryche

Za stovatelje progresive, o progressive metal bendovima..

Moderator: Miracle

Queensryche

Postby The Ripper » Mon Nov 03, 2003 16:40

o da,dobri su,ne samo meni.o da,brijem da da.da!!!

Image
VINCE PITI JE MILOTA I SLAST NAŠEGA ŽIVOTA.SVE LUĐAKE VODOPIJE MUTNA VODA NEK ZALIJE.A KAD MENI BUDE MRIJETI,ČAŠU SOBOM ĆU PONJETI.AL MI PUNO VINA DAJTE,PA ME ONDA ZAKOPAJTE!!!
The Ripper
Forum member

Postby RAVEN » Mon Nov 03, 2003 16:47

O da, sto da kazem, meni najjebeniji band koji postoji. Tekstovi, muzika, image, inteligencija i jos cudo toga sto utjelovljuju. Enough said :lol: :headbanging:
''Only the good die young,
All the evil seem to live forever ''
RAVEN
DEATH

Postby Joey » Mon Nov 03, 2003 17:06

odlicni, al zasto u nesvrstani? ja bi ih ubacio u progressive
I choose freewill!

HERE SINCE 2002
Joey
Forum member

Postby ReDRuM » Mon Nov 03, 2003 17:09

Joey(1) a.k.a. Stringless wrote:odlicni, al zasto u nesvrstani? ja bi ih ubacio u progressive

hmm.... jesi sluso Promised Land pa nadalje.....?
ReDRuM
Forum member

Postby Joey » Mon Nov 03, 2003 17:14

ReDRuM wrote:
Joey(1) a.k.a. Stringless wrote:odlicni, al zasto u nesvrstani? ja bi ih ubacio u progressive

hmm.... jesi sluso Promised Land pa nadalje.....?

hmm, ne, imam samo Operation: Mindcrime, odlican mi je.
neznam kako je ostalo, zato sam rekao da bi ih strpao u prog jer je cisti prog ko suza
I choose freewill!

HERE SINCE 2002
Joey
Forum member

Postby The Ripper » Mon Nov 03, 2003 17:50

nedavno sam nabavil dvd pod nazivom live evolution.30 stvari na dvd-u uzivo iz svakog perioda.od prvog albuma pa nadalje.kako su dobro odsvirali the lady wore black.to je jedan od onih bandova koji uzivo sviraju isto ko i na cd-u.ma ne,jos bolje!!!
VINCE PITI JE MILOTA I SLAST NAŠEGA ŽIVOTA.SVE LUĐAKE VODOPIJE MUTNA VODA NEK ZALIJE.A KAD MENI BUDE MRIJETI,ČAŠU SOBOM ĆU PONJETI.AL MI PUNO VINA DAJTE,PA ME ONDA ZAKOPAJTE!!!
The Ripper
Forum member

Postby ChILd_ReBoRn » Mon Nov 03, 2003 17:55

ja imam the greatest hits i empire.. takodjer bi ih svrstao u neku formu progresive
ChILd_ReBoRn

Postby LuNaTiC » Tue Nov 04, 2003 9:41

ODLIIIIIIIICNO!
da,zasto ovo nije u progu?
M.M LuNaTiC
LuNaTiC
Forum member

Postby Tanelorn » Tue Nov 04, 2003 10:14

Odlican bend, svaki album je poseban i dobar (oni stariji malo vise) no nisu nio novi tak losi... najvise me razocarao Q2K od svih (sto i dalje ne znaci da je los) :)
Never before have I encountered such corrupt and foul minded perversity. Have you ever considered a career in the Church?
--The Bishop of Bath and Wells, Blackadder II
Tanelorn
Forum member

Postby mindcrime » Tue Nov 04, 2003 12:07

Tanelorn wrote:Odlican bend, svaki album je poseban i dobar (oni stariji malo vise) no nisu nio novi tak losi... najvise me razocarao Q2K od svih (sto i dalje ne znaci da je los) :)

potpisujem za posebnost, makar nekad i pretjeruju..q2k je meni bio banana dok ga nisam presluso jedno desetak puta, sad mi je pr..eben, "right side of my mind" kultna stvar.
inace rage i mindcrime su mi njihovi naj-uradci, s tim da nisam neke liveove i tribe uspio nabavit...al dosta o tom, topic bi fakat mogli u prog prebacit :|
long days and pleasant nights.
mindcrime
Forum member

Postby The Ripper » Tue Nov 04, 2003 12:54

meni je na q2k najbolja stvar liquid sky.a opčenito najbolja mi je "the lady wore black".riječi su tako močne i pametne.odgovor svima:namjerno nisam stavio ovaj topic u progressive jer su neki albumi(ponajviše tribe) daleko od toga.nemogu se oni definirat.oni su jednostavno Queensryche!
The Ripper
Forum member

Postby ELD » Wed Nov 05, 2003 0:49

Odlican bend....nemam sta drugo reci. Tipicna lijepa melodioznost i super vokal.... All alone now,except for the memory...of what we had and what we knew....hehe!! Rules
Upon us all a little rain must fall..... just a little rain
ELD
Forum member

Postby The Ripper » Wed Nov 05, 2003 9:51

eyes of a stranger!!!
The Ripper
Forum member

Postby Miracle » Wed Nov 05, 2003 19:16

genijalno! Operation Mindcrime mi je jedan od 3 naj labuma uopće! iako mislim da su nakon Empirea otišli u trokurac :( ali kad već kolega Tanelorn tvrdi da su i ostali tako dobri, onda ću se potrudit preslušat malo... Promised Land (valjda, mislim da je taj) mi je Empire odličan...
Operation LiveCrime jedan od najboljih koncerata koje pogledah, taj album mi je :shit: jednostavno savršen, kao i SFAM (a imaju i nekih strukturalnih sličnosti)
moram nabavit koji bootleg s ove turneje sa DTom da čujem The Spirit Carries On zajedno s njima 8)
Life seems too small when Death takes its toll
I need something to blame for this pain
I try, I fail, I fall, like anyone you know
I break, I bleed, like anyone you know

2B V -2B = ?
Miracle
Moderator

Postby Am-I-Evil » Wed Nov 05, 2003 21:58

meni jedan od naaaaajdrazih bandova...
livecrime je najbolji live koji sam ikada cua...imam ga na dvdu i najezim se SVAKI put na suite sister mary...
hitnf i q2k su mislabiji albumi,a tribe je totalna laganica...razocaravajuce s obzirom da je i DeGarmo bia na albumu...
The art of improvising with musical notes has been with us for ages. In this century, it's called Jazz.

www.myspace.com/aspectcro

www.metal-defender.com
Am-I-Evil
Forum member

Next

Return to Progressive