MORBID ANGEL

Sve o najbrutalnijem i najagresivnijem metal pravcu danasnjice..

Moderators: Ašow, the Aucropsy, ShadowHunter

Postby Son Of Nothing » Tue Aug 21, 2012 10:37

Meni je najmiliji prvi, ima mi tu neku svježinu koju ostali ne posjeduju, mogu ga puno više vrtiti da mi ne dopizdi. Immortal rites, visions from the dark side i maze of torment najjače stvari

Šta se tiče "B", slažem se za intrumentale, na njemu su odlično izvedeni. Taj mi album malo dosadio, ali nemam nekog posebnog prigovora na ništa, brainstorm i ancient ones najdraže stvari vjerojatno.

E formulas me pak smara....Album dobro započne, al ja oko polovice izgubim volju, nekako mi sve kasnije zvuči isto. Jebga.

Heretic mi je dosadan i prakticki ga neslušam, a ono zadnje kopile sam provao zavolit....al neide :lol:

inače nastojim poslušat albume i donit sud bez tuđeg ometanja. Recimo dobar dio St. Angera mi je skroz fajn, al Illud me je ispizdio. Niti one death metal stvari mi nisu baš nešto, recimo nevermore mi je nekako prisladunjava stvar, nemogu je to baš doživit ko pismu MORBID ANGELA.
Son Of Nothing
Forum member

Postby Rottenatomy » Tue Aug 21, 2012 10:58

Son Of Nothing wrote:Illud me je ispizdio. Niti one death metal stvari mi nisu baš nešto, recimo nevermore mi je nekako prisladunjava stvar, nemogu je to baš doživit ko pismu MORBID ANGELA.

Meni su ok blades for baal i 10 more dead,osim svega navedenog možda najlošiji aspekt albuma su katastrofalni lyricsi :facepalm: :facepalm: :facepalm: - najlošiji potez je bilo vratit vincenta makr lik je vokalno još uvijek u dobroj formi,al nije on odavno u tom điru pa na domination je već zastranio.
Tuckera smatram jako dobrim vocalom,ali vincent na covenant - jedan od najboljih vokalnih performansa
mislim da je najbolje da se ovaj band ugasi al neće.imaju masovne turneje-fanovi ližu dupe vincentu makr je lik glavni sukrivac za vjerojatno najveće razočaranje u povijesti DM-a(uz Cryptopsy TUK)...a svi zaboravljaju na najveću legendu SANDOVALA(max. respect)
žalosno
"I believe that when I die I shall rot
and nothing of my ego shall survive"
(Bertrand Russell)
Rottenatomy
Forum member

Postby VitaminX » Tue Aug 21, 2012 11:17

sandoval - morbidi 1:0
:rockdevil: SPASITELJ SCENE :rockdevil:
VitaminX
kanibal

Postby Mike » Tue Aug 21, 2012 11:17

kontam baš koji mi je najbolji od prva 4 i uvijek mi se prvi vraća ko nešto najbolje.. koja sirovost jebena.. koji klasici ispadaju sa albuma, još mladi nadobudni, ded metal se svira jebemu.. onda si još dodam scream bloody gore, slowly we rot i nemaš boljeg :rozi:
Be careful what you wish for 'cause it may come true..
Mike
Forum member

Postby Rottenatomy » Tue Aug 21, 2012 11:22

VitaminX wrote:sandoval - morbidi 1:0

sandoval - yeung(tim,ne bolo:) - 2:0
(Bertrand Russell)
Rottenatomy
Forum member

Postby SpiritCrusher » Tue Aug 21, 2012 12:15

lol uhvatio sam Yeungovu palicu na Morbidima prosle godine. slomio sam je odma sljedeci tjedan na probi. ko ju jebe

al bome da je od Sandovala stajala bi mi na zidu dok ne krepam
SpiritCrusher
Forum member

Postby Yeentrancemperium » Tue Aug 21, 2012 13:06

:facepalm:
O'Nightspirit
I am one with thee
I am the eternal power
I am the Emperor !!!

