MANOWAR KINGS OF METAL

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Exdeath » Sun Jun 25, 2006 13:37

Ghoul King wrote:više je gej bit gotičar sa dugom pofarbanom kosom, nekim ženskim kožnjakom do poda, crnom mrtvačkom šminkom i čudnim cipelama, neg izgledat kao konan.to im je bila furka, izgledat kao konan.ak vam je konan gej onda odite gledat "moje grčko vjenčanje", ili "američku pitu", i pustite si mejdene u pozadini, ili dimmu šupkir, a maknite se s ovog topika, jer sam potičete svađanje.da, ljudi koji slušaju manowar su primitivni i baš su seljačine, pa za svačije dobro ne pišite pizdarije po ovom topiku, jer mi ne pišemo pizdarije po vašim omiljenobendovskim topicima.

Neznam dal si to protiv mene pisao, ali manowar su mi u ranim godinama malo gay-asti, i oni su mi najdraži bend uz prieste i maidene, i dobro si ovo reko, gotičari su fakat jako gay, HIM :roll:
Space is my !
Exdeath
Forum member

Postby iced earth » Sun Jun 25, 2006 15:04

a je*** ga bog, jel iko od vas pogledo mejdene u ranim godinama? a judasi? niko ne primijecuje da su se skoro svi bendovi koje mi toliko slusamo i volimo oblacili ko pederi. to je bila furka u '80ima, a nekima je jos i danas, i jeb'ga, sta sad. slusaj glazbu il nemoj, niko te ne tjera da ih gledas
iced earth
Forum member

Postby Ghoul King » Sun Jun 25, 2006 17:15

*Cold-d3ath

ok, sori, prebrzo potežem na ovakve stvari...al mi još nije jasno.ne sviđa ti se kak ti se stari oblači?!? :wink: (zezam se)

s vremenom će ti cijela furka postat jebena.moraš malo probavit to.

*iced earth

jebote,haleluja da netko vidi ove stvari.daj usporedi metalce danas, i metalce prije 25 godina.pa ovi danas su svi isti:duga čupa, vojne hlače. marte i metal majca.potpuno nenabrijano(u usporedbi sa npr. pankerima).pogle ove u 80' kak nabrijano izgledaju.minivalčine, uske hlače...ono izgledaju nabrijano i živo, ne ko danas, polumrtvaci.

*ed

ne, nisam to tebi pisao.pisao sam općenito ljudima koji vole srat po manowaru.kad neko sere po manowaru, nikom niš, al čim pljuneš na dikinsona, ajmo warning,ban,lock itd...
"Croatia...these are some wild animals, that's for sure!!!"

...Joey Demaio, Manowar, Bad Arolsen, 11.7.08.

HAIL AND KILL
Ghoul King
Forum member

Postby Cold-d3ath » Mon Jun 26, 2006 10:37

Ghoul King wrote:*Cold-d3ath

ok, sori, prebrzo potežem na ovakve stvari...al mi još nije jasno.ne sviđa ti se kak ti se stari oblači?!? :wink: (zezam se)

s vremenom će ti cijela furka postat jebena.moraš malo probavit to.

*iced earth

jebote,haleluja da netko vidi ove stvari.daj usporedi metalce danas, i metalce prije 25 godina.pa ovi danas su svi isti:duga čupa, vojne hlače. marte i metal majca.potpuno nenabrijano(u usporedbi sa npr. pankerima).pogle ove u 80' kak nabrijano izgledaju.minivalčine, uske hlače...ono izgledaju nabrijano i živo, ne ko danas, polumrtvaci.

*ed

ne, nisam to tebi pisao.pisao sam općenito ljudima koji vole srat po manowaru.kad neko sere po manowaru, nikom niš, al čim pljuneš na dikinsona, ajmo warning,ban,lock itd...

Slazen se sa tvojin misljenjem i sa misljenjem iz predhodnog posta,vidia san mejdene kako su se obukli za spot od troopera-Imali su sarene uske hlace,vecina ih je imala i uske majice,samo je Dickinson ima neku Jean's jaknu,naravno,svi su imali duge kose.Tada je to bilo ka baza tako se oblacit,a kad bi se neko danas tako obuka i proseta po gradu,ja mislin da ili bi mu se svi cerili,ili bi ga cak neko i natuka 8) :wink:
Cold-d3ath
Forum member

Postby Ghoul King » Tue Jun 27, 2006 10:01

Cold-d3ath wrote:a kad bi se neko danas tako obuka i proseta po gradu,ja mislin da ili bi mu se svi cerili,ili bi ga cak neko i natuka 8) :wink:

dont worry, nebi. :D

pogle ove danas šminkere kak izgledaju(one ekstremne) i metriće kaj hodaju uokolo, pa ih niko ne mlati.al im se smiju, istinabog.

