Enforcer

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Pakaa » Sun Jan 06, 2013 17:23

valdemar wrote:Slažem se s tom tvrdnjom. Znam za njih od prvog albuma i pratim ih od ranih dana kako što kupujem njihove CDe kako što ih redovito slušam. Jedva čekam novi album (1.2.) jer je ova stvar Mesmerized By Fire odlična.

Eto, jedna mala izmjena i ko da si napisa moj stav o ovome bendu :D
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby CrystalLogic » Tue Jan 08, 2013 0:31

valdemar wrote:Slažem se s tom tvrdnjom. Znam za njih od prvog albuma i pratim ih od ranih dana kako što kupujem njihove ploče kako što ih redovito slušam. Jedva čekam novi album (1.2.) jer je ova stvar Mesmerized By Fire odlična.

ja nemam nista od njih :oops: Slusao sam ih kad im je prvi demo izaso i htio sam nabavit ploce jer su zaista dobri albumi, ali je uvijek uletilo nesto drugo, pa sam ih pustio na cekanje, dok sam ostao bez....
Jel znas mozda jeli postoji kakva razlika izmedu prvog izdanja i repressa "Diamonds" albuma (crni vinil)? Za prvi album znam da je nazalost jako tesko jeftino nabavit.... :cry:
CrystalLogic
Forum member

Postby valdemar » Tue Jan 08, 2013 11:13

Pa iskreno ne znam ima li razlike, ja sam Diamonds nabavio preko amazona i nije crna ploča nego je žuto-crvena plus Earache je izdanje. A Into the Night imam Heavy Artillery izdanje (picture LP ali s tekstovima, slikama, najveći booklet koji sam ikad vidio :lol:) ali ni kad sam ga ja nabavljao nije bio jeftin, platio sam ga ja mislim negdje oko 180kn ali naravno da je vrijedilo. Taman sam tad dobio na kladionici pa sam mogao kupiti. :lol:
His face is there painted a menacing head, he's bathing himself in the moonlight
Locked in the attic and burning the candle, he'll sing of the family ghost
Missy and grandma will echo his message: never should we break the oath
valdemar
Forum member

Postby CrystalLogic » Thu Jan 10, 2013 22:10

valdemar wrote:Pa iskreno ne znam ima li razlike, ja sam Diamonds nabavio preko amazona i nije crna ploča nego je žuto-crvena plus Earache je izdanje. A Into the Night imam Heavy Artillery izdanje (picture LP ali s tekstovima, slikama, najveći booklet koji sam ikad vidio :lol:) ali ni kad sam ga ja nabavljao nije bio jeftin, platio sam ga ja mislim negdje oko 180kn ali naravno da je vrijedilo. Taman sam tad dobio na kladionici pa sam mogao kupiti. :lol:

mene kladionica samo sprijecava :(
upravo vidim da im se prvi album reizdao na crnoj ploci pa mozda ubodem....
CrystalLogic
Forum member

Postby valdemar » Thu Jan 10, 2013 22:19

Jest, Earache dobio licencu ili što već, Heavy Artillery kuća ugašena.
His face is there painted a menacing head, he's bathing himself in the moonlight
valdemar
Forum member

Postby Pakaa » Thu Jan 10, 2013 22:28

Yep, već ima koji misec, baš sam to pratija, ljudi iz Vektora su pisali na facebooku dosta o tome.
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Pakaa
Forum member

Postby Maiden Istra » Tue Jan 29, 2013 13:43

Šta sad im pjevač svira i gitaru ili je to već duže vrijeme? gledao sam neke live snimke i meni je to živi užas...
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Pakaa » Tue Jan 29, 2013 14:30

Nisan ni ja zna baš da on sad svira gitaru... Istina, puno slabije nego neke starije snimke: http://www.youtube.com/watch?v=eNrok6LOUzs
Pakaa
Forum member

Postby Maiden Istra » Tue Jan 29, 2013 14:56

Ovo sam i ja vidio....lik pjeva užas.Kao što kažu u komentarima, bolji su sa dvije gitare jer se ovaj može koncertrirat na vokal al ovo mi zvuči kao da je lik izgubio glas.Valjda će bit bolje. Da sam prisustvovao ovom koncertu, mislim da bi mi to bilo jedno od većih razočaranja.
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby valdemar » Wed Jan 30, 2013 12:40

Upravo sam skinuo album, evo i s vama da podijelim :D

http://psychocydd.co.uk/details.php?id= ... 1f3d65f662

Jao kako prve dvije pjesme nakon introa ubijaju!!! :headbanging: :headbanging: Dotle sam dosad poslušao!
valdemar
Forum member

Postby Pakaa » Wed Jan 30, 2013 16:53

Mmm.... jedva čekan poslušat :D
Pakaa
Forum member

Postby Bombenhagel » Fri Feb 01, 2013 11:43

tek sada poslušao ovaj novi, jebena stvar!!

http://www.youtube.com/watch?v=Hv1ydRgeNrY
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby Pakaa » Fri Feb 01, 2013 14:32

Super je novi album, ja sam skroz zadovoljan :) Jednom sam ga samo prisluša, al mogu reć da mi valja. Mesmerized By Fire, Death Rides This Night i Silent Hour su mi definitivno najjače stvari. Ipak, moran priznat da mi je Diamonds idalje broj jedan šta se njih tiče, al nije ovaj daleko, bolji mi je od prvoga npr.
Pakaa
Forum member

Postby valdemar » Fri Feb 01, 2013 14:35

Albumčina i po, jučer sam poslušo 3 puta. Jebiga moram vinyl nabavit :lol:

Bombenhagel, to ti je s Diamonds albuma, zakon stvar!
valdemar
Forum member

Postby Pakaa » Fri Feb 01, 2013 14:53

Katana mi je uz Walk With Me najjača sa Diamondsa, album je stvarno nenormalno dobar.
Pakaa
Forum member

PreviousNext

Return to Heavy