ICED EARTH

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

ICED EARTH

Postby SickBoy » Wed May 19, 2004 13:34

http://www.icedearth.com/bandboard/messages/18.html

Christy je otišao, a zamijenjen je jednakim, ako ne i većim genijalcem Jarzombekom (Riot, Halford). Nisu mogli nać bolju zamjenu, Bobby će rasturit pjesme Iced Eartha! :)
Cause only one thing
Really sets me free
Heavy metal - as loud as it can be!

ĐUBRIVO
STIMULANS
SickBoy
Forum member

Postby Stormrider » Wed May 19, 2004 14:06

Ma Christy je bija najjaci...njegovo prepoznatljivo lupanje "po svemu i svacemu" je bilo cool...ja iman dojam da uz standarni set ima jos hrpu tecica i poklopaca...siti se samo Control Denieda ili Sound Of Perseverance...a i na zadnja 2 IE albuma se nalupa... :wink:
Ali kako san vec spomenija na jednom mistu,izgleda da je taj IE ,osim Schaffera,hrpa komedijasa,prvo je bilo neko sranje sa DiGiorgiom kojemu se ,navodno,usred snimanja Horror Showa diga k... i nije se pojavija na probi (pa ga je Schaffer stavija zadnjeg na popisu muzicara :wink: ),onda je Barlow odlucija spasit Ameriku :roll: ,a sad Christy ide gradit komicarsku karijeru...cudna druzina,nema sta!
-Neka mi ne svane by Danijela
-Umrijet ću do zore by Ivana Banfic
-Rastajem se od života by Severina
-Umrijet ću ovog trena by Vesna Pisarovic
.......................
pa sta se čeka ??
Stormrider
Forum member

Postby rizbo » Wed May 19, 2004 20:52

Stormrider wrote:prvo je bilo neko sranje sa DiGiorgiom kojemu se ,navodno,usred snimanja Horror Showa diga k... i nije se pojavija na probi (pa ga je Schaffer stavija zadnjeg na popisu muzicara :wink: )

E ovo jos nisam cuo.. :lol:
A stvarno ekipa iz Iceda ima jebene izlike za odlazak iz benda, nema sta. Moš si mislit komičara Christya i policajca (sta je vec) Barlowa. Jebote :lol: :roll:
KRV LIJEM, SUZE NE :kriegla:

I'll never alter the course of my Steele,
I am the King of my Soul
:rozi:
rizbo
Forum member

Postby Antichrist » Wed May 19, 2004 21:10

Zamjena je više nego dostojna
PREJZ HEJL SEJTAN
Antichrist
Forum member

Postby Immortal » Wed May 19, 2004 22:38

ma jebe? tu zamjenu, Christy je bio odli?an, ovaj Jarzombekom mislim da ba? i ne?e bit tak dobra zamjena, mislim ne da je lo? bibnjar, ali ipak, o?o je barlow, sad christy, pa ?e na kraju svi oti?, ma jebe? takav posao!!!!!!!!!
________
weed vaporizers
Last edited by Immortal on Fri Feb 04, 2011 18:41, edited 1 time in total.
Immortal
Forum member

Postby Seventh Son » Thu May 20, 2004 8:27

Meni je Christy najjači bubnjar, al nisam fan Iced Eartha, pa me to baš i nije pogodilo.
Jesus saves... Passes to Moses... He scores!
Seventh Son
Forum member

Postby SickBoy » Thu May 20, 2004 9:21

Stormrider wrote:Ma Christy je bija najjaci...njegovo prepoznatljivo lupanje "po svemu i svacemu" je bilo cool...ja iman dojam da uz standarni set ima jos hrpu tecica i poklopaca...

Immortal wrote:ma jebeš tu zamjenu, Christy je bio odličan, ovaj Jarzombekom mislim da baš i neće bit tak dobra zamjena, mislim ne da je loš bibnjar

Da ste vas dva čuli Bobbya igdi osim u Halfordu, ostali bi posrani šta momak radi za bubnjem. Stormrideru, viruj da ti neće falit tećica i poklopaca sa njim, uostalom, skupi u Thornspawna Riot pa poslušaj i vidit ćeš. A kad čuješ šta radi u Spastic Inku... :)

rizbo wrote:A stvarno ekipa iz Iceda ima jebene izlike za odlazak iz benda, nema sta. Moš si mislit komičara Christya i policajca (sta je vec) Barlowa. Jebote :lol: :roll:

Meni je Mark Briody iz Jag Panzera u Milanu prošle jeseni rekao kako je Christy uživljen u Sternov show i da je stvarno jako zabavan i duhovit lik, tako da ne virujem da je to izlika.
Ne vidim zašto taj čovik ne bi bio odličan komičar, iako mi je žao šta mu je to napetije od bubnjeva... ;)
Cause only one thing
Really sets me free

ĐUBRIVO
STIMULANS
SickBoy
Forum member

Postby inhumanform » Thu May 20, 2004 10:04

...Sternov show...

