MANOWAR KINGS OF METAL

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby cherry pie » Mon Aug 21, 2006 7:23

ajmo zaspemali smo topic.... wuhuuu :twisted:

true pitanje glasi- jeli manowar gay met'l grupa? :RawBanger:
,, Na svijetu je samo jedna stvar gora od toga da ste duhoviti, a ta je da niste duhoviti.''

\:D/
cherry pie
Forum member

Postby Ahmed Sukarno » Mon Aug 21, 2006 14:38

cherry pie wrote:
true pitanje glasi- jeli manowar gay met'l grupa? :RawBanger:

NIJE

ali znaju sigurno odsvirat par suvislih nota više od svih hrvatskih demo-i-ostalih bandova zajedno, a pošto dotični dobivaju više pi**** pravo pitanje je da li se žene pale na lošu glazbu ili ?
kamo sreće da su ti sise veće

KLAN- ''volim pičoide''
Ahmed Sukarno
Forum member

Postby cherry pie » Thu Aug 24, 2006 20:42

Dave Murray wrote:Ja sam prije 2 strane pitao sto je s Loganom, ali nitko ne zna nista osim nasrati gluposti...

Ne znam što je s Loganom, znam za nesreću neam pojma dal se oporavio. A i da, nemoš ne reć da manowar nisu nimalo narcisoidni i da su se prenapuhali što se tiče nekih stvari. Oni su muške kurve.

p.s. blackie i ti spamaš.
,, Na svijetu je samo jedna stvar gora od toga da ste duhoviti, a ta je da niste duhoviti.''

cherry pie
Forum member

Postby Brian » Thu Aug 24, 2006 20:43

cherry pie wrote: A i da, nemoš ne reć da manowar nisu nimalo narcisoidni i da su se prenapuhali što se tiče nekih stvari.

Mogu. Upravo jesam.
George Orwell wrote:One cannot really be Catholic and grown-up.

I'm the .45 that's in your mouth
I'm a dirty, dirty whore
Brian
Forum member

Postby cherry pie » Thu Aug 24, 2006 20:47

Dave Murray wrote:
cherry pie wrote: A i da, nemoš ne reć da manowar nisu nimalo narcisoidni i da su se prenapuhali što se tiče nekih stvari.

Mogu. Upravo jesam.

Pa oni su čisti forseri. Jebote,e. Kao pjevaju o true metal glazbi. A dalo bi se i prodiskutirati što je to zapravo true a što fake.

I da pogledala sam one klipiće hell nešto bla bla. Čisti fors. E. Ima masu boljih bendova od njih, samo se oni furaju na neku nedohvatnu i neuništivu mačo-men furku. Pljunem na takve mužjake. ;)

cherry pie
Forum member

Postby Blackie L. » Thu Aug 24, 2006 20:51

cherry pie wrote:
Dave Murray wrote:

Mogu. Upravo jesam.

Pa oni su čisti forseri. Jebote,e. Kao pjevaju o true metal glazbi. A dalo bi se i prodiskutirati što je to zapravo true a što fake.

I da pogledala sam one klipiće hell nešto bla bla. Čisti fors. E. Ima masu boljih bendova od njih, samo se oni furaju na neku nedohvatnu i neuništivu mačo-men furku. Pljunem na takve mužjake. ;)

daj ajde.... :lol:

fakat !

nije istina, ovo su preteske rijeci ako nisi poslusala bar 3 njihova albuma u cjelosti!!! :P

uopce nisu tako losi :?
i otkad si ti tak negativno nabrijana na njih

hail and kill :rozi:
joko joko ljubim te u oko
Blackie L.
Forum member

Postby cherry pie » Thu Aug 24, 2006 20:53

Blackie L. wrote:
cherry pie wrote:
Dave Murray wrote:

Mogu. Upravo jesam.

daj ajde.... :lol:

fakat !

nije istina, ovo su preteske rijeci ako bar nisi poslusala bar 3 njihova albuma u cjelosti!!! :P

uopce nisu tako losi :?
i otkad si ti tak negativno nabrijana na njih

hail and kill :rozi:

blackie ne vrijeđaj me. ja ne pljujem po ničemu ako nisam najmanje poslušala 2 albuma. stoga šaraf. i ne kažem da su loši. to nikako.
da vidiš kakve one stavove imaju općenito prema ženama znala bi o čemu pričam. kao da im služe da budu njihove ropkinje i šta ja znam.
oni su tip muškarca koji gledaju samo na sebe i svoje potrebe. ševe sve što im stane na put: bitno je da je ženka, ima 2 noge i hoda, očito, e.

