OVERKILL

Thrash metal forum za sve ljubitelje thrasha...

Moderators: El Maestro Grande, Coroner

Re: OVERKILL

Postby drogarito » Sat Jul 04, 2015 21:08

drogarito
Forum member

Postby Demogorgon » Tue Feb 21, 2017 11:14

I jel netko čuo novi album?
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby UNKNOWN » Thu Feb 23, 2017 7:58

Album je brutalan. Meni je bolji i od WDA i EA. Tu je negdje u razini sa Ironbound.
Ima dosta groovea kakav se može naći na I hear black/From the underground pomijesano sa the years of decay.
Nema mi ni jednog fillera od pjesama. Napokon prava epska pjesma u vidi The grinding wheel kakvu nisu imali od years of decay. Isto napokon prave solaze od linska. Najjaca stvar Red, white and blue. Cekamo jesen da ih opet odemo pogledati.

E da šteta što Lipnicki vise nije u bendu. Mora se priznati da je taj čovjek zasluzan za njihovo dizanje na zadnja 4 albuma. Savrsen thrash metal bubnjar.
UNKNOWN
Forum member

Postby Demogorgon » Fri Feb 24, 2017 12:18

Da budem iskren, ne volim tu njihovu groove fazu, zapravo općenito ne volim groove. I Hear Black mi je ujedno njihov najslabiji album, dok mi je From the Underground and Below čak i solidan.
Nego jel album više gruvast od predhodnika? Inače Killbox 13 mi je definitivno najbolji miks thrasha i groovea što može biti.
Po nekim recencijama čitam da ima dosta utjecaja punka i NWOBHM-a.
A Links je i na prošlom albumu imao nekoliko upečatljivih solaža.

Što se tiče Lipnickog, tu se slažem. Lik im je, definitivno, donio novu energiju i drugu mladost, da tako kažem. Sjećam se, kada je izašao Immortalis, kak mi je dobro bubanj sjeo. Premda mi je taj album u donjem domu ljestive, odmah sam si mislio, ovaj novi bubnjar ga pošteno praši.
Ali nigdje nije objavljeno da je van benda. Nije bio na turneji, ali možda je nešto drugo posrijedi. I na službenoj stranici je još uvijek naveden kao službeni član. Inače ovaj Eddy Garcia je već bio live bubnjar 2012. Vrag će ga znat.
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby UNKNOWN » Sun Feb 26, 2017 16:56

Ma ima svega na novom albumu, al nekako meni ovaj moj opis najbolje stoji....
Killbox 13 mi je imao jos dosta tog groovea iako je to bio prvi povratak ka ovome sto danas ponovno praše, tj njihov zvuk koji je bio na prva četiri albuma...

A za Lipnickog sam negdje pročitao da je on izašao iz benda.... U knjizici od albuma je njegova slika, ali nisu njegove zahvale nego od Garcie....

A Garcia mi je uzivo solidan bubnjar. Ali Lipnicki je bio baš zvijer.
UNKNOWN
Forum member

Postby YS » Sun Mar 19, 2017 21:03

A kaj ja znam.. Ovaj novi album mi je li la. Ima dobrih ali i dosadnih stvari. Shine on je trandanje samo takvo koje traje i traje.
YS
Forum member

Previous

Return to Thrash