RIOT

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby volim_burek » Tue Feb 05, 2008 14:22

Nemam nikakvu predodžbu na šta bi to moglo ličiti,ali bi bilo lijepo da se Thundersteel ponovi
“There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.”
Hunter S. Thompson
volim_burek
<font color=orange>Tanjetina</font>

Postby Ancestor » Tue Feb 05, 2008 15:50

Vidio vec davno i ovo me ful razveselilo!!!!!!
Moore sto se mene tice najjaci vokalu u Riotu...
A i njegov Faith & Fire mi je jeben...
This is a snakeskin jacket! And for me it's a symbol of my individuality, and my belief... in personal freedom.
Ancestor
Forum member

Postby AOR_Crazy » Fri Oct 03, 2008 21:00

Najbolje od njih je faza s Tony Mooreom koji je definitvno poseban vokal, ono prije Thundersteela i The Privilege Of Power nema ni blizu takvu energiju. Poslije The Privilege Of Power jedino po meni valja Nightbreaker, poslije njega su se izgubili u moru kvazi power metala... Run for your life. run for your life!!
AOR_Crazy
Forum member

Postby SickBoy » Sat Oct 04, 2008 13:46

AOR_Crazy wrote:Poslije The Privilege Of Power jedino po meni valja Nightbreaker, poslije njega su se izgubili u moru kvazi power metala...

Jesmo li slušali isti bend, o čemu ti pričaš?! :shock:
Kako uopće u istu rečenicu moš stavit Riot i monotona tandrkala poput Stratovariusa i njima sličnih?!
Cause only one thing
Really sets me free
Heavy metal - as loud as it can be!

ĐUBRIVO
STIMULANS
SickBoy
Forum member

Postby AOR_Crazy » Sat Oct 04, 2008 21:51

SickBoy wrote:
AOR_Crazy wrote:Poslije The Privilege Of Power jedino po meni valja Nightbreaker, poslije njega su se izgubili u moru kvazi power metala...

Jesmo li slušali isti bend, o čemu ti pričaš?! :shock:
Kako uopće u istu rečenicu moš stavit Riot i monotona tandrkala poput Stratovariusa i njima sličnih?!

Ovako, ja kao prvo nisam ni spomenuo Stratovarius koji nisu ni bogzna što ali niti imaju loše stvari, kao drugo ja neznam o čemu ti pričaš,ja pričam o grupi Riot jednom od mojih omiljenih bendova koje slušam od The Privilege of Power (dakle cca '90.), ako se tebi ovi albumi poslije svidjaju to je tvoja stvar, ja sam samo rekao da su meni najživljiji Thundersteel, The Privilege of Power i eventualno Nightbreaker. :roll:
AOR_Crazy
Forum member

maiden

Postby FAT POWERSLAVE » Sat Oct 04, 2008 23:12

e jebiga..sad ste me toliko zaintrigirali da idem skinuti taj thunder....
nemam nista od njih..bio sam prije par godina na festivalu u austriji i svirali su u 2 popodne..bas su bili simpaticni :lol: :lol: :lol:
a i stratovarius je simpatican bend :lol: :lol: :lol:
FAT POWERSLAVE
Forum member

Re: maiden

Postby AOR_Crazy » Sun Oct 05, 2008 13:36

FAT POWERSLAVE wrote:e jebiga..sad ste me toliko zaintrigirali da idem skinuti taj thunder....
nemam nista od njih..bio sam prije par godina na festivalu u austriji i svirali su u 2 popodne..bas su bili simpaticni :lol: :lol: :lol:
a i stratovarius je simpatican bend :lol: :lol: :lol:

Hehehe, eto čovjeka kojemu je sve simpatično, e pa onda si i ti simpaticus vulgaris! :D
AOR_Crazy
Forum member

maiden

Postby FAT POWERSLAVE » Sun Oct 05, 2008 17:21

upravo slusam prvu pjesmu..stand or falls..ili tako nesto..jako simpaticno :lol:
FAT POWERSLAVE
Forum member

Postby SickBoy » Mon Oct 06, 2008 8:01

AOR_Crazy wrote:Ovako, ja kao prvo nisam ni spomenuo Stratovarius koji nisu ni bogzna što ali niti imaju loše stvari, kao drugo ja neznam o čemu ti pričaš

Ja pričam o moru power bendova koje spominješ, a Stratovarius mi je prva asocijacija :lol:

ja pričam o grupi Riot jednom od mojih omiljenih bendova koje slušam od The Privilege of Power (dakle cca '90.), ako se tebi ovi albumi poslije svidjaju to je tvoja stvar, ja sam samo rekao da su meni najživljiji Thundersteel, The Privilege of Power i eventualno Nightbreaker. :roll:

Sve pet, samo me šokira da netko može usporedit kasnije albume sa "morem kvazi power bendova", ništa više... IMHO možda najpotcjenjeniji bend na sceni, da su imali blagoslov dobrog managementa i sposobnog dizajnera omota (jedan od rijetkih dobrih je upravo Privilege Of Power, kojeg je crtao genijalac Repka) mogli su bit na krovu svita s onako dobrom svirkom i pismama, a ovako prdac.
Cause only one thing
Really sets me free
Heavy metal - as loud as it can be!

ĐUBRIVO
STIMULANS
SickBoy
Forum member

Postby AOR_Crazy » Mon Oct 06, 2008 9:47

SickBoy wrote:IMHO možda najpotcjenjeniji bend na sceni, da su imali blagoslov dobrog managementa i sposobnog dizajnera omota (jedan od rijetkih dobrih je upravo Privilege Of Power, kojeg je crtao genijalac Repka) mogli su bit na krovu svita s onako dobrom svirkom i pismama, a ovako prdac.

Apsolutno se slažem, ali takvih bendova ima još (neda mi se nabrajati), nažalost živimo u svijetu gdje uspjevaju bendovi sa dobrim PR-om a mnogi kvalitetni bendovi ostanu nezamijećeni (naravno, ovcama kojima se neda malo kopat dublje da bi pronašli nešto drugačije od onog što im serviraju na tanjur) ali šta je tu je.... 8)
AOR_Crazy
Forum member

Postby Canadian Crippler » Mon Oct 06, 2008 12:32

Oh..kakav svijet..
Canadian Crippler
Forum member

Postby Palatine of Gilead » Tue Oct 07, 2008 19:40

Ma meni je najjača stvar Black Leather And Glittering Steel sa albuma Privilege of Power.

Vise ju ne slušam dok vozim jer sam onda veća opasnost za sebe i druge u prometu njego Toecutter i njegova banda!
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
Palatine of Gilead
Forum member

Postby Canadian Crippler » Tue Oct 07, 2008 21:52

Stvarno,ta stvar je urnebesno jebena!
Canadian Crippler
Forum member

Postby waxlrose85 » Sat Sep 18, 2010 17:09

Jedan od najjačih bendova, čisto zlato praćeno sa toliko nesreće, Speranza preminuo od raka, slijedeći vokal ubijen jer nije htio predat ključeve od auta, uglavnom mjenjao bi ih za 100 Aerosmitha i nebrojeno Whitesnakoeva i sl. bez obzira na žanrovsku razliku, kreativnost Realea i ekipe nikad nije razočarala!

http://www.youtube.com/watch?v=7JruuMkV0gM
http://www.youtube.com/watch?v=nI_tDv5MBso
waxlrose85
Forum member

Postby Sinner » Sat Sep 18, 2010 17:53

Preslušao sam prije par godina Thundersteel i sjećam se da mi je album bio super. Jel mi može netko preporučiti još koji njihov album?
Sinner
Forum member

PreviousNext

Return to Heavy