ne volim manowar, al se totalno nabrijem na warriors of the world (united). :oops:
Last edited by cherry pie on Thu Aug 24, 2006 21:02, edited 1 time in total.

cherry pie
Forum member

Postby Mike » Thu Aug 24, 2006 21:19

Još jednom ponavljam :!: Momci su zabrijali da su KISS današnjice. Imaju brdo para, pa plaćaju da im žene dolaze na koncerte kako bi ih kasnije mogli štemati. Rađe neka pljunu pare za dobrotvorne svrhe. Ne predbacujem im za muziku (dapače, imaju dobre stvari), već za imidž i njihovo odvratno ponašanje (čitaj DeMaio je uhvatio Boga za jaja)!!!

Hm... da....
Ovo je previše za mene...
:shakehead:
Be careful what you wish for 'cause it may come true..
Mike
Forum member

Postby cherry pie » Thu Aug 24, 2006 21:21

The Pharaoh wrote:Još jednom ponavljam :!: Momci su zabrijali da su KISS današnjice. Imaju brdo para, pa plaćaju da im žene dolaze na koncerte kako bi ih kasnije mogli štemati. Rađe neka pljunu pare za dobrotvorne svrhe. Ne predbacujem im za muziku (dapače, imaju dobre stvari), već za imidž i njihovo odvratno ponašanje (čitaj DeMaio je uhvatio Boga za jaja)!!!

Hm... da....
Ovo je previše za mene...
:shakehead:

Upravo o tome i govorim!! E, e.
Muzika im je daleko od dobrog, neg furaju furku koja je malo tumač čak i za njih.....

cherry pie
Forum member

Postby P_L_A_G_U_E » Sat Aug 26, 2006 10:15

Narugrim wrote:da,slušam ih i svejedno mi nekad izgledaju smješno i iznerviraju me s forsiranjem..al nisu gej i sviraju odličnu muziku.

:chears:

They'll watch us rise... With FIRE in our eyes... And we'll laugh and THEY will kneel and know this heart of steel was too hard to break, too hard to hold 8)

U kolkim god govnima bio, ova stvar me moze izvuci iz toga.
Jebiga, nisu zakurac kings of metal. (i da, znam da zvuci cheesy, ali nisu se oni sami tak prozvali, vec njihovi fanovi)
My name's Manny Calavera. I'm your new travel agent!
P_L_A_G_U_E
VIGORMEISTER

Postby Ahmed Sukarno » Sat Aug 26, 2006 18:20

ako neko sumnja u vokalne sposobnosti erica neka posluša Hail To The England album, ako neko sumnja u glazbene sposobnosti banda neka posluša Kings of metal album, ako netko sumnja u kreativne sposobnosti banda neka posluša sign of hammer album, ako netko sumnja da su manowar gay neka pogleda bilo koji njihov dvd
kamo sreće da su ti sise veće

KLAN- ''volim pičoide''
Ahmed Sukarno
Forum member

Postby S@jkoP@s » Sun Aug 27, 2006 20:06

HAIL AND KILL
hell yeah...
S@jkoP@s
Forum member

Postby Silenius Gregor » Sun Aug 27, 2006 22:32

Ahmed Sukarno wrote:ako neko sumnja u vokalne sposobnosti erica neka posluša Hail To The England album, ako neko sumnja u glazbene sposobnosti banda neka posluša Kings of metal album, ako netko sumnja u kreativne sposobnosti banda neka posluša sign of hammer album, ako netko sumnja da su manowar gay neka pogleda bilo koji njihov dvd

Pa kad pogledam dvd jos vise me uvjere da su gay...ovako kad ih nevidim jos nekako i ide,da im nemoram gledat one ružne face......mjuza još može proći.....
Silenius Gregor
Forum member

Postby Jaggernaut » Sun Sep 10, 2006 23:44

gledam kako ovdje priče padaju u vodu...
Jaggernaut
lovac na jazavce

Postby volim_burek » Mon Sep 11, 2006 13:32

Jaggernaut wrote:gledam kako ovdje priče padaju u vodu...
Tebi ih je već dosta onda palo u vodu :lol:

Ili je to neka nova čmar-pivnica super fora?
volim_burek
<font color=orange>Tanjetina</font>

PreviousNext

Return to Heavy