JUDAS PRIEST

O korijenima metala, njegovim istinskim pocecima, legendama..

Moderators: Jaggernaut, Vufli

JUDAS PRIEST

Postby Starbreaker » Fri Aug 01, 2003 10:49

posto vidim da vec nitko nije napisao nista o mom najboljem bandu, napisat cu ja!
a mislim da bi i bio red posto oni ipak spadaju u osnivace metala!
Starbreaker
Forum member

Postby Ravana » Fri Aug 01, 2003 13:05

Oni su mozda najvazniji bend u povijesti metala (i medni najdrazi) ali ovo je ipak namjenjeno bendovima koji su pretezno spadali u rock/hardrock. Ako se ne racuna rokarola JP ode bas i nemaju sto trazit :?: :?
Ravana

Postby - beast - » Mon Aug 04, 2003 17:46

Svaka riječ za Judas je suvišna. LEGENDE
- beast -

Re: JUDAS PRIEST

Postby Starbreaker » Tue Aug 05, 2003 21:19

Knightrider Of Doom wrote:
Starbreaker wrote:posto vidim da vec nitko nije napisao nista o mom najboljem bandu, napisat cu ja!
a mislim da bi i bio red posto oni ipak spadaju u osnivace metala!

a puno si napisa... :?

kao prvo: nisam napisaLA nego napisaO!!!
a sto da ti napisem! meni definitivno najbolji band!!! Rocka Rolla, Sad Wings Of Destiny, Sin After Sin i Stained Class najbolji albumi!! i ostali albumi su super super super (ne racunajuci albume sa Owensom)!! ma BOGOVI!!!! METAL GODS!!!!!!!
Starbreaker
Forum member

Postby Antichrist » Wed Aug 20, 2003 18:21

Meni je Painkiller najbolji album svih vremena, Glenn Tipton je prakticki izmislio HM solaze, a Rob Halford, ma koliki god peder bio ima glasinu kao nitko drugi. Njega je nemoguce oponasat, sto je i pokazao Ripper, koji je izvrstan pjevac, ali samo se osramotio na ono Live Meltdownu.
PREJZ HEJL SEJTAN
Antichrist
Forum member

Postby Jaggernaut » Fri Aug 22, 2003 4:42

Antichrist wrote:Meni je Painkiller najbolji album svih vremena, Glenn Tipton je prakticki izmislio HM solaze, a Rob Halford, ma koliki god peder bio ima glasinu kao nitko drugi. Njega je nemoguce oponasat, sto je i pokazao Ripper, koji je izvrstan pjevac, ali samo se osramotio na ono Live Meltdownu.

Painkiller je po meni abeceda metala. Nema tu vishe sta da se kaze. Zato je meni to i posljednji pravi HM album, poslije su svi uletili s nekim kompresircima, pici grici soundovima, a nazvali se mocno power...
Ajde ok., nije ni power toliko losh. :roll:
Jaggernaut
lovac na jazavce

Postby Am-I-Evil » Fri Aug 22, 2003 13:04

painkiller definitivno klasika...u odnosu na ram it down totalna promjena u soundu...promjena na savrseno:)

meni njabolja njihova stvar ikad One Shot At Glory....aaaaaaaa!
The art of improvising with musical notes has been with us for ages. In this century, it's called Jazz.

www.myspace.com/aspectcro

www.metal-defender.com
Am-I-Evil
Forum member

Postby Jaggernaut » Fri Aug 22, 2003 14:39

Am-I-Evil wrote:painkiller definitivno klasika...u odnosu na ram it down totalna promjena u soundu...promjena na savrseno:)

blago tebi kad si uspio odrediti koja ti je najjaca njihova stvar... meni takve stvari ne uspijevaju.
Jaggernaut
lovac na jazavce

