JUDAS PRIEST

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

Postby Sinner » Mon Apr 28, 2014 16:02

Propali. Stvar zvuči prilično prosječno za njihove standarde ali puno bolje od bilo koje pjesme sa Nostradamus-a.

Odlično mi zvuči obrat poslije sola. Riff savija. Ali onda vokal mi opet pokvari ukupan dojam.

Da se Halford povukao nakon Live Insurrection-a bio bi nedodirljivo božanstvo a ovako jbg. I on je ipak samo čovjek. :)
Sinner
Forum member

Postby priestfan » Mon Apr 28, 2014 21:25

Sam početak na gitarama je dobar, al onda skužiš da to ne zvuči kao Judas Priest i nema neke kreativnosti. Jedino što mi se sviđa je vokalna dionica, vesele melodije, samo ta izvedba je tek solidna i vjerovatno se mučio i tako snimiti. Zvuči kao propali pokušaj pop hita.
Neusporedivo s bilo čim s prvih 6 albuma. Neusporedivo s bilo kojom stvari s Ram It Down.
Možda ostatak albuma bude čemu.
"my lovecraft and black witch heart"
priestfan
Forum member

Postby SELJO_BELJO » Mon Apr 28, 2014 22:18

nemam nikakvog utiska poslije slusanja....to nemre bit dobro...nadam se boljem...
SELJO_BELJO
Forum member

Postby Conspiracy » Mon Apr 28, 2014 22:25

ok je stvar,nije nešto vau,a nije ni katastrofa,s tim da treba uzeti da imaju ohoho godina :D
Conspiracy
Forum member

Postby SELJO_BELJO » Mon Apr 28, 2014 22:37

Conspiracy wrote:ok je stvar,nije nešto vau,a nije ni katastrofa,s tim da treba uzeti da imaju ohoho godina :D

dobro velis
SELJO_BELJO
Forum member

Postby Demogorgon » Tue Apr 29, 2014 13:43

Ne vidim razlog zašto se štancaju albumi nedostojni imena Judas Priest. Nek sviraju ak žele, boli ih kok, ali kvarit diskografiju sa prosječnim (u najbolju ruku) ili ispodprosječnim izdanjima stvarno nema smisla.
Pa nije vrag da nemaju love?

A opet, naći će se i nekih kojima su novi Judasi dobri. Ne shvaćam, ali uvažavam i takvo mišljenje, premda znam da su debelo u manjini.

Samo se nadam da ne naprave neki St. Anger, ili Virtual XI, ostalo ću im nekako i oprostiti.

Ne očekujem ništa od novog materijala, niti ga iščekujem. Vjerojatno ću ga negdje na rasprodaji nabaviti za 20 kn (kao i zadnja tri), pa bum onda iskomentirao album.
Fuck your good intentions
Fuck your human rights
Fuck your finger in my face
This time I'm gonna bite
Demogorgon
Forum member

Postby Maiden Istra » Thu May 01, 2014 1:08

tako nekako...

Obožavam Judase al ne očekujem zapravo ništa....kao i od većine bendova u tim godinama. Šta naprave, nek naprave...rado ću ih opet gledat uživo, da čujem stare hitove al je idiotski uopće zapravo očekivat neki odličan album koji će bit rame uz rame s njihovim najboljima. Treba imat realna očekivanja....kad to imaš malo šta te onda i razočara :P
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby Pakaa » Thu May 01, 2014 1:23

Demogorgon wrote:Ne vidim razlog zašto se štancaju albumi nedostojni imena Judas Priest.

Možda, ali samo možda... Možda vole pisat i snimat novu muziku?
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Maiden Istra » Sat May 03, 2014 15:08

Sad čujah novu stvar

Neki prosjek rekli bi.... u rangu s njihovim kreativnim i sviralačko/pjevačkim mogućnostima danas. Preslušao sam je par puta al se nisam "uhvatio" kao što znam inače, a kao što rekoh....nije ni da očekujem čuda od njih.
Pjesma nije ni za usporedbu s nekim njihovim pjesmama, tj. starijim izdanjima. Bubnjevi su tako dosadni da je to čudo, a riffovi odsvirani već hiljadu puta na hiljadu albuma.....klišej od pjesme.Produkciju ni ne slušam pošto sam na lap-topu.....sve u svemu, nikako mi ne paše taj power štih kod njih i gotovo, iako jedan Painkiller ima to, to je onda zvučalo dobro, novo, svježije nekako...ovako....da su ovakve pjesme radili 80tih ne bi imali ni upola pažnje kao što su imali. Ovo mi zvuči kao neki pokušaj nečega, ne znma ni ja čega.

Al da....album se čeka pa ćemo onda znat puno više
:P
"Prema majci Zemlji i prema bratu nebu odnosi se kao prema stvarima što se mogu kupiti, opljačkati i prodati poput stoke ili sjajnog nakita. Njegova će pohlepa uništiti Zemlju i za sobom ostaviti samo pustoš" poglavica Seattle
Maiden Istra
Forum member

Postby vibrator » Sat May 03, 2014 17:35

Demogorgon wrote:Samo se nadam da ne naprave neki St. Anger, ili Virtual XI, ostalo ću im nekako i oprostiti.

St. Anger je odlican.
No horns I have nor pair ov wings
I am balance of thy universe
vibrator
Forum member

Postby Maiden Istra » Sat May 03, 2014 18:04

Istina, pravo je remek-djelo.
Maiden Istra
Forum member

Postby vibrator » Sat May 03, 2014 18:11

Maiden Istra wrote:Istina, pravo je remek-djelo.

Je li to sarkazam ili stvarno ima neko ko se slaze sa mnom?
No horns I have nor pair ov wings
I am balance of thy universe
vibrator
Forum member

Postby Pakaa » Sat May 03, 2014 19:21

Ne bi reka da je odličan, al da je nešto kraći i da je bolje snimljen, bija bi puno bolji. Al da, ima odličnih stvari na njemu...

Nego, ajmo ne otić u offtopic, ovo je topic o Judasima.
- - - Kocka Graphics - - -
Album artwork, flyeri, plakati za koncerte, bilo šta vezano za vizualnu stranu benda
Kocka Graphics službena stranica
Pakaa
Forum member

Postby Maiden Istra » Sun May 04, 2014 0:46

vibrator wrote:
Maiden Istra wrote:Istina, pravo je remek-djelo.

Je li to sarkazam ili stvarno ima neko ko se slaze sa mnom?

Shvati, sam si.
Maiden Istra
Forum member

Postby priestfan » Tue May 06, 2014 16:53

"my lovecraft and black witch heart"
priestfan
Forum member

PreviousNext

Return to Heavy