HAIL AND KILL
Ghoul King
Forum member

Postby Cold-d3ath » Tue Jun 27, 2006 11:28

Ghoul King wrote:
Cold-d3ath wrote:a kad bi se neko danas tako obuka i proseta po gradu,ja mislin da ili bi mu se svi cerili,ili bi ga cak neko i natuka 8) :wink:

dont worry, nebi. :D

pogle ove danas šminkere kak izgledaju(one ekstremne) i metriće kaj hodaju uokolo, pa ih niko ne mlati.al im se smiju, istinabog.

Je,ali ovde u Splitu ljudi imaju cudnu naviku mrzit metalce,neki ih cak i tuku (iskustvo govori :wink: ),meni to ide na zivce,sta sad ljudi misle,da cu se ja bojat obuc nesto sta zelin???Onda seru kako smo (mnozina,ja i ekipa,a i svim ostali metalci) sotonjare,onda mi upadne neki uber sminker i pocne mi se cerit,dobro to nije problem,ali kad ti dode njih par i kazu "aj skidaj tu majicu!",onda je to veci problem,ja san se nebrojeno puta tako potuka,ali vecinom bi izvuka deblji kraj jer ih je bilo vise,a kad se skupimo mi ekipa onda se svi useru,aj mi recite sta mislite o tome?A jbg ovo je offtopic,ali me muci vec dugo vremena,pa bi volia cut vase misljenje :wink:
Cold-d3ath
Forum member

Postby Varda » Tue Jul 04, 2006 21:20

Varda
Forum member

Postby Mike » Tue Jul 04, 2006 23:40

Ugluk wrote:http://www.youtube.com/watch?v=nsmlvrupgIg&search=manowar%20and%20girls ovo je uredu 8)

Zabrijali su da su KISS današnjice!? :?
DeMaio se ponaša ko totalni kreten, misli da je faca ako pljuje vodu po publici! :roll:
Be careful what you wish for 'cause it may come true..
Mike
Forum member

Postby Varda » Wed Jul 05, 2006 5:23

Pa faca je u očima svojih obožavatelja kojima dam se kladiti nimalo ne smeta kad pljune na njih .
Varda
Forum member

Postby Rainbow Demon! » Wed Jul 05, 2006 8:04

dobre su im zenske. ma neka pljuje vodu, al ovakvu festu ne radi niti jedan drugi bend.
(\__/)
(='.'=) This is Bunny. Copy and paste Bunny into
(")_(") your signature to help him gain world domination.
Rainbow Demon!
Forum member

Postby Sigurd » Wed Jul 05, 2006 10:06

Nije voda, pivo je....
Sigurd
Forum member

Postby Silenius Gregor » Fri Jul 07, 2006 9:06

Ugluk wrote:Pa faca je u očima svojih obožavatelja kojima dam se kladiti nimalo ne smeta kad pljune na njih .
:roll:
Silenius Gregor
Forum member

Postby Ghoul King » Mon Jul 10, 2006 12:54

The Pharaoh wrote:
Ugluk wrote:http://www.youtube.com/watch?v=nsmlvrupgIg&search=manowar%20and%20girls ovo je uredu 8)

DeMaio se ponaša ko totalni kreten, misli da je faca ako pljuje vodu po publici! :roll:

gle, ljubomoran si jer mejdeni nisu uopla ludi i zabavni i heavy,

...i on među svim onim sisama zamjeti kak je ovaj pljunul pivu... :lol:

HAIL AND KILL
Ghoul King
Forum member

Postby Mike » Mon Jul 10, 2006 12:55

Ghoul King wrote:
The Pharaoh wrote:

Šta je tu zabavno? :roll: :? Pljuvat po ekipi možda?
Be careful what you wish for 'cause it may come true..
Mike
Forum member

Postby Exdeath » Mon Jul 10, 2006 14:54

The Pharaoh wrote:
Ghoul King wrote:
The Pharaoh wrote:

Šta je tu zabavno? :roll: :? Pljuvat po ekipi možda?

Ma ajde daj, zakon je bilo što samo nek radi show, tolko golih sisa ne pokloni ni jedan bend publici, jedva čekam da odem na neki manowar koncert!
Space is my !
Exdeath
Forum member

PreviousNext

Return to Heavy