Postby Guest » Fri Aug 22, 2003 14:52

Jako dobar bend kojemu Halford svojim egzibicijama daja 70% susta.Ne smatram ih bar klasicnim metal bendom jer u svojoj cjelokupnoj karijeri imaju dosta laksih stvari,pa cak i dosta sentisa sta se nebi moglo bas rec za bendove s kojima se usporedjuju (Maiden npr. nemaju niti jedan sentis,mislim ono klasicni,po meni to nije ni Wasting Love )...
Guest

Postby Jaggernaut » Fri Aug 22, 2003 14:54

Anonymous wrote:Jako dobar bend kojemu Halford svojim egzibicijama daja 70% susta.Ne smatram ih bar klasicnim metal bendom jer u svojoj cjelokupnoj karijeri imaju dosta laksih stvari,pa cak i dosta sentisa sta se nebi moglo bas rec za bendove s kojima se usporedjuju (Maiden npr. nemaju niti jedan sentis,mislim ono klasicni,po meni to nije ni Wasting Love )...

Hmmm.... to je zato jer su stariji, ali to nije po meni minus u HM muzici. To me podsjetilo na da trebam otvoriti jedan thread...
Jaggernaut
lovac na jazavce

Postby Antichrist » Fri Aug 22, 2003 22:04

Jaggernaut wrote:
Am-I-Evil wrote:painkiller definitivno klasika...u odnosu na ram it down totalna promjena u soundu...promjena na savrseno:)

blago tebi kad si uspio odrediti koja ti je najjaca njihova stvar... meni takve stvari ne uspijevaju.

Ovo su neke od pjesama koje su meni najbolje (ali samo onaj najuzi vrh vrhova):
Victim Of Changes, Ripper,Tyrant, Sinner, Call For The Priest, Dissident Aggressor, Exciter, Invader, Beyond The Realms Of Death, Fire Burns Bellow (ta je stvar bonus na remastered Stained Classu), Delivering The Goods, Hell Bent For Leather, Living After Midnight, Breaking The Law, Heading Out To The Highway, Hellion/Electric Eye, You've Got Another Thing Comin', Freewhel Burning, Jawbreaker (Jewbreaker, hehe), Sentinel, Painkiller, Leather Rebel, Nightcrawler, A Touch Of Evil...jesam se raspisao. Ali poanta je da su Priesti bend s najvise metal klasika. Ni Maideni ih nemaju upola toliko.
PREJZ HEJL SEJTAN
Antichrist
Forum member

Postby Malevolent-Croatian » Sat Aug 23, 2003 2:36

meni je najzesca HOT ROCKIN :twisted: iliti SVE IZ INATA...
Ma JUDASI rulaju...FREEWHEL BURNING :headbanging:
Hodimo, vitezi, van iz toga grada u veliki grad i ondi se pobimo na lice s našimi neprijatelji i ondi pomrimo, da nam bude po našoj smrti dobar i pošten glas. Ki umre, on ce z Bogom biti, a ki ostane, on ce vazda dobar glas imati.
Malevolent-Croatian
Forum member

Postby Antichrist » Sun Aug 24, 2003 12:20

Mislim da kod nas Priesti nisu toliko popularni jer ih puno ljudi uopce nije culo, a i ne da im se jer su kao neki stari isfurani rock bend ciji je pjevac peder, a ustvari su ako ne najbolji, onda bar najraznovrsniji metal bend uopce (od obicnog rocka, pa progressive rocka, hevay metala, pa glam metala, pa thrasha...)
PREJZ HEJL SEJTAN
Antichrist
Forum member

Postby Miljenko. » Sun Aug 24, 2003 12:36

meni jako dobar bend
i vjerojatno najraznovrsniji
i najvjerojatije najbitniji metal bend
Uh_koji_Dezinsector wrote:Ma treba doći na stejđ i ja sam kreten!.

Nameless wrote:symphonic deathcore sa prijelazima na black metal
Miljenko.
Forum member

Postby Antichrist » Sun Aug 24, 2003 18:48

Ja mislim da je Black Sabbath ipak mrvicu bitniji, a Priesti su tu odmah do njih.
PREJZ HEJL SEJTAN
Antichrist
Forum member

Next

Return to Heavy