:OT:

Ma ne cudim se niti malo jer je Stern najopaljeniji lik kojega sam u zivotu vidija...prije par miseci kad sam bia u Baltimoreu otisa sam do njegovog studija i zamolija ih da me puste malo u studio jer da sam iz Hrvatske ovo ono i te sheme, i da ko zna kad cu opet uvatit liniju za SAD. Aj aj nekako nakon pustih pretresa me pustilo i bia sam uru vrimena s njim, pricali, zajebavali se i tako. :D
Taj dan je bila emisija di su se zenske javljale i opisivale svoj prvi sex...jebote koji lik, sta je on njima sra, koja pitanja postavlja, pa to samo on moze izvalit. A i one zenske sta su zvale jebote sve neke perverzne, frigidne, strava... Ma prelegendaran je :D
-9------------9----------|-9---------sl-------------]
[--7------8~~~~~7-------8~~|-7------8~~~\---5-----3----]
[--0--0-0-^-----0-0-0-0-^--|-0--0-0-^-----3---3-1---1--]
e...
inhumanform
Forum member

Postby Darth Vader » Thu May 20, 2004 13:46

SickBoy wrote: A kad čuješ šta radi u Spastic Inku... :)

...a fala bogu da se neko sitio :D ....ljudi moji ako se vi bojite da nece bit dobra zamjena ja neznan sta van je.Pa Spastic Ink je vjerovatno nesto najkompliciranije u metalu napravljeno.On i basist se doslovno prate u stopu. Ja kad san uo nisan moga virovat da uopce bubnjar moze ono odsvirat i zapamtit. Samo bas pedala zvuci ovako: trrr trrrrrrr tr ttrr trrrrrr tr tr trrrr tr tr tr tr trrrrrr rtrtr rt rt....hehe jebote :D .a kamoli sve ostalo.Nema brige za njega!!
DREAD IT!!!
Darth Vader
Forum member

Postby Antichrist » Thu May 20, 2004 21:37

Svi samo cmizdre čim neko ode iz iced eartha u zadnjih par godina. Zašto niko nije cmizdrio kad su iz benda otišli Dave Abell i Randall Shawver, ljudi koji su od samog početka bili u bendu i čijim odlaskom je bend počeo raditi ne posve sjajne albume. Njih dvojica su dali bendu puno više od Christyja, a nitko ih se nije ni udostojio spomenuti.
PREJZ HEJL SEJTAN
Antichrist
Forum member

Postby Immortal » Thu May 20, 2004 21:53

Antichrist wrote:Svi samo cmizdre ?im neko ode iz iced eartha u zadnjih par godina. Za?to niko nije cmizdrio kad su iz benda oti?li Dave Abell i Randall Shawver, ljudi koji su od samog po?etka bili u bendu i ?ijim odlaskom je bend po?eo raditi ne posve sjajne albume. Njih dvojica su dali bendu puno vi?e od Christyja, a nitko ih se nije ni udostojio spomenuti.

Zna? za?t:
1. jer nisam onda slu?ao IE
2.nesvi?aju mi se stariji albumi sa tim tipovima
________
buy silver surfer vaporizer
Last edited by Immortal on Fri Feb 04, 2011 18:41, edited 1 time in total.
Immortal
Forum member

Postby SickBoy » Fri May 21, 2004 9:11

Antichrist wrote:Svi samo cmizdre čim neko ode iz iced eartha u zadnjih par godina. Zašto niko nije cmizdrio kad su iz benda otišli Dave Abell i Randall Shawver

Valjda zato šta tada skoro nitko nije išao na net u HR i pogotovo šta Cmar forum nije postoja... :)
Cause only one thing
Really sets me free

ĐUBRIVO
STIMULANS
SickBoy
Forum member

Postby Antichrist » Fri May 21, 2004 16:56

Ma ne to, nego zašto se nikada niko nije dosad požalio u stilu "da su bar njih 2 ostala". Moraš priznat da su oni sa Shafferom bili okosnica benda. Nešto kao Tipton, Downing i Hill u Priestima. 4 albuma su bili skupa (plus još ko zna kolko godina prije tog jer Iced Earth je osnovan još tamo 1984.), a onda su otišli iz benda, a odonda Jon glazbu mora radit sam. Zato mi je valjda i something wicked dosadan, jedna brza, pa spora, pa brza, pa srednje brza, pa spora, pa brza, sve na isti kalup, nema nepredvidljivosti kao na albumima prije.
PREJZ HEJL SEJTAN
Antichrist
Forum member

Postby SickBoy » Fri May 21, 2004 18:32

Antichrist wrote:Ma ne to, nego zašto se nikada niko nije dosad požalio u stilu "da su bar njih 2 ostala". Moraš priznat da su oni sa Shafferom bili okosnica benda. Nešto kao Tipton, Downing i Hill u Priestima. 4 albuma su bili skupa (plus još ko zna kolko godina prije tog jer Iced Earth je osnovan još tamo 1984.), a onda su otišli iz benda, a odonda Jon glazbu mora radit sam.

Jadan, stvarno ga ne ide... ;)
Ne znam, nisam ih doživio kao kolosalan gubitak.

Zato mi je valjda i something wicked dosadan

Ti si valjda jedini čovik u svemiru koji tako misli ;)
Cause only one thing
Really sets me free

ĐUBRIVO
STIMULANS
SickBoy
Forum member

Postby Ajmel » Fri May 21, 2004 19:03

Ako je Christy bubnjao na Horor showu onda mi je drago sto je otisao
WE ARE DEFENDERS OF THE NIGHT!!!!
WE ARE GARGOYLES!!!!
Ajmel