ICED EARTH

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Pakaa » Sun Jan 12, 2014 15:49

Count Vexen wrote:baš sam jučer preslušao cijeli album, ima ok stvari, ima dosadnih, al na prvo slušanje mi nije kao recimo dark saga i something wicked od kojih sam se skoro pretuko dok sam ih preslušao.
neznam jel još netko primjetio, al meni od prve pjesme ovaj novi tjera fors na barlowa, točno ga pokušava skinut.
po meni je barlow jedini vokal za IE, paše mi po svemu, i za tematiku benda

Vidiš, po meni IE nije ima lošega vokala uopće... Čak mi i Gene Adam na prvome albumu paše puno bolje nego one nanovo snimljene stvari sa Days of Purgatory. Da ne pričan kako mi je Written On the Walls jedno 10 puta bolja od Cast In Stone.

John Greely mi je fantastičan na Stormrider albumu, ima oni grezi thrash glas i paše odlično. O Ripperu kasnije ne triba trošit riči, čovik je klasa sam za sebe.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Count Vexen » Sun Jan 12, 2014 16:51

pa ne kažem da su imali lošeg vokala, svaki je za svoje vrijeme pridonio kvaliteti albuma kojeg je snimio, ali barlow je barlow isto kao i ripper, samo kaj je za mene barlow IE.
glas koji je upotpunio mračni dark saga, još uvijek se pretučem dok ga slušam.
ovaj novi isto tak nije loš, ali previše kopira barlowa iako nema baš takav snažni raspon glasa.
Stara ti je bolesna pa si mene našo jebat
Count Vexen
Forum member

Postby Diogen » Mon Jan 13, 2014 12:59

Count Vexen wrote:... samo kaj je za mene barlow IE.
E vidiš, meni je Barlow prije svega dobar vokalist, finog raspona i boje, ali isto tako i simptom onoga što se dogodilo s bendom, a to je pojednostavljivanje muzike i eliminacija onoga što je činilo IE i Night albume fenomenalnim ostvarenjima. Rekli bi neki - dumbing down.
Nije Barlow ko Barlow odgovoran, već treba Jona priupitati što se dogodilo točno s njegovim muzičkim izborima i promjenama. Mislim, koliko god je Dark Saga recimo dobar album, toliko nije baš blizu IE i Nightu.

Možda baš zbog ovoga, jer nikad nisam slušao IE primarno kroz prizmu vokala, uopće ne hejtam Stua - naprotiv, ok mi je skroz. Dystopia je sasvim ok, al ništa više od toga. A od ovog novog ne očekujem ama baš ništa više osim da bude ok i da ima neke dobtre stvari i dosta podnošljivih.
Branislav Glumac wrote: Mrcomoćno je

Odin, crveni Thor il Krist Bijeli...
Malo su važna imena i bozi
Prava je obaveza biti hrabar.
Diogen
Forum member

Previous

Return to Heavy