Steve Harris - Čovjek s vizijom

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Pakaa » Sat Apr 16, 2011 17:05

Jebiga, nisan vidija da se doniraju novci za Clive Aid, onda super :) a ovo šta je redni broj 666 plus šta je Clive Burr potpisa knjigu mi nije nikakvi strašan razlog zašto bi knjiga bila skuplja. Općenito mi nije napeto kupovat stvari koje su potpisane eto tako, bez da osobno zatražiš potpis.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Liburnian » Sat Apr 16, 2011 17:17

pa nije baš ni meni, ali eto tu skupljamo novac za fondaciju i vjerujem da će biti uspješno
Liburnian

Postby Pakaa » Sat Apr 16, 2011 18:27

Ma dobro u ovom slučaju, ja govorin općenito onako za potpisane predmete.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Liburnian » Mon May 16, 2011 20:55

Pozdrav

Imam par izuzetnih novosti. Harcover kopija se izvsno prodaje po svijetu i uskoro će biti nedostupna. Hrvatska verzija biti će objavljena uskoro (bilo je malog delaya), a u Zagrebu će se moći kupiti ekskluzivno u knjižari Rockmark po cijeni od 170kn za hardcover verziju (limitirana na 100 komada).

Poertugalska verzija na brazilsko i portugalsko tržište ide 01.10. 2011.

Paperback verzija mogla bi ugledati svjetlo dana u worldwide izdanju. Upravo danas sam dobio mail potražnje od vrhunske literary agency koja u svom rosteru ima čak J.K. Rowling (Harry Potter)

http://www.christopherlittle.net

Manuscript je na procjeni i kroz dva tjedna ću znat odgovor. Ako ne bude išlo worlwide peko njih, onda ide kao i hardcover s narudžbama preko neta.

Pozz
Liburnian

Postby Liburnian » Tue May 31, 2011 18:43

Liburnian

Postby Liburnian » Wed Jul 20, 2011 2:29

Nakon što se knjiga o Steve Harrisu prodala u jako mnogo primjeraka na engleskom jeziku, hrvatska verzija napokon dolazi uskoro, kao i portugalski prijevod u devetom mjesecu, namjenjen posebice brazilskim fanovima.

No, počela je pretprodaja za iduće dvije nove knjige, pa možete baciti oko o čemu se radi. Jako pozitivni revjui sa svih strana svijeta ponukali su me da radim još strastvenije na ovom projektu i napravim izvrsnu seriju knjiga, koje će novim fanovima ostati u naslijeđe.

www.maidencroatia.com/books
Liburnian

Re: Steve Harris - Čovjek s vizijom

Postby Tandrax » Tue Mar 15, 2016 0:27

odlična rola wc papira

Od sada i sa Tvrdim Koricama :!: :!: :!:
Fear is the mind-killer.

Glad će navest ljude na promjene, ona bistri um
Tandrax
Forum member

Previous

Return to Heavy