---INFINITE STATE FUTURE BREED MACHINE---

Unija Međimurje-Istra-Slovenija FTW!!!
Yeentrancemperium
Forum member

Postby Rottenatomy » Tue Aug 21, 2012 13:28

Ako očete čuti tog Yeung-a u pristojnom izdanju poslušajte Agiel - Dark Pantheons Again Will Reign,po meni bolje čak od vrijednih spomenka prvog HE i Decrepita.
inaće ništa spektakularno kod njega
(Bertrand Russell)
Rottenatomy
Forum member

Postby SpiritCrusher » Tue Aug 21, 2012 14:42

Yeentrancemperium nisam mislio time rec da je Yeung los il nesto, naprotiv, lik ubija, to je cinjenica. al ono, kao sto Rottenatomy veli, stvarno nije nis spektakularno. nez, jednostavno me se nikad nije dojmio previse, i ful mi je antipatican haha.
al dobro, za uspomenu si jos cuvam ostatke od palice. reko bi covjek da takav bubnjar koristi neke kvalitetnije :/ lol
SpiritCrusher
Forum member

Postby Rottenatomy » Tue Aug 21, 2012 15:53

:),ma on je kao i svi ti moderni sintetički DM bubnjari.mislim respectam ga al po radu koji sam naveo gore,on uskaće di treba.
A sad totalno offtopic pošto smo počeli o DM bubnjarima,neka imho(s) - danas sa kvalitetnom opremom i dobrom voljom svaki bubnjar recimo može bit brz izuzevši malo šturije vježbe gravity-a.Mene recimo u brzini sa Informis albumom je oduševio Longstreth, dok recimo bilo kada ću izabrat iznad njega kao potpunije bubnjare: Dave Haley(Psycroptic) i David Gray(Akercocke).Dok recimo bubnjar koji me skroz oduševio i što je najvažnije pruža nešto malo drugačije(ne inovativno općenito s muzićkog aspekta bubnjanja nego načinom sviranja i svježinom u ovom žanru) je bubnjar Ulcerate-a:Jamie Saint Merat(tehnički savršen ko Hamelin(Martyr-Warp Zone).Evo ta 5 bubnjara mi se ističu s Kollias-om koji je imao bljesak na annihilation albumu gdje je postavio nove standarde u brzini rada nogu i tijekom blastanja koristeči jednu bass pedalu,dok ne zaboravljam stare majstore koji su prije dominirali:pogotovo Hoglan(The Atomic Clock),Commando Sandoval,Mounier,Hernandez,Curloss i jedan od najdražih s old school škole Lee Harrison-šablonski al opet s feeling-om
i da svi oni koji sline na LOngstretha nek poslušaju zadnji Dim Mak s 2011-e.tu zapravo pokaziva sve svoje mogućnosti(dinamičnosti) i definitivno potvrđuje dobar odabir za novi Gorguts album
Morbid Angel - Heaving Earth Live '98
(Bertrand Russell)
Rottenatomy
Forum member

Postby SpiritCrusher » Tue Aug 21, 2012 16:20

Rottenatomy wrote:Dok recimo bubnjar koji me skroz oduševio i što je najvažnije pruža nešto malo drugačije(ne inovativno općenito s muzićkog aspekta bubnjanja nego načinom sviranja i svježinom u ovom žanru) je bubnjar Ulcerate-a:Jamie Saint Merat

:!:
SpiritCrusher
Forum member

Postby Yeentrancemperium » Wed Aug 22, 2012 21:27

Kaj se bubnjara tiče naj je jači Raymond Herrera :D
O'Nightspirit
I am one with thee
I am the eternal power
I am the Emperor !!!

---INFINITE STATE FUTURE BREED MACHINE---

Unija Međimurje-Istra-Slovenija FTW!!!
Yeentrancemperium
Forum member

Postby sarmer » Thu Aug 23, 2012 8:17

stvarno idemo offtopic, ali meni su osobno roddy i flo majka. ajd i kollias. može i doc.ni inferno nije loš. kao ni max kolesne. o hoglanu da ne govorimo. lombarda neću ni spominjati, kao ni legendu bonhama.
samo sinan,nikad sejtn.
sarmer
Forum member

Postby Ašow, the Aucropsy » Thu Aug 23, 2012 13:00

A gle, svi su klasa, ali da, odosmo u offtopic.
Ašow, the Aucropsy
1234

Postby Bombenhagel » Thu Aug 23, 2012 13:27

e da, offtopic je
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

PreviousNext

Return to Death/Grind