NWOBHM!!!

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Sinner » Tue Feb 28, 2012 16:54

Kalašnjikov wrote:Što ti je nejasno? Ako bend xy nepuni dvorane znači da je problem u njima a ne u publici

moš si mislit :lol:
dao bog što više bendova sa takvim "problemima".
Sinner
Forum member

Postby Mike » Wed Feb 29, 2012 23:06

Hot Fuzz wrote:
Demogorgon wrote:
renewal wrote:Saxon je u tvornici imao pun klub ;) ...ako je bilo u tvornici, mislim da je....

Odličan live bend.....

Ma koji pun klub? Bilo je jedva 200-300 ljudi 2004 u Tvornici. Sablasno prazno. Još smo komentirali da izgleda koda smo na nekom privatnom tulumu. I to je još bilo 2004 kada su koncerti kod nas bili vrlo rijetki. Danas nebi niti toliko skupili.

Bilo je više ljudi u Boogaloo kada su bili sa Iced Earthom. Onda je bio pun klub, ali vidjelo se da je većina bila tamo zbog Iced Eartha kome se onda baš bio i Barlow vratio, jer na Saxonu je dvorana bila poluprazna.

Meni to isto bas nije jasno, Saxon izbacio recimo bas jebacki zadnji album i ono live bas ubijaju, a ekipa ne trza niti malo.

sad je in furat se na 8 strings gitare i svirat što brže, preciznije i u što dubljem štimu sa prascom na vokalu, a to što nema atmosfere koja ti probudi sve čakre da imaš osjećaj da si ponovo zaživio je nebitno... samo agresiva kompa

saxon bogovi i batine, jedan od najpodcjenjenijih bendova ikad
Be careful what you wish for 'cause it may come true..
Mike
Forum member

Postby Zbane » Thu Mar 01, 2012 0:35

Demogorgon wrote:Možda godinu prije sa Doro u Pauku?

ne ne, jednom sam ih samo gledo onda

zamijenio sam s nekim drugim bendom, therionom mislim :oops:

a i ne kužim šta mora bit 500 miliona ljudi da bi koncert bio dobar. pa i da je par ljudi na dobrom bendu opet svejedno tak i tak. meni više odgovara kad ima više mjesta
_Ofce i Nofce_
Zbane
Forum member

Postby Pakaa » Thu Mar 01, 2012 1:46

Istina istina, slažem se sa Zbaneom. Imaju i ti mali koncerti svoju čar, nekad veću nego ogromni koncerti sa masom ljudi... Zato se veselim Fates Warningu u Sloveniji. Al stvarno bi volija da Angel Witch dođu kod nas, to mi je jedan od dražih bendova.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby ljuky » Thu Mar 01, 2012 1:54

Mike wrote:sad je in furat se na 8 strings gitare i svirat što brže, preciznije i u što dubljem štimu sa prascom na vokalu, a to što nema atmosfere koja ti probudi sve čakre da imaš osjećaj da si ponovo zaživio je nebitno... samo agresiva kompa

saxon bogovi i batine, jedan od najpodcjenjenijih bendova ikad

potpisujem...priznajem da san na taj koncert iša primarno zbog Iced Eartha, ali Saxon je razvalija pošteno i to je jedan od onih bendova koji nastupa na istoj razini svih ovih godina i još uvik zvuče prejebeno
...fuck these chains,no goddamn slave,I will be different...I stand here defiantly,my middle finger raised,fuck your prejudice...

PREVAIL
http://www.facebook.com/PrevailCro
http://www.youtube.com/user/PrevailCro
http://soundcloud.com/cro-prevail
ljuky
Forum member

Postby renewal » Thu Mar 01, 2012 8:24

Demogorgon wrote:
renewal wrote:Saxon je u tvornici imao pun klub ;) ...ako je bilo u tvornici, mislim da je....

Odličan live bend.....

Ma koji pun klub? Bilo je jedva 200-300 ljudi 2004 u Tvornici. Sablasno prazno. Još smo komentirali da izgleda koda smo na nekom privatnom tulumu. I to je još bilo 2004 kada su koncerti kod nas bili vrlo rijetki. Danas nebi niti toliko skupili.

Bilo je više ljudi u Boogaloo kada su bili sa Iced Earthom. Onda je bio pun klub, ali vidjelo se da je većina bila tamo zbog Iced Eartha kome se onda baš bio i Barlow vratio, jer na Saxonu je dvorana bila poluprazna.

Onda mislim na Boogaloo ili 2004-ta sa Doro možda... heh
Music is a safe kind of high!
renewal
Forum member

Postby Zbane » Thu Mar 01, 2012 16:44

ono kae demogorgon reko za nwobhm tour s par bendova e to bi bio pun pogodak. jebote, ja mislim da je onaj diamond head rasturao di god je došo :rozi:
_Ofce i Nofce_
Zbane
Forum member

Postby Pakaa » Thu Sep 05, 2013 9:20

Baš slušam Tank malo, vrhunski bend. Zanimljivo i drugačije nego dosta NWOBHM bendova, to mi se sviđa... Stvar "Honour and Blood" vrtin na repeatu dosta često.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Conspiracy » Tue Oct 08, 2013 17:12

https://www.facebook.com/HELLofficial/a ... 5102528120

nova stvar od Hell-a :D btw. jel ima topic o njima?
Conspiracy
Forum member

Postby Kosy » Tue Oct 08, 2013 19:00

renewal wrote:
Demogorgon wrote:

Odličan live bend.....

Onda mislim na Boogaloo ili 2004-ta sa Doro možda... heh

Sa Doro, Circle II Circle i Dionysus bili su 2003. u Pauku, bilo oko 150 ljudi. Jad i bijeda od posjete. U Tvornici su svirali sa Chinchillom.
Kosy
Forum member

Postby Zbane » Wed Oct 09, 2013 10:56

Pakaa wrote:Baš slušam Tank malo, vrhunski bend. Zanimljivo i drugačije nego dosta NWOBHM bendova, to mi se sviđa... Stvar "Honour and Blood" vrtin na repeatu dosta često.

jebate ovo je predobra stvar :rozi: :shock:
a za taj tenk sam ja sazno s nečije obrade, mislim da je sodom obradio jednu njihovu stvar
_Ofce i Nofce_
Zbane
Forum member

Postby kktz » Wed Oct 09, 2013 15:18

spadaju i na neki moj teren al nikak da pravo ih poslusam, potrazim taj. glavni je i stari pank car.
kktz
Forum member

Postby ABIZMO » Wed Oct 09, 2013 16:39

Tank je zakon, definitivno najbolji NWOBHM u pravom smislu te riječi
.
ABIZMO
kldjfdskljfefdm

Postby Bombenhagel » Wed Oct 09, 2013 16:51

venom je bolji alo bre
A ovo je sada za sve koji su dobili sjekirom po glavi:

"HAMMMER SMASHED FAAAACEEE!!!!"

-I-Budi moja voda ja sam voda radi sve sto zelis izgorjet cu ja-I-
Bombenhagel
Forum member

Postby kktz » Wed Oct 09, 2013 16:54

ev slusam, skroz solidan. malko me cak podsjeti na http://www.youtube.com/watch?v=dTlyIQ0lWGs
inace mi uz Powerslave vrh Battle Cry i Return of the Warrior, mada nis british.
kktz
Forum member

PreviousNext

Return to Heavy